Amazon.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez MonCoeuur » 15 mar 2012, 11:48 Amazon.

Witam. Interesuje mnie zakup rzeczy ze strony www.amazon.co.uk.
Oto moje pytania:
Mieszkam w UK ( Walsall ) - czy istnieje możliwosc że przesyłka może byc za darmo?
Czy może muszę kupic rzeczy o cenie 25 funtów ( zakupione rzeczy muszą byc od jednego czy mogą byc od paru sprzedawców? ) i wtedy przesyłkę mam za darmo?

Czekam na odpowiedź! POZDRAWIAM! :wink:

MonCoeuur
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 15 mar 2012, 11:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez madbrain » 15 mar 2012, 13:17 Re: Amazon.

To zalezy CO chesz kupic. Przy kazdym przedmiocie pisze ile kosztuje przesylka albo pisze 'Delivered FREE in the UK with Super Saver Delivery'. Na Amazonie sprzedaja tez inne firmy (nie Amazon i one czasami tez maja przesylki za free) to wszystko pisze przy opisie przedmiotu.
Ale generalnie zdecydowana wiekszosc przedmiotow ma przesylke za free.
Pozatym wpierw dodajesz sobie rzeczy do koszyka i zanim potwierdzisz zakup to Ci wyskakuje 'calosciowa' cena razem z przesylka. Jak zaakceptujesz ta kwote to idziesz dalej i nie wyskocza Ci potem zadne dodatkowe koszty. Nie trzeba miec karty kredytowej wystarczy zwykla debetowka. Ja juz sporo rzeczy kupilem z Amazona i naprawde polecam ta platofrme sprzedazy - klik, klik i po 3-4dniach listonosz przynosi paczke :D

ps.
Wiem ze wplatanie slowka 'free' w polskie zdania jest bardzo niegramatyczne i moze wydawac sie 'burackie' ale okreslenie 'za darmo' uwazam ze nie pasuje do zakupow netowych ;)

Pozdrawiam
Maciek
''Prawda leży po stronie najbardziej wypasionej'' :D

madbrain
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Wiek: 42
Dołączył: 13 maja 2011, 08:45
Lokalizacja: Bartley Green
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MonCoeuur » 15 mar 2012, 14:24 Re: Amazon.

Dziękuje Ci Maciek! :grin:
Pozdrawiam bardzo gorąco!

MonCoeuur
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 15 mar 2012, 11:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 mar 2012, 15:57 Re: Amazon.

tia, a czasami jest tak, że zamawiasz 15 płyt muzycznych od jednego sprzedawcy i za każdy kasuje Cię 1,25...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 15 mar 2012, 19:37 Re: Amazon.

Tak jak napisał Maciek.
Wczoraj zamawiałem zabawkę dla synka i wybrałem super saver dalivery.Na Amazon kupiłem juz około 20 rzeczy, wszystko zawsze zgodnie z opisem+ gwarancja.Będąc w Polsce w zeszłym roku zamówiłem na angielskim amazonie drukarkę, identyczna w Polsce kosztowała1/3 ceny więcej niz ta z Anglii.Przesłali mi to za free (wartość kupione rzeczy musi być chyba powyżej 25 funtów), moje zamówienie zostało przesłane do niemieckiego Amazon, a ten DHLem wysłał mi to na Polski adres.
Dali mi gwarancję, jeżeli coś jest nie tak to wzywasz DHL a oni za free zabieraja to z powrotem do Amazona.
Ważna rzecz!!!Na Amazon 99% rzeczy było znacznie tańsze niż w sklepie lub ebay.
Jak kupowałem w grudniu telewizor to tańszy był o 150Ł niż identyczny w sklepie, jednak musisz np. sprawdzać ceny codziennie, bo w przypadku mojego TV codziennie były inne.


Mam nadzieję, że pomogłem.
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MonCoeuur » 15 mar 2012, 20:35 Re: Amazon.

Dziękuje! ;) .
Pomógł pan bardzo!

Ale mam jeszcze dwa pytania:
Interesuje mnie zakup olejku kokosowego ( http://www.amazon.co.uk/gp/aag/details/ ... sin=#rates ).
- Jaka będzie łączna cena z przesyłką?
- Czy dostawa jest do domu?
Dziękuje wam z góry i pozdrawiam bardzo gorąco! :).

MonCoeuur
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 15 mar 2012, 11:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez madbrain » 16 mar 2012, 07:57 Re: Amazon.

Podala Pani linka do sklepu ktory sprzedaje na platofrmie Amazon.
Np produkt z tego sklepu http://www.amazon.co.uk/500ml-Sweet-Alm ... 136&sr=1-2 kosztuje £3.99 + £1.49 shipping (czyli przesylka). Jesli kupi Pani tylko ten jeden produkt. Ale ponizej jest opis:

Special Offers and Product Promotions
## Free UK Delivery ## Get free standard delivery on any order placed with Naissance when you spend £14 or more. Here's how (terms and conditions apply)
## Free UK Delivery ## Get free express delivery on any order placed with Naissance when you spend £50.00 or more. Here's how (terms and conditions apply)

Czyli jak pani kupi z tego sklepu 'Naissance' (i tylko z tego) za min £14 to przesylka bedzie za free (normalna przesylka) a jak Pani kupi za min £50 to za darmo wysla expressem.

Zreszta jak Pani bedzie kupowac to na koncu wyskoczy cena calosciowa czyli produkty i przesylka wyliczona przez system (darmowa albo wyliczona w inny sposob nikoniecznie suma kosztow przesylki ze wszystkich produktow ktore Pani zamowi) ktora Pani potwierdza albo nie i jak Pani nie potwierdzi to Pani nic nie kupi.

Pozdrawiam
Maciek
''Prawda leży po stronie najbardziej wypasionej'' :D

madbrain
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Wiek: 42
Dołączył: 13 maja 2011, 08:45
Lokalizacja: Bartley Green
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MonCoeuur » 16 mar 2012, 10:37 Re: Amazon.

Gapa ze mnie, przepraszam.
Wczoraj napisałam do nich maila. Łączna cena będzie mnie wynosic jakoś 8,50f. Nie jest źle.
Jeszcze raz dziękuje! :). Pozdraawiam! :P .

MonCoeuur
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 15 mar 2012, 11:42
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI