Weekly holiday accrual?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez pupus » 23 lis 2012, 19:27 Weekly holiday accrual?

witam. czy ktos wie cos na temat weekly holiday accrual? moja agencja nie odbija mi podatku tylko wlasnie to. co to znaczy i czy sa jakies konsekwencje tego, ze nie odbijaja mi podatku?dzieki za informacje

pupus
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 11 wrz 2012, 10:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michal_m1988 » 25 lis 2012, 21:08 Re: Weekly holiday accrual?

Weekly holiday acrrual to twoje godziny urlopu. Prawdopodobnie masz na payslipie ilość godzin urlopu, która przysługuje ci za przepracowany okres czasu w twojej firmie.

A jeśli chodzi o TAX - z tego co zrozumiałem nie pobierają ci podatku. Kiedy zacząłeś pracę w Anglii? Jak nie pobierają zaliczki na podatek dochodowy to pewnie dlatego że niedawno zacząłeś pracę w Anglii, i firma nie odprowadza podatku, ponieważ nie przekroczysz do końca roku podatkowego (5 kwietnia) kwoty wolnej od podatku (czyli w tym roku podatkowym 8105 funtów). A jeśli pracujesz dłużej to powinni ci pobierać podatek - w tym wypadku wyjaśnij to bo bedziesz musiał zwrócic podatek w przyszłości.

michal_m1988
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 cze 2012, 14:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pupus » 26 lis 2012, 19:49 Re: Weekly holiday accrual?

pracuje juz kilka lat i pierwszy raz z czym takim sie spotkalam. z tego co sie dowiedzalam jest to kasa dla agencji! nie pobieraja mi podatku takze nie bede mogla sie rozliczyc i oczekiwac na jakikolwiek zwrot! nie bede mogla rowniez korzystac z zadnych swiadczen z job center(chociaz nigdy nie korzystalam;)) czy to w ogole legalne?wiem ze pewnie podpisalam jakies papiery w agencji

pupus
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 11 wrz 2012, 10:53
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI