Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez D-o r-i-a-n » 16 cze 2015, 09:09 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Hej wszystkim u mnie ta sama sytuacja wczoraj grozenie...:) ze pieniadze ktore mi niby przelal przez PayPal sa jego I ze mnie zglosil do Interpol a jak juz Interpol ze mna skonczy to mnie deportuja !!:):) dzis rano zglosilam to do Action Fraud zglaszajcie to na polcje ! +44 161 234 9230
Action fraud numer tel mozecie prosic o tlunacza polskiego. Nie odpuszczajcie

D-o r-i-a-n
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 15 cze 2015, 12:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez JarekPiwko » 16 cze 2015, 20:14 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

magda1984 napisał(a):Dzieki, wlasnie zaraz zadzwonie do PayPal I to zglosze. Mnie pieniadze nie wplynely bo nic nie potwierdzilam, adres w Nigerii troche mnie zdziwil. Wyslalam temu Panu emaila ze go zglosilam I zobaczymy co dalej bedzie sie dzialo..


Tu nie ma co zgłaszać bo PayPal Ci nie pomoże ani nic nie zrobi. Jedyne rozsądne rozwiązanie to po prostu ignorować i nie dać się nabrać na super oferty. Szkoda nerwów zwłaszcza że jest tego coraz więcej .

JarekPiwko
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 3 cze 2015, 21:10
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 2 wrz 2015, 11:14 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Witam,

Ja podepne kolejny lipny adres e-mail. Wprawdzie nie o auto chodzi, ale zglosilo sie do mnie 2 takich cwaniaczkow dzis ;)
Znany juz wszystkim John Tatham oczywiscie i drugi e-mail - bezimienny w podpisie: busariolabisi@gmail.com

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 3 wrz 2015, 10:47 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Odemnie też próbowano "kupić" w ten sposób motor, i to kilkakrotnie.
Nie dajcie się oszukać,kolegę tak naciągnięto na telefon,i ani pieniędzy ani telefonu .
Pozdro....
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 10 wrz 2015, 19:07 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Znajomi sprzedają auto,dziś otrzymali e-mail od Pani która porusza się na wózku inwalidzkim a auto chciała kupić wnukowi.Oczywiście dalszy schemat ten sam paypal i kurier.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez nettmanek » 16 kwi 2016, 19:33 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

ja ostatnio sprzedawałem rolki na tej stronie i mi napisał maila ktoś:

mgrillete @ gmail.com

1. Tell me the final price

2.Good, I am ready to buy it now as a gift for my daughter, I am at sea at
the moment as i am a marine engineer and due to the nature of my
Job,so l won't be able to come and check it.

I'll have to arrange for a pickup agent( Shipper ) who will be coming
to pick it up as soon as the payment is made and i'll like to pay u
through PayPal and do u have a PayPal acct so i can make the payment
of the funds or if u don't have one, u can set up at
http://Www.paypal.co.uk it's fast and easy to set up. i will advice you to
remove the advert from the site if you are ready to sell for me. i
will pay the 3% of paypal charges so just let me know the total cost
with the charges

więc to nie tylko o samochody chodzi ale o wszystko co ludzie sprzedają bo cena rolek to 35 funtow

dokladnie takiego samego maila dostalem jakis czas temu jak sprzedawalem samochod ...

maile takie dostalem dot. samochodu:

1. mikewatts005 @ gmail.com

Good, I am ready to buy it now as a gift for my daughter, I am at sea at
the moment as i am a marine engineer and due to the nature of my
Job,so l won't be able to come and check it.

I'll have to arrange for a pickup agent( Shipper ) who will be coming
to pick it up as soon as the payment is made and i'll like to pay u
through PayPal and do u have a PayPal acct so i can make the payment
of the funds or if u don't have one, u can set up at
http://Www.paypal.co.uk it's fast and easy to set up. i will advice you to
remove the advert from the site if you are ready to sell for me. i
will pay the 3% of paypal charges so just let me know the total cost
with the charges

2. tomand801 @ gmail.com

Thanks for getting back to me, i just want to make sure nothing has been left out and just so you know i am buying it as a gift. I will be buying this for the price you have listed it for. Payment will be sent using PayPal and i will handle the PayPal surcharge as well. I will arrange with a shipping company to have this picked up at your location once i have paid as i am out of town at the moment. Am a marine engineer and due to the nature of my work, phone calls is restricted and i can ONLY DEAL VIA PAYPAL as i don't have access to my bank here and i don't have online banking, so you can send me your PayPal email address so i can send the money at once and its easy to sign up for one just log on to http://www.paypal.com , Note: i'll also include the Shipping company's fee to the money am sending you and you will pay them on my behalf and they will provide you with details for the logbook and sign it upon collection, so kindly Get back to me with your PayPal email address so i can proceed with the payment thanks
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Voltix » 16 kwi 2016, 20:22 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Gosciu sb siedzi w Nigeriialbo innym kraju 3 swiata i tak zarabia na zycie. Za kazdym razem jak cos wystawiam, to on pisze do mnie ;D

Voltix
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 lut 2014, 12:59
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez inga1974 » 17 kwi 2016, 07:28 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Czesc dzisiaj mialam identyczny email.

inga1974
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 13 gru 2014, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpikgdgdgd » 28 maja 2016, 09:55 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Nasz dobrze znany mr Jon posluguje sie numerem telefonu +447031958169 oraz adresem e-mail imjohntatham13@gmail.com uwazajcie na niego !

karpikgdgdgd
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 lis 2013, 10:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lostman82 » 30 maja 2016, 22:13 Re: Oszusci kupujący auta przez Pay Pal !

Witam,

Potwierdzam powyższy schemat w 100% od pana: mikegrillett001@gmail.com

( próba kupna oferty z tej strony)

na prośbę o płatność na konto nachalnie powtarza się z płatnością na paypal:

"Hello,thanks so much for getting back to me..I would have loved to pay
the way you have suggested but right now am not in the position of
where i can handle cash to someone to pay you on my behalf and i do
not have access to my bank account which is why i have insisted on
paying you with paypal because its very safe and fast for me to do
transaction online...you can easily set an account up wit paypal by
gong to www.paypal.com and once you have done that and you send me
your detail i will then be going ahead in making the payment."
Avatar użytkownika
lostman82
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 41
Dołączył: 6 paź 2012, 15:17
Lokalizacja: Bg'ham / Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI