Firma ubezpieczeniowa metlife

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez kamil1988 » 22 lip 2013, 18:13 Firma ubezpieczeniowa metlife

Witam, szukam informacji nt. powyższej firmy. Chodzi mi o ubezpieczenie na życie ( wypadek, śmierć).
Czy ktoś z Was jest ubezpieczony przez tę firmę i czy jest zadowolony?

kamil1988
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 27 wrz 2012, 12:00
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bialasek442 » 22 lip 2013, 20:59 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Witam moja cala rodzina jest ubezpieczona w tej firmie i narazie nie ma zadnych problemow. Narazie nikt nie mial takiej potrzeby z niej kozystac bo wypadkow nie bylo. Maja rozne pakiety ubezpieczen. Tylko nie ubezpieczaja malzenstw na jednym pakiecie. Tylko osobno. Pozdrawiam

bialasek442
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 14 maja 2013, 12:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwona38 » 23 lip 2013, 07:00 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

My mamy ubezpieczenie tez z melife od jakis 2 lat zdnych peoblemow pakiety sa konkurencyjne w stosunki do innych ubepieczycieli i mozna dobrac odpowiednio do swoich potrzeb.

iwona38
Rozeznany
 
 
Posty: 267
Dołączyła: 28 kwi 2008, 10:53
Lokalizacja: Krakow/Pensnett
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 23 lip 2013, 09:15 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Oczywiscie ze nikt z was nie ma problemow z ta ubezpeczalnia zazwyczaj nie ma sie zadnych problemow tak dlugo jak placicie i nie zglaszacie zadnych "claimow" ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 23 lip 2013, 09:42 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Ja mam ubezpieczenie u nich od nie szczęśliwego wypadku w tym zlamania itd ,pakiety zaczynają się od 5f plus 1f na dzieci , to jest jeszcze w miarę tanie i przejrzyste. Natomiast ubezpieczenie na życie czyli w przypadku śmierci wyszukalam na confused i za 80000f place 6f miesięcznie , taniej i prosciej nigdzie nie znalazlam .
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 23 lip 2013, 10:26 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Jak zawsze przy kazdym ubezpieczeniu sugerowanie sie cena nie powinno byc najwazniejsze ... Jest tanie z jakiegos powodu.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 23 lip 2013, 11:11 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Pewnie z powodu nie opłacania tysięcy konsultantów , przedstawicieli handlowych itd :) . Kiedy pierwszy raz skontaktował się ze mną przedstawiciel firmy metlife i spotkaliśmy się u mnie w domu, dużo mówił na temat jak to jest w innych firmach ,jak nie opłaca się brać ubezpieczeń w bankach itd. Skusiliśmy się na ubezpieczenie wypadkowe i od utraty pracy. Wszystko wydawało się być jasne i przejrzyste. Potrzebowałam jeszcze na życie ,by dzieci miały w razie draki coś po starych ... I zaczęłam się wgłębiać w ubezpieczenia, pytałam się anglików i doradzali mi porównywarki , z ciekawości weszłam porównałam i szok , znajomi w banku za to samo ubezpieczenie tylko za pośrednictwem banku (ja mam w Aviva) płacą 3,5raza więcej. Okazało się , że metlife ubezpieczenie od utraty pracy też ma niekorzystne , sprawdzałam wszędzie i dużo lepsze warunki mieli na confused na starcie widzisz jakie są warunki , ty wybierasz opcje które cię intersują do tego ubezpieczenie zdrowotne długość czasu wolnego od pracy itd no i co lepsze warunki za połowę niższą cenę . Przy podpisaniu umowy z metlife warunki i wszystko małym druczkiem co pan czytał wybiórczo przyszło po jakimś czasie do domu ,porównałam z tym co jest od razu dostępne na confused i zrezygnowałam z jednego ubezpieczenia z metlife. Jak pisałam wcześniej wypadkowe spoko ale reszta nic specjalnego a drożej ... Jedyny plus , że przyjeżdża Polak czy Polka do domu i sobie na spokojnie można pogadać , ale jeśli przychodzi co do czego to Ci Polacy już w niczym nie uczestniczą ...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 25 lip 2013, 11:22 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Koledzy motocyklisci maja tam ubezpieczenia ze wzgledu na to ze uwzgledniaja uszkodzenia kosci. Niektorzy z nich robili claima i wszystko bylo cacy.
Jedna uwaga jest taka, ze warto do nich na strone wchodzic co jakis czas, bo oni uaktualniaja swoje pakiety i czasami sa dostepne lepsze niz te co masz, a oni nie wysla Ci do domu niczego, ze tu masz lepsza opcje zmien swoje ubezpieczenie. Musisz sam sie doszukac, skasowac swoje i zalozyc nowe.

Ja osobiscie mam ubezpieczenie na zycie, utraty pracy i czasowej "niemocy" pracy. Wszystko z powodu kredytu. Kazde ubezpieczenie mam w innej firmie... tak z logicznego punktu widzenia po prostu, jesli ma sie wszystko w 1 firmie i ona stiwerdzi, ze z jakis powodow nie wyplaci Ci kasy, zawsze masz inna firme, ktora moze pomoc.

Poza tym warto pamietac, wszystkie ubezpieczalnie to zlodzieje - bez wyjatkow :).
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kamil1988 » 25 lip 2013, 17:42 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

dzięki za odpowiedzi a może polecicie mi jakąś sprawdzoną (dobrą) firmę ubezp. ?

kamil1988
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 27 wrz 2012, 12:00
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 26 lip 2013, 10:39 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Ja mam mortgage protection w Zurichu, Payment Protection w Brithish Insurance, ubezpieczenie na dom w Nationwide.

Wszystkie 3 zajmuja sie tez ubezpieczeniami zdrowotnymi, pytanie jest tylko w jakim tak naprawde zakresie chcesz miec to ubezpieczenie, bo tak jak pisalem wyzej, metlife pokrywa odszkodowania za pekniete/zlamane kosci, gdzie wiekszosc ubezpieczen tego nie ma.
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kamil1988 » 26 lip 2013, 14:56 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

generalnie chodzi mi o ubezpieczenie w przypadku uszkodzen, złamań itp i tu chyba skorzystam z tego metlife, ubezpieczyłbym się również w razie śmierci tylko właśnie już w innej firmie i chciałbym żeby ktoś coś polecil..:)

kamil1988
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 27 wrz 2012, 12:00
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 26 lip 2013, 15:37 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

W razie smierci zapytaj o takie ubezpieczenie w swoim banku, bo moga miec bardzo dobra oferte, ale patrz z czego jest wykluczone wyplacenie pieniedzy, bo czasami wychodzi tak, ze ubezpieczenie masz, a jest tyle rzeczy ktore wykluczaja, ze tak naprawde bys musiala umrzec zdrowa jak byk ze starosci. Tak czy inaczej warto sprawdzic i poczytac, a jak nie to:

http://www.gocompare.com/life-insurance/
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukasz1984 » 26 lip 2013, 20:09 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Witam ja rownież razem z mężem i dzieckiem byłam ubezpieczona w tej firmie, dopiero jak znajomi zaczęli sie pytać jak to wyglada, więc wyglada to tak ze ta firma wcale nie ubezpiecza Anglików tylko Polaków więc to już jest duży znak zapytania dlaczego, więc po jakimś czasie zrezygnowalismy z tej firmy bo stwierdziliśmy ze po prostu naciągaja ludzi czyli biednych Polaków na kasę, przychodzą do domu oczywiście przedstawiciel firmy to osoba pochodzenia polskiego nagadaja ludziom bzdur i jakie to pieniądze możesz dostać wrazie czego jakby coś sie stało, a w rzeczywistości wyglada to całkiem inaczej, więc szczerze odradazam zapisywania sie do tej firmy. Lepiej zapytać o dodatkowe ubezpieczenia w banku.pozdrawiam

lukasz1984
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 12 kwi 2010, 21:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thorwald » 27 lip 2013, 06:57 Re: Firma ubezpieczeniowa metlife

Z tego co widze na necie ten metlife ma ****** slaba opinie wsrod klientow. Kase wyplacaja ale trwa to miesiacami.
Avatar użytkownika
Thorwald
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2011, 22:27
Lokalizacja: Hereford
Reputacja: 11
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron