Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Ancia28 napisał(a):angielski instruktor bierze około 56 funtów za 5 lekcji to około 11 funtów za godz to spoko a polak 22 funty za pierwsze 10 godzin każde następne po 20 funtów.


chyba mowisz o Bill Plant Driving School. Oni maja taka promocje. Ja bralam lekcje z angielskim instruktorem, wlasnie z Bill Plant, i po 35h walcze na drogach juz sama :] Mi sie z Johnem trafilo ;] Wyrozumialy i bardzo pomocny. Mam teraz male problemy zyciowe i pomaga mi wyjsc na prosta. Jesli chcesz wysle ci jego nr na priv. Polecam!

Pozdro
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 21 lut 2010, 02:27 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

PINSLEEPE tak chodzi mi o Bill Plant Driving School i mam juz instruktorkę z tej firmy Abbe ale spoko możesz mi podesłać namiary na priv tego twojego jak jest spoko to może u niego też pojeżdżę

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Wiek: 44
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 22 lut 2010, 15:21 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

Ancia28 napisał(a):ja podjechałam do dvla i tam opłaciłam wszystko na miejscu bez problemu aby nie mieć problemów takich na poczcie jak ty czy AGG


:?:
ale ja nie mialam zadnych problemow z postal order :roll:
Ancia28 czytaj ze zrozumieniem :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Ancia28 » 22 lut 2010, 15:44 Re: Prawojazdy... kursy testy ubezpiecznie samochodu

sory AGG nie ty tylko twoja koleżanka ( chodziło mi o przypadek co ty opisałaś )
a tak w ogóle to dziś zdałam część teoretyczną hura :mrgreen:

Ancia28
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Wiek: 44
Dołączyła: 28 gru 2007, 20:47
Lokalizacja: Birmingham/Castle Vale
Reputacja: 0
Neutralny

Ancia28, Gratuluje!!! :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

a ja wczoraj mialam testy teoretyczne i na hazardzie jednym punktem zawalilam ale jestem zła:( nastepny test mam w srode mam nadzieje ze tym razem pojdzie lepiej
pozdrawiam
Grzeczne dziewczynki ida do nieba,niegrzeczne maja niebo na ziemi:):):)
a tak przy okazji,ile potrzeba slow by nas uslyszano w chwili ktorej milczymy

magdunia22
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Wiek: 40
Dołączyła: 3 paź 2006, 11:45
Lokalizacja: ladywood
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI