Sklep ze sluchawkami i akcesoriami dla graczy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 22 maja 2007, 11:40 Sklep ze sluchawkami i akcesoriami dla graczy

Wie ktos gdzie mozna nabyc sluchawki "steel sound 5h" na terenie birmingham ??
ew. jakis dobry sklep ze sluchawkami i z akcesoriami dla graczy.
Nie podawajcie sklepow w stylu Comet, Curry, Pcworld, Dixon - oraz sklepow Online.
Interesuja mnie podkladki pod myszki z "gornej polki", sluchawki, slizgacze do myszek... itp
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 22 maja 2007, 19:52 Re: Sklep ze sluchawkami i akcesoriami dla graczy

w co pykasz?
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 23 maja 2007, 09:47 Re: Sklep ze sluchawkami i akcesoriami dla graczy

Glownie i przedewszystki w Counter-Strike'a ;D - wlasnie niedawno pod wplywem emocji :P moje sluchawki ulegly uszkodzeniu :P - pozatym potrzebuje jeszcze kilku rzeczy do kupienia .... i hmmm nie moge nic znalezc na terenie birmingham - a wolal bym w ciemno nie kupowac wszystkich tych produktow przez internet. Niektore rzeczy warto zobaczyc, przymierzyc, dotknac, posluchac ;D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 23 maja 2007, 18:54 Re: Sklep ze sluchawkami i akcesoriami dla graczy

szczerze mowiac to sie za tymi rzeczami w anglii nie rozgladalem, w polsce mozna bylo kupic tego typu akcesoria w prawie kazdym komputerowym sklepie, jak jeszcze ja gralem a bylo to 3 lata temu to na topie byla myszka logitech mx500 z ktorej bylem bardzo zadowolony, idealna transmisja i ergonomiczny ksztaut, sluchawki mialem zwykle do walkmana, wszystko slyszalem bez zadnych zaklucen wiec nie bylo sensu wymieniac na drozsze, podkladke mialem z gumowym spodem takze nie slizgala sie po biorku przy szybszych ruchach, dalem za nia chyba 50 zl :grin:

zreszta czesto gesto ci najlepsi gracze prawie wogole nie przywiazuja wagi do sprzetu a umieja zrobic z niego uzytek a taki lamus wyda niewiadomo ile kasy i mysli ze bedzie najlepszy... :mrgreen:

mysle ze musial bys poszukac na necie wpisujac konkretne nazy towarow ktore chcial bys kupic...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 24 maja 2007, 12:16 Re: Sklep ze sluchawkami i akcesoriami dla graczy

Mike napisał(a):mysle ze musial bys poszukac na necie wpisujac konkretne nazy towarow ktore chcial bys kupic...

Probowalem :P naprawde ciezko cos znalezc - jedyne co znalazlem to w sieci sklepow HMV ponoc sa sluchawki "Syberia" - (takie jak ma gosc w teledysku Basshunter- jak by ktos nie wiedzial :P ;D) ale one mnie nie interesuja. Buuu... :(
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI