Przewóz psów

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez golla » 5 lut 2016, 21:59 Przewóz psów

Hej,
jaka firma/firmy aktualnie przewożą psy z Polski do Anglii? Widzę, że Reksio chyba już nie działa.

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez IlonaWoj » 7 mar 2016, 13:02 Re: Przewóz psów

Też jestem zainteresowana tematem :)

Chcę wreszcie przetransportować tu mojego psa. Tylko że to kilkuletni labrador, więc pies duży. Polecacie jakąś firmę?

IlonaWoj
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 7 mar 2016, 12:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez golla » 7 mar 2016, 20:34 Re: Przewóz psów

Z tego co widze to profesjonalne firmy sa dosc drogie. Za mojego ratlerka i corga zawolano 1300zl ale jak widze jak "prywaciarze" transportuja psy ot tak w sobie w aucie, bez transporterow to nie wiem. Moj jeden pies od roku (na starosc) zaczal bardzo panikowac w aucie, podczas jednej przeprowadzki - cos sobie ubzdurala i nagle w polowie trasy zaczela panikowac i tak jest do teraz, dlatego musi jechac w transporterze. Za 2 psy w zwyklym aucie chca ode mnie zaledwie 120 funtow. Widzialam ze sporo psow jezdzi nieprofesjonalnymi transportami, ale mam mieszane uczucia.

golla
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączyła: 5 lut 2016, 21:57
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Piotrekbham » 10 mar 2016, 13:18 Re: Przewóz psów

Witam - sam jezdze czesto do Polski i również podejmuje sie transportu psów lub kotów . Najlepiej przegladać ogloszenia na bla bla i tam szukac ludzi prywatnych ktore chca zaoszczedzic na przejezdzie . Ceny uwarunkowane wielkoscia psa i miejscem docelowym . Kolejna sprawa to czy wlasciciel podrozuje razem z swoim pupilem czy zwierze samo podrozuje . Pozdrawiam

Piotrekbham
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 lut 2013, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI