Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez raubobrabo » 2 lip 2017, 14:44 Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Witam,jakie macie doswiadczenia?ostatnio w Calais goraca brudasy takze atakuja osobowki,czego dowodem jest ostatnia relacja polskiej rodziny ktora wracala z Polski czanuchy wskoczyly na maske i grozily bronia,wiem ze te sytuacje dotyczyly glownie tirow.
Podrozowalem wiele razy przez Dunkierke i Calais niegdy niemialem problemow,ale ostanio martwia mnie relacje ludzi.
A wiec jakie macie lub mieliscie problemy podrozujac do Polski przez Calais lub Dunkierke,jade za w sierpniu do pl z dziecmi wiec sa jakies obawy :?
Pozdrawiam

raubobrabo
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 mar 2015, 17:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez brawo21 » 2 lip 2017, 15:05 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Omijaj calais zawsze plyn do dunkierki i z dunkierki do dover. Albo plyn do Holandii,troche drozej ale omijsz te dzicz , tym bardziej jesli ktos jedzie z dziecmi. Niemaco ryzykowac no iszkoda auta. Ogolnie to jest to irytujące mamy rok 2017 a po europie strach podrozowac. Na wojsko idzie tyle pieniedzy a wojsko w obronie granic i europy jeszcze ani jednego strzalu nie oddaly. Porazka. Ci politycy maja w xupie nasze problemy biora w tej uni po okolo 80 tys miesiecznie i sa oderwani od rzeczywistości. Zreszta z taka kasa jesli cos sie wydarzy to on kupuje chate tam gdzie jest bezpiecznie i oglada zamieszki w tv popijajac whisky.amy mamy surwiwal. Jebac caly ten system.

brawo21
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 2 gru 2012, 10:44
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez raubobrabo » 5 lip 2017, 16:49 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Zawsze jezdze do Dunkierki,doszly mnie sluchy ze tez tam sie pojawili.
Czy jechal ktos niedawno do pl?

raubobrabo
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 1 mar 2015, 17:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jutrzenka » 5 lip 2017, 18:10 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Tak, zgadza się, tam też już się pojawili, wracałam 3 lipca w poniedziałek . Także słuchy prawdziwe, niestety.

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez greg2904 » 7 sie 2017, 12:25 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

a pociagiem jest lepiej do/z calaise? czy to samo?

greg2904
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączył: 10 lis 2012, 15:08
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 11 sie 2017, 05:38 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Bzdury. Spędziłem urlop w Południowej Francji. Przeprawa Eurotunnelem i wokół Dunkierki nie dość że pusto, to jeszcze nigdy nie widziałem takiego spokoju. W porównaniu z tym co bylo rok czy dwa lata temu to nie ma porównania.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez panterka » 14 sie 2017, 10:49 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

2 tygodnie temu plynalem z dover do calais a wracalem z dunkierki do dover i nigdzie nie widzialem ani jednego uchodzcy. jechalem w dzien i naprawde bylo spokojnie. nie wiem jak tam jest w nocy

panterka
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 1 cze 2012, 18:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 sie 2017, 20:49 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Wracałem przedwczoraj przez Dunkierkę.
Cisza, spokój jak makiem zasiał.
Jak widać chyba wtedy nie kręcili "reklamówek" dla brukowców....

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 25 sie 2017, 20:13 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

Mój kolega wracał z Polski 7 tygodni temu przez Calais nad autostradą były wyświetlone komunikaty "uwaga piesi na drodze", ale widział tylko dwóch siedzących na barierce. Podobno w dzień nie ma problemów gorzej jest w nocy.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez altara » 31 sie 2017, 12:25 Re: Podroz do PL Uchodzcy w Calais Dunkierka

My wracalismy z PL kilka dni temu. Mielismy dziwna sytuacje na zajezdzie, bodajze ostatni mozliwy parking ze stacja benzynowa, restauracja, kafejka przed granica Belgia-Francja na A16/E 40. Z trudnoscia znalezlismy wolne miejsce. Tak sie zlozylo ze w aucie caly czas ktos byl, wychodzilismy na zmiane do toalet w restauracji. Kiedy gotowi do dalszej jazdy wycofalismy i przejechalismy jescze na parkingu kilkadziesiat w zolwim tempie, uslyszelismy jakies dziwne odglosy z prawej strony auta. Zatrzymalismy sie, maz wyskoczyl zeby sprawdzic co sie dzialo,ja odpielam pasy ,otworzylam swoje drzwi i nie zdazylam nawet polozyc nogi na ziemi kiedy maz wskoczyl szybko i powiedzial zebym nie wychodzila i odjechalismy. Po czym powiedzial mi ze do kola mielismy przyklejona jakas tasme ktora tak lomotala. Odczepil ja i na mysl przyszly mu proby kradziezy aut na butelke. Kiedy dojechalismy do domu zaczelam szukac po internecine I okazalo sie ze wlasnie na tej trasie szmugluja ludzi do uk.
Nie wiem czy to w ogole ma jakis zwiazek ale jak wyszlamz auta tuz po zaparkowaniu zauwazylam w niedalekiej odleglosci grupke mlodych mezczyzn ,uroda cos na styl Pakistan/Afganistan, palacych papierosy,skierowanych w naszym kierunku. Kiedy wracalam z dziecmi juz ich nie bylo. Wszystko dzialo sie ok.16tej.

altara
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 9 mar 2016, 12:44
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI