szukam porady prawnej

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Arek_pie » 1 lip 2007, 19:28 szukam porady prawnej

Witam. Dziś miałem mega pecha bo odholowano mi samochód w centrum. Dokładnie rzecz biorąc to chciałem stanąć na parkingu koło sunday market ale był pełny, pojechałem więc 200m dalej i stanąłem na parkingu gdzie obok stało kilka aut. Nie było przed wjazdem tablicy że jest zakaz parkowania itd!! po powrocie auta nie było a obok co kilka minut kursowały lawety zabierając wszystkie po kolei!! Co się okazało tablice informacyjne były i to nawet 4. jedna na billboardzie reklamowym,druga za nim(!!!!!!!!) i dwie daleko na końcu parkingu. To nie koniec spray. Mianowicie skasowali mnie 375f!! 200 za holowanie, 50 za postój auta na ich parkingu i 125 za blokadę na koła której nie było!! Bo albo auto się blokuje albo odholowywuje. Oni odholowali a policzyli za wszystko!! wiem, że to nielegalne bo rozmawiałem z kierowcą lawety (polak) i powiedział żebym się udał do Trading standards, wiedzą o ich procederze i mają z nimi wojnę. Czy jest tu jakaś osoba znająca na tyle angielskie prawo aby pomóc?? porobiłem zdjęcia parkingu i mam kwit odbioru auta z cenami "usług". Liczę na pomoc bo nie daruję gnojom!! Jeśli prawnie nic nie wskóram to spalę im budę bo wiem już gdzie mają ten parking i przyczepkę.

Arek_pie
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Wiek: 41
Dołączył: 3 cze 2007, 16:01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 1 lip 2007, 20:03 Re: szukam porady prawnej

Moge Ci jedynie polecic Citizens Advice Bureau. Darmowa porada prawna na kazdy temat. Tylko jest jeden problem. Musisz znalezc kogos kto zna angielski.
Ale mozesz juz isc np jutro. Jak chcesz wiedziec wiecej pisz na priva.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Magdzia1983 » 6 sie 2007, 18:16 ...

Miałam ten sam problem w styczniu i dowiedziałam się od znajomych, że też się na to natkneli lecz udało im się i nie musieli płacić ponieważ w tym samym czasie BBC robiło reportaż o tego typu parkingach i o nieuczciwym pobieraniu ogromnych opłat i przy TV oddano im auto. Jak widać nic z tym nie zrobili bo i ja i Ty zapłacić im musieliśmy :( Ja już zostawiłam tą sprawę choć też dokopałabym im!
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Magdzia1983
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 10 lis 2006, 00:00
Lokalizacja: Rzeszów - Walsall
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI