SZUKAM CÓRKI

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez arkanoid » 16 maja 2008, 08:59 SZUKAM CÓRKI

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Ostatnio edytowano 20 maja 2008, 09:37 przez arkanoid, łącznie edytowano 2 razy

arkanoid
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 maja 2008, 08:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 16 maja 2008, 11:50 Re: SZUKAM CÓRKI

Dodaj fote, bedzie latwiej.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez skorpioniczka » 16 maja 2008, 23:07 Re: SZUKAM CÓRKI

W odnalezieniu Damiana moze pomoc portal nasza-klasa ...proponuje w wyszukiwarke wpisac Damian, Birmingham i zerknąć na wiek każdego z nich.

skorpioniczka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 16 maja 2008, 22:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 16 maja 2008, 23:54 Re: SZUKAM CÓRKI

za malo informacji, damianow z bham jest 2 strony a kilku z nich ma 19 lat, ale wiek jest tutaj prawdopodobienstwem, pozatym jedyna roksana z crewe na naszej klasie jest juz mezata wiec to zapewne nie o nia chodzi

moze miasto z ktorego pochodzi w polsce cos by pomoglo, no i fota zapewne tez...
w tym wypadku najwiecej informacji mozna zdobyc z archiwum skype, gg albo sprawdzic na ktore strony sie logowala (komputer osobisty) cokolwiek co by moglo dac jakis trop...

pozdro

ps, zadnego kontaktu do arkanoid procz PW, niema email'u, gg, nr tel. nic... wiec...?
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 17 maja 2008, 17:51 Re: SZUKAM CÓRKI

Coz, moze to brutalne chamstwo pisac cos takiego, ale moze komus sie nudzi, i chce kolesiowi zrobic przykry zart, zeby ludzie do niego dzwonili i zawracali gitare?

Jakby mi zaginela corka, podalbym chociaz swoj telefon dodatkowo... :?:

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 17 maja 2008, 18:21 Re: SZUKAM CÓRKI

Ja sie zastanawiam czemu administrator nie usunal jeszcze tematu. Wydaje mi sie ze podawanie nr telefonu na forum publicznym bez zgody wlasciciela jest nie zgodne z prawem? W kazdym razie uwazam temat za nie smaczny zart. Jezeli sie myle to bardzo mi przykro...
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 17 maja 2008, 19:01 Re: SZUKAM CÓRKI

Hm... Wlasnie dziwna sprawa, ktos podaje na forum nr tel obcej osoby, nie podaje swoich namiarow, na forum tez specjalnie czesto nie zaglada(nawet jak ktos by cos wiedzial, to nie ma jak przekazac), a jak poproszono o zdjecia to dostalismy odnosnik na nasza klase. przeciez ludzie maja zdjecia swoich dzieci!!!
Mam nadzieje, ze dziewczyna sie szybko znajdzie. I chyba to nie jest glupi zart, bo jak mozna robic tak podle rzeczy???

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez arkanoid » 17 maja 2008, 23:16 Re: SZUKAM CÓRKI

Nie zaglądam często bo jestem nowym użytkownikiem tego portalu i w tej chwili jestem zajęty szukaniem dziecka a człowiek , którego szukam miał konto na portalu www.fotka.pl i ukrywał się pod nicikem "demoniczny21" , które zdążył usunąć , a jeśli chodzi o fotke mojej córki to podaje nicka pod którym ją znajdziecie też na stronie fotki - "xAnaax" z Jastrzębie Zdrój, może to w czymś pomoże , a numer tego gościa podałem dlatego, że być może ma ktoś takiego "typa" w swojej komórce. Swoją drogą niech ktoś się postawi w mojej sytuacji, zrozpaczonego rodzica , który szuka własnego dziecka już od ponad tygodnia a przy okazji chciałbym uprzedzić kolejne"ofiary" dziewczyny, bo być może ten człowiek ma co nieco na swoim sumieniu i nuie jest to "głupi żart" jak ktoś napisał, aha jeszcze jedno, ten niby "Damian" zajmował się ponoć tunningiem samochodów, może to w czymś pomoże. Dzięki za pomoc

arkanoid
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 maja 2008, 08:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eva » 19 maja 2008, 09:50 Re: SZUKAM CÓRKI

Fotosik pokazuje ze ostatnio logowala sie wczoraj o 14.00, wiec chyba wszystko z nia w porzadku. Zwyczajnie zwiala z domu. Wyglada na niezle ziólko, nie mowiac juz o tym ze w wieku 17 lat robi podstawówke...

eva
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 7 cze 2007, 12:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 19 maja 2008, 18:27 Re: SZUKAM CÓRKI

eva napisał(a):nie mowiac juz o tym ze w wieku 17 lat robi podstawówke...


nie sądzę, by podała swoje prawdziwe dane... czarnych oczu, włosów rudych i krótkich również nie posiada.

Tyle, że na 17 lat nie wygląda, i coś mi się wydaje, że to faktycznie nawianie z domu. Choc mamie z całych sił życzę by się odnalazła.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI