naprawa roweru i rolek -szukam

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 28 sie 2008, 08:16 naprawa roweru i rolek -szukam

Witajcie,
Szukam namiarow na osobe lub firme, ktora pomoglaby mi rozwiazac nastepujace problemy:
- pewno banalna sprawa, ale sama takich umiejetnosci niestety nie posiadam - wymiana lozysk w rolkach (lozyska mam juz zakupione)
- nie wiem jak to fachowo okreslic , ale chodzi o wymiane tej czesci w rowerze, w ktorej jest zamontowany pedal- metal wyrobil sie w srodku i pedal nie utrzymuje sie stabilnie na swoim miejscu
- mam drugi rower, w ktorym zepsula sie poloska (1/2 osi) w tylnym kole, wiec zaleznie od kosztow w gre wchodzi wymiana tej poloski lub wykorzystanie tego roweru do naprawy pierwszego

Moze ktos z Was wie gdzie w Bham moglabym znalezc kogos kto by mi pomogl moj sprzet sportowy doprowadzic do stanu uzywalnosci i zechce podzielic sie ze mna ta wiedza na lamach forum, a tym samym dostarczc potomnym kozystajacym z archiwum cennych informacji. Z gory bardzo dziekuje,

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Was » 29 sie 2008, 13:57 Re: naprawa roweru i rolek -szukam

Nie znam firmy/osoby które mogłyby pomóc ale może znajdziesz pomoc w "Creation". To takie centrum wspinaczkowe na Moseley przy którym jest też skatepark wiec i roweżystów i rolkarzy tam sporo.
Nie wiem czy to nie będzie uznane za kryptoreklamę ale tu jest ich strona:

http://www.creationwall.co.uk/

Powodzenia

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 31 sie 2008, 04:40 Re: naprawa roweru i rolek -szukam

DZiekuje- nie wydaje mi sie aby to byla kryptoreklama, dla zainteresowanych tematem dodam, ze w miedzyczasie przyszla do mnie z naszego urzedu miejskiego mapa piesza i rowerowa z adresami i telefonami wszystkich zakladow reperujacych i sprzedajacych rowery w Bham. O bezplatna mape mozna zaaplikowac na stronie www.birmingham.gov.uk

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez endriuboss » 15 paź 2016, 10:24 Re: naprawa roweru i rolek -szukam

hi:)jesli nadal szukasz fachowca od rowerow.to w centrum b'ham jest taki gosc..za Polskim Domem Kultury..pzdr:)

endriuboss
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 mar 2010, 14:03
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI