check in online

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 23 lut 2009, 15:53 check in online

Wrrrr, mam problem. Kupilem znajomej bilet na lot ryanairem z Polski i zle wpisałem jej imie (bardzo rzadko spotykane, dlatego się pomyliłem), brakuje jednej literki. Wybrałem opcje online-check in. Podczas calej procedury odprawy online, nie dało się już poprawic imienia. Pozostale dane sa w porządku, tylko tej jednej literki w imieniu brak. Czy myslicie, ze będzie miala problemy na lotnisku? Nie mam pojecia jak teraz można to rozwiązać.
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kaczka157 » 23 lut 2009, 16:48 Re: check in online

tomik111 napisał(a):Wrrrr, mam problem


Witaj!
Mozna zmienic to imie wchodzac w zakladke ''zarzadzaj rezerwacja'' na stronie ryanair.com
Tylko jest to strasznie kosztowne.. Mozesz zaryzykowac albo zmienic te dane.

Pozdrawiam . :razz:

kaczka157
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 22 lut 2009, 18:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 24 lut 2009, 11:04 Re: check in online

hej,
jesli to tylko pomylka to poprawka nie bedzie droga - mi ok 3 lata temu policzyli chyba 7 funtow - dokladnie nie pamietam; maz tuz po slubie kupil bilety na swoje nazwisko, zanim zdazylam wyorbic nowe dokumenty z nazwiskiem meza :]
musialam tylko w trakcie rozmowy tel. z serwisem wyslac faxem kopie paszportu i aktu slubu.
poszperaj na stronie w FAQ
pzdr
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 24 lut 2009, 12:10 Re: check in online

tak tylko, ze mysmy juz troche bezmyslnie zrobili on-line checkina, mamy juz karty pokladowe. Tam bylo napisane, ze po `check-inie` nie mozna juz wprowadzac zadnych poprawek. Zaczynam sie denrwowac. Ale z drugiej strony na tej karcie pokladowej jest masa detali jak nr paszportu, data urodzenia i td. Nie chce mi sie wierzyc zeby przyczepili sie o brak jedenj literki w imieniu
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maxus » 24 lut 2009, 19:39 Re: check in online

nikt tego nie będzie sprawdzał bo onni i tak mają taki bu..el że to nie ma znaczenia .numer paszportu się zgadza,zdjęcie jako tako to nie ma obaw.ryan patrzy jak tu wyrwac 30funtów za następne dwa kilo bagażu albo czy masz torbę z wolnocłówki ,bo to dodatkowy bagaż kabinowy , a nie takimi drobiazgami się przejmują.

maxus
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 sie 2008, 19:09
Reputacja: 1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI