Wolverhampton-polski kosciol

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 31 paź 2006, 10:52 Wolverhampton-polski kosciol

Heya!
Czy ktos moze mi powiedziec gdzie w Wolverhampton znajduje sie polski kosciol, jak tam dotrzec i o ktorej odbywaja sie msze.
Pozdrawiam :!:
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 31 paź 2006, 15:19 Re: Wolverhampton-polski kosciol

moja kolezanka chodzi wiec
jak ja spotkam
jakos na dnaich to jej sie wypytam

pozdrawiam

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 31 paź 2006, 22:44 Re: Wolverhampton-polski kosciol

Ludzie co wam sie tak tych kosciolow zachcialo, czy za duzo pieniedzy macie?

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Elvis » 1 lis 2006, 05:48 Re: Wolverhampton-polski kosciol


Elvis
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 8 lis 2006, 11:55 Re: Wolverhampton-polski kosciol

Dzieki za info. W Wolver. dojazd jest troche skomplikowany. Dotarlismy do Bham, tam jest latwo go znalesc. A co do markosik1, to pieniadze nie maja nic do tego. Nie chcesz dac- nie dajesz, nikt Cie przeciez nie zmusza.
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 10 lis 2006, 01:29 Re: Wolverhampton-polski kosciol

no tak a wiesz ile sie placi np za chrzciny?
-No ... co laska, hm....ale daja 100zl
-Mam 70 czy moze byc, nie mm wiecej.
-Hmhm no dobrze niech bedzie.
To byl taki przyklad, a jak potem dziad dziecku nalal tej wody do ust to myslalem ze go wezme za wsiaz i udusze , jak nie pedofilia to chamstwo i nie gadaj mi glupot, ze jak nie chcesz to nie dajesz.
Nie bede ci mowil ile kosztuje slub bo po co, mam nadzieje ze ludzie zaczna w koncu mslec i w niedalekiej przyszlosci, nikt do tych dziadow nie bedzie chodzil.
Jezeli chcesz to dam ci przyklad bardzo drastyczny zwiazany z moim kolega i kosciolem w Birmingham, tym polskim kosciolem i polskim ksiedzem.

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 10 lis 2006, 23:31 Re: Wolverhampton-polski kosciol

ej ale nie musicie tak ostro, nikt niepowinien odradzac komus wizyty w tym miejscu ani nikt niepowinien namawiac do tego... kazdy ma inne zdanie, moje jest takie ze ksiadz dostal w lape zeby mnie ochrzcic jako Bartosz bo niby niema takiego swietego,jak poczul flote to sobie przypomnial (mnie to ryba teraz) ja tam nie chodze ale jesli komus pomaga to niech chodzi, ja tego nie karce i tak chyba powinno byc prawda?? jest duzo przypadkow tych zlych tych ludzi ktorzy tylko patrza na flote ale tez sa tacy co maja na uwadze dobro innych (niestety w erze pieniadza coraz mniej ich)

temat mysle zeby zamknac bo sie jakas niepotrzebna dyskusja wywola, miedzy ateistami a moherami a po co to komu przed spotkaniem za tydzien?:)

pozdr dla wszystkich
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 10 lis 2006, 23:38 Re: Wolverhampton-polski kosciol

To prawda Bartsun kazdy ma swoje zdanie i tak powinno zostac :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bratok » 2 gru 2006, 19:41 Re: Wolverhampton-polski kosciol

jestem w szoku. ludzie nie chcecie chodzić do kościoła to nie nikt was nie zmusza, w to miesce mozesz iść to streaptese klubu albo coś w podobie, jak bardziej to was interesuje. spoko

czasami się też wkurzam na zachowanie niektórych księży, ale to są tylko normalni ludzie, oni nie spadli z nieba ( a szkoda) tylko są z normalnych rodzin, a wiec jak byli wychowani tacy są. po drugie każdy moze byc zmęczony. a ty zawsze jestes miły do wszystkich ????

napieprzanie na wszystkich księży jest krzywdzące, bo jeżeli koś stara się jak może, zostawił wszystko aby służyć min. tobie a słyszy od ciebie tylko ty czarna ku...., dziad i itp. bo jakiś tam frajer był dla ciebie nie miły to bez KOMENTARZA. jezeli jeden był nie taki jak twoje wymagania to moze drugi będzie, a jak ci to wszystko zwisa to sie nie wypowiadaj na te tematy !!!!!

proszę o więcej wyrozumiałosci i pozdrawiam

bratok
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Wiek: 44
Dołączył: 2 gru 2006, 16:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 31 gru 2006, 08:43 Re: Wolverhampton-polski kosciol

Wracajac do tematu, bo tak bronisz tych dziadow, to wez przyklad dziada numer jeden, tego multimilionera od tv i radia, wszyscy sa tacy sami, z malymi wyjatkami.
Uwazam, ze wiecej jest tych czarnych owiec niz bialych .

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomaszek26 » 6 mar 2010, 16:10 Re: Wolverhampton-polski kosciol

słuchaj mnie pajacu "markosik1",jak niedałeś złotówki to się nieodzywaj łajzo,zazdrościsz ?to trzeba było iść do seminarium i zostać księdzem, i nieobrażaj innych katolików wierzących,jak bym cię spotkał ..........

Tomaszek26
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 18 kwi 2008, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 6 mar 2010, 17:45 Re: Wolverhampton-polski kosciol

markosik1 napisał(a):Jezeli chcesz to dam ci przyklad bardzo drastyczny zwiazany z moim kolega i kosciolem w Birmingham, tym polskim kosciolem i polskim ksiedzem.

A ja znam wszystkich osobiscie tak mi sie wydaje bo jest ich chyba 3. Uwazam, ze sa bardzo fajnymi, dobrymi ksiezmi :). Rozmawialam, robilam chrzciny i teraz slub biore i szczeze mowiac nie wiem o czym ona mowi odnosnie pieniedzy. A wrecz powiedziala bym, ze jest przeciwnie. Pozatym wiadomo, sa dobrzy i zli tak samo jak z policja, lekarzem czy nawet normalanym czlowiekiem. Jak trafisz na zlego idzieszv do innego. Proste.
Tomaszek26 napisał(a):słuchaj mnie pajacu "markosik1",jak niedałeś złotówki to się nieodzywaj łajzo

ta i to mowi katolik :)
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez KoNiK » 12 kwi 2010, 21:52 Re: Wolverhampton-polski kosciol

Kościół polski w Wolverhampton nie jest zbyt trudny do znalezienia, znajduje się na Stafford Road.

http://maps.google.co.uk/maps?f=q&sourc ... 1,,0,11.11
Avatar użytkownika
KoNiK
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 27 mar 2010, 18:45
Lokalizacja: Toruń/Wolverhampton
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 17 kwi 2010, 01:20 Re: Wolverhampton-polski kosciol

markosik1 napisał(a):no tak a wiesz ile sie placi np za chrzciny?
-No ... co laska, hm....ale daja 100zl
-Mam 70 czy moze byc, nie mm wiecej.
-Hmhm no dobrze niech bedzie.
To byl taki przyklad, a jak potem dziad dziecku nalal tej wody do ust to myslalem ze go wezme za wsiaz i udusze , jak nie pedofilia to chamstwo i nie gadaj mi glupot, ze jak nie chcesz to nie dajesz.
Nie bede ci mowil ile kosztuje slub bo po co, mam nadzieje ze ludzie zaczna w koncu mslec i w niedalekiej przyszlosci, nikt do tych dziadow nie bedzie chodzil.
Jezeli chcesz to dam ci przyklad bardzo drastyczny zwiazany z moim kolega i kosciolem w Birmingham, tym polskim kosciolem i polskim ksiedzem.


To jeszcze napisz jak ktoś się spyta o kiosk "ruchu" że prezerwatyw w kiosku się nie kupuje bo są podziurawione przez mocherowe kioskarki.

Coś ty chłopie taki zakompleksiony. jeżeli ktoś czegoś szuka to się wypowiadaj jak wiesz jak to znaleźć a nie że nie warto szukać.

Ludzie szukają potrzeby pomodlić się w miejscu jak najbardziej do tego przeznaczonym to jest ich sprawa i nie piszą o ślubie chrzcinach itp. i te ceny w pln coś ty wczoraj do uk zawitał że ceny ci się polskie trzymają ? Szanuj zdanie innych i nie neguj tego, bo każdy ma prawo wyboru.
Szuka ktoś kościoła a ty mu od razu cennik przedstawiasz ?

Jednym słowem słabo poinformowany sfrustrowany prowokator jesteś.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kolaborantka » 17 kwi 2011, 09:52 Re: Wolverhampton-polski kosciol

zbaczyliscie z tematu! ja dalej nie wiem o ktorej sa msze odprawiane ? i czy moze sa wieczorem tez sa w niedziele? jak ktos wie niech napisze.

kolaborantka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 33
Dołączyła: 30 lis 2009, 12:50
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron