ślub w Birmingham

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez gero79 » 6 lis 2006, 09:00 ślub w Birmingham

Mam pytanko czy ktoś wie jak wygląda sprawa ze ślubem w birmingham Chodzi mi o cywilny i kościelny>Czy jest tutaj coś takiego jak ślub conkordatowy czy jakoś tak Chodzi o to żeby za jednym zamachem przy ślubowaniu w kościele załatwić sprawę ze ślubem cywilnym Jeśli ktoś się orientuje to prosił bym o jakieś wskazówki Gdzie, co ,jak, jakie trzeba dokumenty itd
Bardzo dziękuję za ewentualną odpowiedz!!!!!!!!!!! :grin:
Pozdrawiam POLONIĘ w Birmingham !!!!!!!!!!!!!!! :cool:

gero79
 
 

PostNapisane przez KA i PE » 14 lis 2006, 17:32 Re: ślub w Birmingham

stary, mysle ze mozesz to zalatwic przez internet,i zaplacic co laska paypalem.........
ale chyba najwazniejsze zeby okreslic z kim sie chcesz ozenic: kobieta, mezczyzna, pies, papuga, sam z sobą itd..............

KA i PE
 
 

PostNapisane przez gero79 » 15 lis 2006, 07:36 Re: ślub w Birmingham

KA i PE napisał(a):stary, mysle ze mozesz to zalatwic przez internet,i zaplacic co laska paypalem.........
ale chyba najwazniejsze zeby okreslic z kim sie chcesz ozenic: kobieta, mezczyzna, pies, papuga, sam z sobą itd..............


Bardzo mi pomogłeś DZIĘKI!!! ale jak masz pisać bzdury to lepiej się nie udzielaj Masz widzę problemy z myśleniem albo nie czytasz dokładnie tego co ktoś pisze Ślubu kościelnego nie wezniesz z mężczyzną z psem czy kotem też jeszcze nie słyszałem !!
Może zajżyj na forum dla ludzi myślących inaczej napewno znajdziesz gdzieś na necie!!!

gero79
 
 

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 15 lis 2006, 08:01 Re: ślub w Birmingham

do tego co chce wziasc slub. po pierwsze zapytaj w kosciele, np katedra kolo bull ringa w niedziele, godziny mozesz znalesc na stronie. po drugie dlaczego wlasnie tutaj chcesz brac slub,a po trzecie takie sprawy zalatwia sie chyba nie na forum. tez moglbys troche pomyslec. mezczyani czasami mnie rozbrajaja.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 15 lis 2006, 08:04 Re: ślub w Birmingham

A więc na 100% nie wiem, ale mam znajomych którzy brali, więc mogę ci napisać co wiem od nich. W urzędzie cywilnym, które jest na Broadstreet (było kiedyś na początku ulicy, ale ostatnio przenieśli gdzieś dalej) musisz się zarejestrować co najmniej 3 tyg przed ślubem (w zależności jaka jest kolejka), z tego co pamiętam to mówili, że potrzebne było świadectwo urodzenia przetłumaczone na angielski. W polskim kościele (w centrum miasta) ustalasz date z księdzem ( oni mówili, że nie chciał kasy, ale coś mu tam dali) i to wszystko. Proces podobny jak w polsce, chyba najlepiej pójść porozmawiać z księdzem lub do polskiego klubu (oni powinni ci udzielić in formacji jak to zorganizować)
Powodzenia - na nowej drodze życia!!! :smile:

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 15 lis 2006, 09:49 Re: ślub w Birmingham

kik1976 napisał(a):a po trzecie takie sprawy zalatwia sie chyba nie na forum

Własnie po to te forum jest, zeby zdobywac informacje
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 15 lis 2006, 10:16 Re: ślub w Birmingham

tak, oczywiscie. zycze facetowi duuuuzo szczescia. :roza:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 15 lis 2006, 10:52 Re: ślub w Birmingham

gero79 znam PE dosyc dobrze hahaha i nie wydaje mi sie zeby potrzebował forum dla ludzi myslacych inaczej to moze ty zapisz sie gdzies na kurs jezykowy i postaraj sie popytac w urzedach zadna osoba ( tak mysle ) z forum nie zalatwi ci slubu. a tym bardziej przez internet . zycze ci duzo szczescia najpierw otwarciu buzi na ulicy i w urzedach a potem na nowej drodze .

tez mysle ze takie rzeczy powinno sie zalatwiac samemu a nie na forum no chyba ze chcesz zeby admin dał ci slub . heh bylby to chyba pierwszy slub na tym forum

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez adamirus » 15 lis 2006, 11:02 Re: ślub w Birmingham

Zaczynacie odpowiadac na posty jak na Londynku.
BRAWO!!!
Czy to tak trudno powiedziec cos normalnego albo wcale nic nie mówic??Jesli sié niema nic do powiedzenia w temacie??
Człowiek poprostu zapytał,ma do tego prawo :wink:
Ludzie tu czasem zadają takie pytania :neutral: ,że To pytanie o Ślub przy tym wszystkim jest jak najbardziej normalne.

To wkońcu do czego służy to FORUM??
Tylko do głupich gadek i zadawania głupich pytań typu GDZIE SIĘ PODZIAŁY ŁADNE DZIEWCZYNY??Takie pytania są ok??gadanie o tym kto co robi i z kim też jest ok??i wszystko co wiąze się z głupotą też jest ok??Typowe zachowania POLAKA.
Normalnie aż głupie to wszystko.
I wkurzające.

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

PostNapisane przez KA i PE » 15 lis 2006, 11:05 Re: ślub w Birmingham

heh tak wkurzajace ale gero 79 nie grzeszy uprzejmoscia

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Edyta » 15 lis 2006, 11:05 Re: ślub w Birmingham

wlasnie tez tak pomyslalam jak adamirus...
po to jest to forum zeby pytac o wszystko, a jak sie komus nie podoba pytanie niech poprostu-jak ma robic glupie uwagi- sie nie odzywa :???:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 15 lis 2006, 11:10 Re: ślub w Birmingham

tak myslisz niestety z nieuprzejmoscia trzeba walczyc , mysle ze gdyby byl mily inaczej by to wygladało , wiec wole sie odezwac niz cały czas siedziec w temacie HUMOR i nie nabijac glupotami postow


KA
Ostatnio edytowano 15 lis 2006, 11:12 przez KA i PE, łącznie edytowano 1 raz

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez adamirus » 15 lis 2006, 11:11 Re: ślub w Birmingham

KA i PE napisał(a):heh tak wkurzajace ale gero 79 nie grzeszy uprzejmoscia


Przeczytałam wszystkie jego posty(aż 7) i nie zauważyłam tam nic niegrzecznego i nieuprzejmego :neutral:
Chyba że znasz go prywatnie....
Ale jeśli nawet tak,to myslę że forum nie jest odpowiednim miejscem na załatwianie takich spraw.

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 15 lis 2006, 11:15 Re: ślub w Birmingham

KA i PE napisał(a):heh tak wkurzajace ale gero 79 nie grzeszy uprzejmoscia

ja tez bym nie byl uprzejmy dla osoby ktora odpowiada mi na posty w taki sposob jak Ty

Slub ze psem ???? co to jest jakies......

adamirus ma racje
Od tego momentu wszystkie posty niezwiazane z tematem beda kasowane

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 15 lis 2006, 19:24 przez Adam, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

PostNapisane przez KA i PE » 15 lis 2006, 18:52 Re: ślub w Birmingham

gero79 napisał(a):Bardzo mi pomogłeś DZIĘKI!!! ale jak masz pisać bzdury to lepiej się nie udzielaj Masz widzę problemy z myśleniem albo nie czytasz dokładnie tego co ktoś pisze Ślubu kościelnego nie wezniesz z mężczyzną z psem czy kotem też jeszcze nie słyszałem !!
Może zajżyj na forum dla ludzi myślących inaczej napewno znajdziesz gdzieś na necie!!!



staryyyyyyy!!!!!!!!! to byl zart tylko, nie zaperzaj sie jak kartofel. jezuuuuuuu, wszystko tu mozna zalatwic przez kompa, wiec slub pewnie tez, a tolerancja dla wszelkiego rodzaju dewiantow jest tak ogromna, ze pewnie mozna ozenic sie z papuga. kurcze, to zart byl, nic wiecej, a ty od razu z pyskiem.... ooooops, z geba znaczy. sory, wiecej nie bede.

PE

KA i PE
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI