Pytanko kierowcy :D

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Art » 21 maja 2006, 14:00 Pytanko kierowcy :D

Pytanko może głupie :D
Ciężko jest się przestawić na lewostronny ruch ? :D
Bo tego sie boje troche :D

Art
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 21 maja 2006, 14:13 Re: Pytanko kierowcy :D

hejka!
Nie jest trudno.Najlepsze jest to ze tutejsi kierowcy w duzej wiekszosci sa zueplnie inni jak w polsce.Ciezko to sobie wybrazic mieszkajac w polsce ale sam zobaczysz jak tutaj jest.
Sa bardzo wyrozumiali wiec sopoko.
Tylko jezdzic jezdzic i jeszcze raz jezdzic...
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Art » 21 maja 2006, 14:15 Re: Pytanko kierowcy :D

I'll try my best :D
Ale mimo to się boję :D

Art
 
 

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 25 maja 2006, 11:17 Re: Pytanko kierowcy :D

Art nie bój zaby naprawde jest spoko, nie ma chamstwa na ulicach i kazdy jest bardzo wyrozumialy . Na pewno wjedziesz pare razy pod prad , ale tylko na poczatku . Po miesiacu nie bedziesz czul roznicy . Najlepsze jest to ze jak wrócisz do polski to nie wiadomo jak masz jezdzic . Ja zawsze jade srodkiem hehhe. Ps jak chcesz sie nauczyc jezdzic to siadz jakiemus kierowcy na tylek i za nim jedz jakis czas. wczujesz sie w rytm itp . Ps uwaga na francózów I niemców , oni za bardzo nie czaja i jak za nimi jezdzic bedziesz to mozna sie ladnie wpakowac . Wiem co mówi doswiadczylem na wlasnej skórze
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Art » 25 maja 2006, 14:14 Re: Pytanko kierowcy :D

Heheh w tym szaleństwie jest metoda :P

Art
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI