Life in the UK: A Journey to Citizenship

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez kalafiori » 29 sie 2009, 14:26 Life in the UK: A Journey to Citizenship

Zdanie poprawnie tego egzaminu jest kolejnym krokiem dla uzyskania obywatelstwa Brytyjskiego, jednak nie chcę schodzić z tematu, zwłaszcza wysłuchiwać przeciwników starających się o Brytyjski paszport..
Chciałby zakupić te książeczkę i zasięgnąć większej informacji o egzaminie i wszytskim co z tym związane.
Wiem że "Life in the UK". Składa się on z 24 pytań, sporządzonych na podstawie informacji zawartych w przewodniku "Life in the UK: A Journey to Citizenship". Został on uaktualniony któregoś roku. Zatem chciałbym zakupić tę nową wersję. Wiem że można ją ściągnąć z internetu jednak chciałbym mieć pewność że nawet jeśli tak postąpię będzie to na pewno to z czego powinienem się uczyć.
Jeszcze raz proszę o nie poruszanie tematu stałego pobytu czy paszportu gdyż te tematy już są tutaj na forum.

Oficjalna strona to;
http://www.lifeintheuktest.gov.uk/
Dziękuję.

kalafiori
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 19 gru 2008, 14:29
Reputacja: 0
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI