Witam szukam firm spawalniczych

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Guest » 20 sty 2010, 10:24 Witam szukam firm spawalniczych

jak w temacie ma moze ktos namiary gdzie spawaja gdzie mozna by bylo isc sie spytac o prace z gory bog zapłac bo ja niema z czego Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez pinsleepe » 20 sty 2010, 10:48 Re: Witam szukam firm spawalniczych

wejdz na strone
http://jobseekers.direct.gov.uk/homepag ... 728f&pid=3
wpisz welder birmingham
i szukaj

google rules! :mrgreen:
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 20 sty 2010, 11:27 Re: Witam szukam firm spawalniczych

dzieki ziomek ale taki bystry to ja tez jestem job center sprawdzam co 5 min ale dzieki Pozdro

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 20 sty 2010, 12:46 Re: Witam szukam firm spawalniczych

doosan babcock energy ltd ; Alstom ; Globetek ( polska agencja ) Omega Recruitment ; BMSL recruitment ; Central European Staffing


Jak sprytny to sobie poszuka namiarów w necie .
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 21 sty 2010, 06:34 Re: Witam szukam firm spawalniczych

dzieki Marcinek ale chodzi mi o firmy tutaj w poblizu niz agencje pl u ciebie w firmie sa przyjecia czy nie orientujesz sie w temacie

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 08:36 ]
widze ze nikt nie pracuje tu jako spawacz szkoda a moze wszyscy sie boja o swoje stołki zeby dac namiar cusz taki narod elo elo

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI