prosze o pomoc w sprawie falszywego oskarzenia o pobici w uk

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
witam ... w ubieglym roku zostalem bez podstawnie oskarzony przez konkubine tescia o o pobicie ..po wykonaniu przez nia telefonu przyjechala policja ...z tego powodu ze nie mowila zbyt dobrze po angielsku byla przeprowadzona rozmowa z nia i policja przez tlumacza w telefonie i zeznala jak sie pozniej okazalo ze ja pobilem , owszem miala siniaki i rozcieta skore nad okiem ale to zrobila sobie sama zlattujac na rauszu ze schodow .ta osoba jest niezrownowazona psychicznie zazywa tabletki uspakajace popijajac tanim piwem lub czyms co ma promile,ale wracajac do tematu pojej zeznaniu policjanci skuli mnie w kajdanki i zawiezli na komisariat.tam na wstepie zostaly mi przedstawione zazuty,potem zrobili mi odciski palcow i DNA .cala noc i pol dnia spedzilem w areszcie czekajac na adwokata i tlumacza ...po wyjasnieniu wszystkiego i zlozeniu moich zeznan ...wszystko bylo nagrywane na tasmach ...(ta kobieta zeznala ze niby ja pobilem 2 dni wczesniej , a siniaki byly zczarniale i widac bylo ze sa stare ,w ogole jej zeznania nie trzymaly sie kupy i policja odrazu przyjela moja wersje ,powiedzieli ze musieli mnie zatrzymac bo takie sa procedury i ze nie bedzie odnotowane ze bylem zatrzymany a do niej zadzwonili i powiedzieli ze jeszcze raz tak zrobi to zaloza jej sprawe...jak wyszedlem z aresztu byl spokuj obiecala ze nie bedzie sie juz mnie czepiac i ze przeprasza i powiedziala i do tej pory utrzymuje ze mnie nie oskarzala o pobicie ,,ale przeciez na komisrjacie i na przesluchaniu na tasmach bylo wyraznie mowione ze bylem oskarzony o pobicie...po tym zajsciu 2 miesiace pozniej ta warjatka sie wyprowadzila ale 2 tygodnie temu znowu zaczela szalec i wtracac sie nie wswoje sprawy i sie odgrazac ,mowi jeszcze ze nic jej niezrobie za to co mi zrobila, ze n ie mam dokumentow , bo zeczywiscie nic mi na kjomisarjacie nie dali,, dzis bylem na tym komisarjacie i w dyzurce powiedzieli mi ze nic nie maja odnotowane ze bylem zatrzymany,,,troche mnie to zalamalo bo myslalem ze sie tej banbie upiecze,,ale zadzwonilem jeszcze na policje poproisilem o tlumacza i opowiedzialem sprawe i tam polecili mi strone disclousure scotland czy jakos tak i ze tam znajde wyciag mojej sprawy i udowodnie tej babie ze bylem zatrzymany w sprawie o pobicie ..prosze o pomoc w sprawie uzyskania dokumentu potwierdzajacego moje bezpodstawne oiskarzenie...z gory pozdrawiam i dziekuje

seba mundzio
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 lut 2010, 23:29
Reputacja: 0
Neutralny

Zgłoś się do Citizen Advice Bureau. Mają adwokatów, powinni być w stanie Ci pomóc. Komisariaty mają każdą najmniejszą sprawę odnotowaną, trzeba mieć tylko numeri datę zdarzenia. Nie ma takiej możliwości, żeby po zatrzymaniu nie zachowali żadnych danych.
Spróbuj zadzwonić na główny nr West Midlands Police, połączą Cię z kim będzie trzeba. Nie wiem tylko czy bez nr sprawy uda Ci się coś dowiedzieć.

P.s. Popracuj nad składnią, bo ciężko Cię zrozumieć :!:
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

z calego serca wspolczuje Tobie tesciowej ;) :-D czy ona sie leczy ? czy tylko szaleje? moze po pierwsze przydalo by sie zrobic cos w tym kierunku ??? :?:

Viola
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 29 paź 2009, 14:20
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI