ile mozna dostac odszkodowania

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez walsall89 » 16 sty 2011, 07:29 ile mozna dostac odszkodowania

witam, dwa miesiace temu mialem wypadek samochodowy. wjechala we mnie pakistanka gdy mialem zaparkowane auto, ja zas siedzialem za kierownica i czekalem na kogos. No i teraz idzie claim. Czy mial ktos podobny przypadek? Wiecie moze ile sie dostaje odszkodowania za bol szyji itd ? Pytam sie tak tylko z ciekawosci gdyz niedlugo wybieram sie na komisje i chcialbym mniej wiecej wiedziec na co moge liczyc, z gory dzieki wielkie

walsall89
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączył: 3 wrz 2010, 23:34
Reputacja: -2
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 sty 2011, 12:58 Re: ile mozna dostac odszkodowania

1 do 3tys jest nie bylo zadnych komplikacji. Potrwa to przynajmiej rok, czesto duzo dluzej.

Pozdr
Pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez zygfryd32 » 16 sty 2011, 17:42 Re: ile mozna dostac odszkodowania

mialem cos podobnego w czerwcu tego roku i caly czas sprawa jakby utknela w miejscu firma zajmująca sie tym jak na razie karze czekac.

zygfryd32
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 50
Dołączył: 25 lis 2007, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karen » 16 sty 2011, 19:31 Re: ile mozna dostac odszkodowania

mialam to samo ... czekam prawie 2 lata :/

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez adamirus » 17 sty 2011, 16:54 Re: ile mozna dostac odszkodowania

karen napisał(a):mialam to samo ... czekam prawie 2 lata :/


myślę że jednak dużo zależy od prawników którzy się tym zajmują .....
firmy której powierzyliśmy całą sprawe ....

nasz wypadek - lipiec 2010
dziś dostałam informacje że połówek otrzymał już odszkodowanie,czekamy na czek.

w mojej sprawie,jako że zostałam mocniej poszkodowana ....i czeka mnie dalsza fizjoterapia ....potrwa to dłużej :-)

z reguły oni sami mówią że do roku potrwa cała procedura ....
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI