operator cnc

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez roberto » 20 mar 2007, 11:55 operator cnc

siema sciema sluchajta ,czy orientujecie sie czy jest duze zapotrzebowanie w fabrykach na operatorow cnc ,moze ktos pracuje w tym zawodzie i udzieli sie na forum ,naskrobie pare slowek jak mu sie udalo znalezc te prace i czy jest zadowolony? pozdro dla wszystkich rodakow w birmingham :smile:
Avatar użytkownika
roberto
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 50
Dołączył: 24 lut 2007, 17:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 20 mar 2007, 22:44 Re: operator cnc

czesc, zapotrzebowanie jest duze chociaz mniejsze jak rok temu. Mysle ze nie ma problemu ze znalezieniem pracy w tej branzy, tylko zalezy za ile? :smile: stawki wahaja sie od 7-15funtow w zaleznosci od tego czy pracujesz dla ageencji czy bezposrednio dla pracodawcy, co potrafisz itd.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez m » 26 mar 2007, 14:19 Re: operator cnc

jestem w trakcie omawiania kontraktu, w sumie to czekam na date wylotu, jako operator - 8 funtów/h przez agencje...
pozdrawiam

m
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 43
Dołączył: 26 mar 2007, 14:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 26 mar 2007, 15:51 Re: operator cnc

sprawdź firmę Mazak w Worcester k. Bham'u ostatnio nabierali sporo ludzi:

http://www.mazakproduction.co.uk/mazakp ... efault.asp

poza tym na http://www.jobcentreplus.gov.uk znajdziesz oferty dla operatorów CNC stawki nie ciekawe - znalazłem nawet za 5,35/h dzisiaj :o
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez roberto » 31 mar 2007, 15:06 kto szuka ten znajdzie ?

witam wszystkich czlowiekow , jak narazie nic nie znalazlem a wyjazd tuz ,tuz wysylam moje cv a tu kaplica :sad: czy normalny operator cnc przez dwa miechy znajdzie robote w swoim zawodzie :?: oto jest PyTaNiE


POZDRO DLA WSZYSTKICH
Avatar użytkownika
roberto
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 50
Dołączył: 24 lut 2007, 17:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez sasiadstar » 1 kwi 2007, 20:41 Witka a ja zasuwam juz ponad rok w redditch

Na poczatek daja roznie zalezy na jakiego shifta robisz i co potrafisz
Z tego co wiem ciagle kogos szukaja do pracy www.muller-england.co.uk
Najlepiej zadzwonic osobiscie i sie zapytac
Pozdro

sasiadstar
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 lip 2006, 20:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TomekBrembo » 23 kwi 2007, 12:11 Re: operator cnc

witam.panowie mam pytanie,jak poradzili byscie mi co do pochytania pracy w GB.obecnie tyram w Brembo na Emagu,kasa jak na PL nie jest zla ale to itak za malo

TomekBrembo
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 23 kwi 2007, 11:37
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 23 kwi 2007, 16:32 Re: operator cnc

siedz gdzie jestes, przynajmniej masz zazwyczaj slonce za oknem czysto na ulicach, i mnostwo dupiastych wloszek...hehe.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ajgajon » 23 kwi 2007, 18:16 Re: operator cnc

Zgadzam się z Thomasem.
Obecnie też szukam pracy lecz jako operator CMM lub Inspector quality, ale to ta sama branża i muszę przyznać, ze nie jest łatwo.
Jeżeli znasz dobrze angielski to sie nie przejmuj.
Osobiście szukałem, szukałem i nareszcie coś znalazłem. Raz przez stronę www.jobsite.co.uk (polecam) i dzisiaj w JobCenter (www.jobcentreplus.gov.uk) ale proponuje odwiedzić osobiście. Płace są mniejsze ale jak popracujesz jakiś czas to przejdziesz na stałą umowę i już "nie będzie problemu".
Mi, osobiście proponują za prace inspectora od 8 do 9 na początek, rocznie od 16000 do 20000. Nie wiem jak oni to liczą, ale .... Byłem już na jednym spotkaniu z pracodawcą w Blackpool i atmosfera była naprawdę miła, teraz czeka mnie kolejna w Redditch. Jak sie nie uda to zawsze zostaje praca na linii za 6,5 wiec głowa do góry.Na pewno coś dostaniesz na początek swojego pobytu w Anglii.

Ofert pracy na maszyny CNC jest bardzo dużo, aż czasami żałuję, że zostałem w jakości zamiast pracować na maszynach.

Ajgajon
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączył: 21 kwi 2007, 10:06
Lokalizacja: Blackburn
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 23 kwi 2007, 18:29 Re: operator cnc

Ajgajon wejdz na strone smiths aerospace, szukali tam jeszcze nie dawno na inspektorow za ok. 16f na godzine. chyba umiesz sie poslugiwac maszyna wspolrzednosciowa??
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ajgajon » 23 kwi 2007, 19:43 Re: operator cnc

Prawdę mówiąc tylko to potrafię najlepiej. Tez jest problem z oprogramowaniem i typem maszyny nie wspomnę o angielskim :oops:
Sprawdzam.

Ajgajon
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączył: 21 kwi 2007, 10:06
Lokalizacja: Blackburn
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 23 kwi 2007, 19:45 Re: operator cnc

jesli jestes na bierzaco w sporzednosciowkami to przed toba ogromne mozliwosci zarobkowe :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ajgajon » 23 kwi 2007, 19:59 Re: operator cnc

Możesz mi napisać link do strony. Znalazłem coś ale wydaje mi sie, że to raczej oferta pracy na terenie USA. Pewnie mam złą stronę ale innej nie znalazłem.
Z góry dziękuję.

Ajgajon
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączył: 21 kwi 2007, 10:06
Lokalizacja: Blackburn
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 23 kwi 2007, 20:03 Re: operator cnc

to jest link to dej firmy.http://www.smiths-aerospace.com/ Jest to masyw dlatego ma tez swoja agencje rekrutacyjna pod tá samá nazwa. wpierw zatrudniany jestes przez tá agencje i po 3-6 miesiacach przechodzisz na stale bezpostednio pod firme smiths
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ajgajon » 23 kwi 2007, 20:06 Re: operator cnc

Wypadłem z obiegu jakieś 8 miesięcy temu ale to jest jak jazda na rowerze. Ale będzie mi potrzebna ponowna konfrontacja z CMM aby nabrać pewności siebie. Z resztą narzędzi nie będzie problemu, nauczyli mnie nawet jak je kalibrować.
Mój kolega którego szkoliłem już pracuje na podobnym stanowisku od roku i dobrze mu sie powodzi. Mam nadzieję, że masz rację :grin:
Na dzień dzisiejszy zaczynam dopiero życie Anglii, wiec wezmę co mi proponują, później zobaczymy co dalej.

Ajgajon
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączył: 21 kwi 2007, 10:06
Lokalizacja: Blackburn
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA