Dhl Tyrefort Induction!

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez artur778 » 23 sty 2013, 15:24 Dhl Tyrefort Induction!

Dostałem przez agencję propozycję pracy w DHLu na wózkach widłowych. Wczoraj miałem testy na alkohol i narkotyki a jutro mam kolejną część induction. Mam spore doświadczenie ale trochę mnie zastanawia jak wygląda to spotkanie. Może ktoś z Was miał już do czynienia z tą firmą i może mi powiedzieć co jest na takim spotkaniu ?

artur778
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 paź 2011, 15:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez daniiil1988 » 23 sty 2013, 17:12 Re: Dhl Tyrefort Induction!

Wiesz co ja tam pracowalem 3 lata temu ale na pikowaniu itd... Ale szkolenie bylo szybko i 4 godziny bylo po wszystkim a pokazuja wszystko co masz i jak robic jak dajesz rade i pytasz sie duzo to pomagaja...:-) a mam pytanie bo teraz zrobilem licencje na conterbalanca i szukam wlasnie pracy powiesz moze jaka to agencja albo agencje co robia nabor na wozki widlowe a masz jakies doswadzczenie na wozkach juz czy to twoja pierwsza praca jest z gory dzieki i powodzenia :-)

daniiil1988
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 lip 2012, 15:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 23 sty 2013, 19:53 Re: Dhl Tyrefort Induction!

DHL tyrefort - pytanie, czy dla Goodyear'a, czy dla JLRa?
Podejrzewam, że ta druga opcja.
Wówczas artur Ci niewiele pomoze, bo JLR jest tam niecały rok...
A ja Ci nie pomogę, bo nie mam pojęcia jak wygląda induction.
Natomiast mogę Ci powiedzieć jak wygląda praca, w zależności, czy kierowca RT, czy CB.

Artur - główna agencja dla DHL'a to NAC, ale wiem, że biorą podwykonawców m.in z Best Connection i chyba jeszcze skądś indziej. Najlepiej przyjechać do fortu i się zapytać u źródła.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez daniiil1988 » 23 sty 2013, 20:01 Re: Dhl Tyrefort Induction!

Aha ok ale tenb2 wlasnie a na conterbalanca szukam wlasnie i ciezko troche teraz a jak cos jest to cjca doswiadczenie a tu w andli jesznie nie mialem stycznosci bo licencje odnawialem z bratem a w polsce 6 miesiecy jezdzilem

daniiil1988
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 3 lip 2012, 15:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur778 » 23 sty 2013, 22:54 Re: Dhl Tyrefort Induction!

W sumie nic ciekawego się nie dowiedziałem. Mam kilka lat doświadczenia na RT. Dwa lata temu jeździłem w tym budynku tylko wtedy było to pod rządami "Norbert Dentressangle". Bardzo miło wspominam tą pracę. Kapitalna ekipa, normalna praca i brak Polaków. Jedyne do czego można było się przyczepić to wynagrodzenie. Pracowałem od pn do pt (8-16) za 185f.
Można było robić nadgodziny ale dałem sobie po kilku miesiącach spokój bo ciężko było przeżyć za te pieniądze.
Teraz BEST CONNECTION zaproponowało mi znowu tu pracę na RT za 9,50/h
Wszystko wyjdzie jutro. Jak coś to dam znać jak sprawa wygląda i jak przebiegało to spotkanie.

Jeszcze pytanie z innej beczki: ma ktoś z Was dostęp do testów lub pytań w j.angielskim jakie mogą paść przy induction ?

Dodano: -- 23 sty 2013, 22:56 --

daniiil1988 napisał(a):Aha ok ale tenb2 wlasnie a na conterbalanca szukam wlasnie i ciezko troche teraz a jak cos jest to cjca doswiadczenie a tu w andli jesznie nie mialem stycznosci bo licencje odnawialem z bratem a w polsce 6 miesiecy jezdzilem


Kolego możesz jeszcze raz napisać w miarę po Polsku - sorry ale nic z tego nie kumam więc jak coś piszesz to przeczytaj za nim wyślesz.

Pozdrawiam

artur778
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 paź 2011, 15:23
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA