Agencja Try Temps ( yardley)

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Laza11 » 17 paź 2013, 17:56 Agencja Try Temps ( yardley)

witam. czy ktos pracuje lub pracowal dla tej agencji? jutro mam rejestracje i interview..i pytam czy warto pracowac dla tej agencji? wiem ze teraz ciezko o dobra agencje, ale tak mniej wiecej jakies opinnie o tej agencji i do jakich przewaznie prac wysylaja...z gory dziekuje

Laza11
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 6 paź 2009, 11:02
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 17 paź 2013, 18:02 Re: Agencja Try Temps ( yardley)

A Robert ja nadal prowadzi? Jeśli tak to moge polecić.
Pracowałem i ja przez kilka miechów i kilkoro moich znajomych i było wszystko cacy.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Laza11 » 17 paź 2013, 18:08 Re: Agencja Try Temps ( yardley)

nie wiem czy tam pracuje Robert....:) pierwszy raz jade do tej agencji..telefon odbierala brytyjka i w rozmowie byla bardzo mila..wiec jutro zobaczymy

Laza11
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączyła: 6 paź 2009, 11:02
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 17 paź 2013, 18:42 Re: Agencja Try Temps ( yardley)

Agencja jak najbardziej SI, żadnych systemów umbrella itp. normalnie jesteś na PAYE, urlopy płacą sami z siebie jeśli nie wybierzesz przed końcem roku, a na święta nawet kartkę przyślą odręcznie wypisaną. Mają też swoje zasady, jeśli jesteś osobą pracującą to nie zarejestrują Cię. Niekiedy, niestety wysyłają do firm gdzie nie można dostać kontraktu nawet po paru latach. Nie biorą osób które nie mówią w ogóle po angielsku. Ogólnie nie można na nich powiedzieć złego słowa.
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA