Team Support Midlands

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Karenina » 14 lip 2016, 09:24 Team Support Midlands

Witam,
Wczoraj dowiedzialam sie ze agencja pracy Team Support Midlands ma klopoty finansowe I bedzie sie zamykac. Wie moze ktos cos na ten temat ?

Karenina
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 10 cze 2016, 08:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marek55 » 16 lip 2016, 07:50 Re: Team Support Midlands

ta agencja jest beznadziejna pracowalem miesiac dla nich wysylali smsa by jechac do pracy ,do cannok,i wracalem kilka razy bo nie bylo pacy ,placic placili ale praca byla tylko na na noc i po 5,6 godzin niepolecam

marek55
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 23 maja 2010, 21:04
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Pit82 » 18 lip 2016, 22:45 Re: Team Support Midlands

marek55 napisał(a):ta agencja jest beznadziejna pracowalem miesiac dla nich wysylali smsa by jechac do pracy ,do cannok,i wracalem kilka razy bo nie bylo pacy ,placic placili ale praca byla tylko na na noc i po 5,6 godzin niepolecam


Ja czegoś tu nie rozumiem, ogłoszenie o tej pracy co mówisz jest u nas na forum "Parcel Sorter Nightshift", wyraźnie masz napisane w tytule, ze praca na noc. "Working between 7 - 8pm to 2-5am Paying £7.20 p/h. Flexible hours..." tak jak widzisz godziny są tez elastyczne bo to sortownia paczek i nigdy nie wiesz ile danego dnia ludzie rzeczy wysyłają, wiec czego Ty się spodziewałeś po takiej pracy? Ośmiogodzinnej zmiany ?

Czy naprawdę czytanie ogłoszeń ze zrozumieniem to tak wielki problem?
Jak czegoś nie wiesz albo nie jesteś pewien to się dopytaj a nie bierzesz prace jak leci i później wielkie rozczarowanie?

Co do samej agencji to miałem okazje dla nich pracować i nie narzekam, do lutego było nawet spoko, później mieli rotacje kadrowe i się personel popsuł, takie są moje odczucia co do tej agencji.

Pit82
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 16 sie 2015, 19:43
Reputacja: 9
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA