Praca z Polakami

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Artur94 » 24 lip 2016, 21:38 Re: Praca z Polakami

Prawdą jest, że jak pójdzie pracować z rodakami to angielskiego się nie nauczy. Nie pomyślałem pod tym kątem. Pójdę z nią i popytam. Może akurat na coś trafimy.

Dziękuję bardzo serdecznie za życzliwie udzielone wzkazówki.

Artur94
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 31 maja 2016, 17:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 24 lip 2016, 23:09 Re: Praca z Polakami

Alex znam osobiscie kilka osob ktore nie mowia po angielsku dosc dobrze a mimo tego pracuja wlasnie w kasynach, moze warto sprobowac.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Alex0007 » 24 lip 2016, 23:52 Re: Praca z Polakami

Dariusz83, Ty pisales o kelnerkach.Ja znam osoby,ktore pracuja w kasynach ze slabym ang.ale sprzataja.Nie sa kelnerkami ani krupierkami.
Avatar użytkownika
Alex0007
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 25 maja 2016, 12:49
Reputacja: 12
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 25 lip 2016, 13:00 Re: Praca z Polakami

Ostatnio (jakieś 3-4 tygodnie temu) kolega w pracy (Anglik), który cały swój wolny czas przesiaduje w kasynach mówił mi, że bardzo dużo Polaków pracuje w kasynach i jedni mówią bardzo dobrze po angielsku, a inni słabo określił, że "łamią angielski", a raczej on nie ma do czynienia ze sprzątaczkami tylko z obsługą. Nie wiem czy to prawda, ale jaki miał by cel w tym, żeby mnie kłamać.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 25 lip 2016, 20:35 Re: Praca z Polakami

czym innym jest "łamana angielszczyzna" a czym innym "słaby angielski". Dla mnie jak ktoś mówi, że szuka pracy ze słabym angielskim oznacza, że praktycznie nie posługuje się tym językiem.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 26 lip 2016, 08:26 Re: Praca z Polakami

Szukajcie po restauracjach teraz jest okres gdzie mozna znalesc prace np jako glass colector sama zaczynalam kilka lat tenu bez jezyka jako glass colector i wyszlo mi to na dobre ,nie mowie ze teraz moj jezyk jest super ale jak sie pracuje z Anglikami to duzo latwiej przychodzi nauka
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Wiek: 42
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA