Oferta jak z bajki?!

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez baltowcom » 8 paź 2007, 13:56 Oferta jak z bajki?!

Witam.Wczoraj zawitalem do Birmingham(wogole do Anglii) i...trafila mi sie super okazja pracy,ale... przy tak dobrych ,jak dla mnie warunkach-pojawily sie watpliwosci.
Zadzwonil do mnie czlowiek(Polak) z propozycja,ze zatrudni mnie,jako pracownika ogolnobudowlanego do budowy hipermarketu propnujac na start 6.5 funta,a do tego darmowe zakwaterowanie(ze sniadaniem) w hotelu.
Waham sie,bo to chyba ....zbyt piekne,aby moglo byc..
A,co wy o tym myslicie??Czy ktos-cos doradzi??
Ostatnio edytowano 12 paź 2007, 05:54 przez baltowcom, łącznie edytowano 1 raz

baltowcom
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 23 sie 2007, 12:29
Lokalizacja: Bałtów
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 8 paź 2007, 18:30 Re: Oferta jak z bajki?!

Doradze ci bycie ostroznym. :wink:

Propozycja bardzo mila ale jak zacznie wolac o kase to w nogi :!:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rybrob » 8 paź 2007, 18:43 Re: Oferta jak z bajki?!

Propozycja zupelnie przecietna - uwazac nalezy jedynie dlatego ze dzwonil Polak - choc gdyby chcial naciagac to pewnie by proponowal jakies lepsze pieniadze

rybrob
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 31 sie 2007, 12:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 8 paź 2007, 19:20 Re: Oferta jak z bajki?!

Mnie sie wydaje, ze mozesz zobaczyc, a jak nie to zmywka...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 9 paź 2007, 10:12 Re: Oferta jak z bajki?!

jakby cos to proponuje spotkanie w dzień, w raczej :ruchliwym: miejscu. i nie wyciągaj kasy od razu... powodzenia.

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez baltowcom » 12 paź 2007, 06:18 Re: Oferta jak z bajki?!

Po kilku dniach mojego tutaj pobytu oceniam,ze ta oferta wcale bajkowa nie jest,ale...
napisze,co wzbudzilo jeszcze moje watpliwosci w niej.
Przedstawil sie jako podwykonawca bardzo duzej firmy i generalnym warunkiem pracy bylo zakwaterowanie w (jego)hotelu,ktorego pelen adres bardzo plynnie potrafil mi podac przez telefon,a na moja prosbe o wskazanie miejsca jego budowy-ten zaczal dosc dlugo klikac w klawiature mruczac sobie pod nosem"www. ....",a podczas innej rozmowy przyznal wrecz,ze nie pamieta.Mnie to wydalo sie dziwne,bo wedle moich wyobrazen przedsiebiorca zawsze zaczyna od tego:co i gdzie jest do zrobienia??a dopiero pozniej kwestie organizacyjne,czyli chocby ta gdzie zakwateruje pracownikow.Wiec najpierw utrwala sobie adres miejsca pracy,a pozniej reszta spraw.no,tutaj moge sie mylic,bo w Anglii jezdzi sie nawet po odwrotnej stronie.

baltowcom
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączył: 23 sie 2007, 12:29
Lokalizacja: Bałtów
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez saewone » 14 gru 2007, 10:44 Re: Oferta jak z bajki?!

no ostrozny badz napewno ;] darmowe mieszkanie i zarcie hmmm
Avatar użytkownika
saewone
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 38
Dołączył: 26 wrz 2007, 16:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA

cron