CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez melania » 8 lip 2009, 07:24 CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

za tydzien lece do rodziny do Birmingham,nie mam zamiaru siedziec bezczynnie przez cały sierpien,czy jest szansa że w ciagu tygodnia znajde prace w Birmingham ? mam 17 lat. Wiem ze niczego nie da sie przwidziec,ale jakie są szanse ? z góry dzieki.

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 08:26 ]
A tak wogole to w których dziedzinach najlepiej sie zakrecic ? nie musze zarobic kokosów,chodzi tylko o to zeby zwrocił mi sie bilet i koszt mieszkania,pobytu.

melania
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 7 lip 2009, 08:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 lip 2009, 08:21 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

ale masz rodzine, każą ci płacić za mieszkanie , bilety no no...
Myślę że 17-to latka znajdzie tak samo prace co 20 ,30 czy 40-sto latka czyli ciężko...
Niech Ci rodzina sie porozgląda za czymś, napewno mają jakiś znajomych, coś ktoś słyszał,może cie na jakieś zastępstwo na czas urlopu wcisną,niewiem... ale powodzenia życzę.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 8 lip 2009, 08:32 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

Wszystko zalezy czy ladna 17 latka :) i co chce robic heheheh.


A tak na powaznie , prace tymczasowa znajdziesz wszedzie wejdz na strone Mcdonalda, czy KFC . Tam z checia zatrudniaja mlodych ludzi. Poszukaj na stronach internetowych, pewnie bedziesz mogla znalezc opcj aplikowania online. Jak równiez wykaz knajpek w bliskim otoczeniu twojego zamieszkanai.

Ps. Post pod tytulem 17 latka znajdzie prace mi sie jakos tak dwuznacznie kojarzy.

Malkosi widzisz rodziny sa rózne, moim zdaniem to jest milion fajniejszych miejsc zeby pojechac na wakacje.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 8 lip 2009, 09:51 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

marcin.p napisał(a):Malkosi widzisz rodziny sa rózne, moim zdaniem to jest milion fajniejszych miejsc zeby pojechac na wakacje.

Tu sie z tobą zgadzam,i jest milion fajniejszych rzeczy które by można robić na wakacjach mając 17scie lat ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 8 lip 2009, 10:26 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

Pewnie,lepiej śmignąć w góry czy nad morze oczywiście w PL, tam słyszałem w okresie wakacyjnym łatwo znaleźć pracę a przy okazji dobrze się bawić :mrgreen: Spędzanie wakacji w B-ham nie wydaje mi się najlepszym pomysłem.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 8 lip 2009, 19:26 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

taa ja mam wakacje od maja i dalej sobie siedze w chalupce a mam 18 :|

wiec niewiem czy znajdziesz w ciagu tygodnia.. i podstawa jezyk znasz? bez tego do Mc nie przyjma
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

PostNapisane przez alojzy » 8 lip 2009, 21:10 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

Minimalne wynagrodzenie dla 17 letniej osoby wynosi 3,53 funta, takze za ta kase z powodzeniem cos znajdziesz :-)

alojzy
 
 

KobietaPostNapisane przez melania » 8 lip 2009, 22:53 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

hehe,nie oburzajcie sie tak,ta rodzina to nie np. moi rodzice tylko troche dalsza,a ze chciałabym byc samodzielna bo najwyzszy czas to chce miec na bilet w obie strony i na zycie tam przez miesiac,poprostu nie wiem czy jechac,chciałabym znalezc tam parce i w 100% sama wszystko z wyjazdem zwiazane oplacic,a jesli nie mialabym tam pracy to poprostu nie chcialabym jechac. Tylko nie wszystko da sie przewidziec, i nikt nie wie czy bd miec odrobine szczescia czy nie w znalezieniu pracy,dlatego chciałam spytac jakie mam szanse (:

[ Dodano: Sro Lip 08, 2009 23:57 ]
btw, ang. znam bardzo dobrze ( tak sądze) aha no czaje skojarzenia,hehe nie zwróciłam uwagi jak to zabrzmiało :P

melania
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 7 lip 2009, 08:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 10 lip 2009, 13:26 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

nie jest wcale znalesc tak latwo prace wiec nie wiem czy znalazlabys w ciagu tygodnia cokolwiek...
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez melania » 10 lip 2009, 13:58 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

malenkagdz napisał(a):nie jest wcale znalesc tak latwo prace wiec nie wiem czy znalazlabys w ciagu tygodnia cokolwiek...


zdaje sobie sprawe :/ no i własnie dlatego nie wiem czy opłaca mi sie jechac,eh chciałabym znalezc tą prace na cały sierpien :( a tak wogóle to ci którzy szukają pracy w barach/restauracjach jako np. kelnerzy czesciej składają cv czy poprostu chodzą od lokalu do lokalu pytając o zajecie ? widze ze szanse ze znalezieniem pracy w Bham sa teraz marne,nawet tej na miesiac,ale czytając inne posty na roznych stronach zauwazyłam ze ludzie jada tam nie znajc nikogo i nie majac gdzie mieszkac w razie wu,zatem ja i tak nie mialabym zle,widze ze zakwaterowanie to juz polowa sukcesu.

melania
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 7 lip 2009, 08:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 12 lip 2009, 10:27 Re: CZY W BIRMINGHAM 17 LATKA ZNAJDZIE PRACE ?!

skladaja podania .. i nie jest latwo dostac sie do baru .. w restauracjach takich mlodych bez doswiadczenia nie przyjmuja..
ale powodzenia.. moze cos uda ci sie znalezc ..
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA

cron