nauka angielskiego a praca zawodowa

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez joanna1 » 10 paź 2009, 20:15 nauka angielskiego a praca zawodowa

Witam serdecznie, podczytuję sobie to forum dość często i przyszedł czas,że to ja mam do Was pytanie,z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź.Sprawa dotyczy pracodawcy,otóż przyjmując się do firmy,szef zgodził się na moją naukę angielskiego w collegu,rano uczyłam się po południu pracowałam.Dziś jego "prawa ręka"(polka) wyskoczyła do mnie z buzią że za dużo wymagam,i szkoły i pracy mi się zachciewa! zmienili mi czas pracy,co koliduje z nauką:(.I teraz mam pytanie-czy pracodawca powinien umożliwić mi naukę (uważam że w ten sposób podnoszę swoje kwalifikacje),czy to tylko mój problem i szef nie musi mi iść na rękę?

joanna1
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 10 paź 2009, 20:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 10 paź 2009, 21:52 Re: nauka angielskiego a praca zawodowa

Proponował bym ci zapytać advisora odnośnie spraw pracowniczych w polskim centrum w piątek lub w Birmingham T.U.C. 448 Stratford Road,Sparkhill,B11 4AE w poniedziałek między godz.11 a 1.Powodzonka :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 10 paź 2009, 21:54 Re: nauka angielskiego a praca zawodowa

Powinnas to wyjasnic bezposrednio z szefem, a nie z jego prawa reka, ktora najprawdopodobniej bruzdzi z czystej, polskiej zloskiwosci. Skoro zatedniajac cie zgodzil sie na twoja nauke, nie widze powodu dla ktorego mialby nagle zmienic zdanie.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez joanna1 » 11 paź 2009, 13:19 Re: nauka angielskiego a praca zawodowa

Dziękuję za odpowiedź:) głównie chodzi mi o to,czy jest jakiś przepis dotyczący umożliwienia nauki przez pracodawcę(może źle sformułowałam pytanie),jeśli jest taki przepis,pokazałabym go owej polce,żeby nie miała wątpliwości i pretensji do mnie.

joanna1
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 10 paź 2009, 20:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 11 paź 2009, 16:28 Re: nauka angielskiego a praca zawodowa

nie ma takiego przepisu. jesli jednak szef poszedl ci na reke i zaakceptowal fakt, ze rano chodzisz do collegu to do czegos juz go to chyba zobowiazuje.
tak jak Luiza napisala, rozmawiaj z szefem a nie jego "prawa reka", ktora pewnie chce w ten sposob sie wywyzszyc i pokazac, ze ona tez jest twoim "szefem" :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA