PURE STAFF----Northfield

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez karen » 22 paź 2009, 09:21 Re: PURE STAFF----Northfield

Wlasnie po rozmowie z Panem D . mialam wizje wielkich pieniedzy bo tak mi namotal z ta firma ktora rozlicza i dodaje kaske do wszystkiego :) .. dziekuje wszystskim za informacje :))

karen
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączyła: 10 lis 2008, 17:46
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damian-purestaf » 27 paź 2009, 10:46 Re: PURE STAFF----Northfield

PURE STAFF LTD

W odpowiedzi na pewne falszywe oskarzenia zamieszczane na tym forum, Pure Staff Ltd jest agencja rekrutacyjna oferujaca prace tymczasowa i stala. W pakiecie naszych uslug znajduje sie ksiegowosc PAYE a takze “UMBRELLA” ktora zapewnie firma Back Office Ltd. Ten system ksiegowosci benefituje pracownikow tymczasowych i dlatego Pure Staff Ltd promuje go. Dla sprostowania pod systemem “umbrella” jestescie normalnie zatrudnieni i uprawnieni do wszystkich pomocy spolecznych, itp. Oczywite jest, ze sa osoby ktore nie rozumieja tego systemu.

Wiele osob pracuje poprzez Pure Staff w wielu roznych miejscach w okolicach Birmingham i do tej pory nie spotkalismy sie z zadnymi problemami .
Jestesmy bardzo rozczarowani faktem, mala grupa ludzi ktora umieszcza na forum informacje nie zgodne z prawda. Jest to jawne naruszenie prawa i Pure Staff Ltd bedzie podejmowalo akcje prawne przeciwko wszystkim oskarzenia.
Wszystkim pracownika aktualnie pracujacych poprzez Pure Staff Ltd chcielbysmy podziekowac za Wasza ciezka prace i nie wierzeniu w plotki, mamy nadzieje na dalsza rozwijajaca sie wspolprace. W miedzy czasie jesli macie jakiekolwiek pytanie prosimy o kontakt. Jestesmy tu aby Wam pomoc.

Z powazaniem

Pure Staff Ltd
Ostatnio edytowano 27 paź 2009, 12:42 przez damian-purestaf, łącznie edytowano 1 raz

damian-purestaf
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 paź 2009, 12:41
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 27 paź 2009, 11:07 Re: PURE STAFF----Northfield

Czy to nie jest przypadkiem reklama za free?
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mr. B » 27 paź 2009, 11:20 Re: PURE STAFF----Northfield

Chcialem sprostowac pare informacji na temat Backoffice. Pracuje w tym systemie przez inna agencje i wcale nie place £20 tylko £15, a takze ubezpieczenie wypadkowe wynosi £3, ktore jest opcjonalne czyli nie jest obowiazkowe.
Jestem rozliczany w tym systemie juz przez 1,5 roku i do tej pory nie mam zadnych problemow w HM revenue. Odporowadzam podatek i national insurance w kwocie odpowiedniej do moich zarobkow, oczywiscie kwota ta jest zmniejszona przez moje wydatki za mieszkanie, pralnie, jedzenia i dojazdy do pracy. Ale napewno nie jest to forma samozatrudnienia poniewaz mam rozliczenie P60.
Oczywiscie bylem zainteresowany ta sprawa kiedy pierwszy raz podjalem prace przez ta agencje i w revenue wyjasniono mi iz jest dopuszczalna taka forma zatrudnienia. Dlatego dziwie sie iz niektorzy wypowiadaja sie bez uprzedniego zbadania tematu.

Mr. B
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 paź 2009, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 27 paź 2009, 15:59 Re: PURE STAFF----Northfield

no to wszyscy ktorzy sie negatywnie wypowiadali w tym temacie ida do pierdla :roll:

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 27 paź 2009, 21:52 Re: PURE STAFF----Northfield

...od zawsze wiedzialam, ze wiekszosc polskiego spoleczenstwa jest ograniczona umyslowo (pomimo wszystko taka jest przykra prawda, coz...) a Wasze posty sukcesywnie utwierdzaja mnie w tym przekonaniu - JESTESCIE ZALOSNI :!:
zamiast zastanawiac sie jak "obrobic komus dupe" na forum, udajcie sie do specjalisty, ktory wyleczy Was z kompleksow, bo tych widze, ze Wam nie brakuje :!:

pozdrawiam "wspanialych" rodakow :!:

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 27 paź 2009, 22:02 Re: PURE STAFF----Northfield

Ten temat w zasadzie mnie nie dotyczy ale nie mogę się powstrzymać by tego nie napisać żałosnejest zakładanie konta pod kilkoma nickami np:damian-purestaf, Mr. B, kroliczek183, by kogoś obrobić bądź się wybranić ...żenada
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 27 paź 2009, 22:16 Re: PURE STAFF----Northfield

masz racje zalosne, aczkolwiek fora maja to do siebie ze jakos nikt sie nie przedstawia z imienie i nazwiska, coz.... mysle ze niewiele by to zmienilo, osoby ktorych ten temat dotyczy mniej lub wiecej sa swiadomi tego kto wypowiada sie na forum....

kto powiedzial ze kazdy z nas ma klika nick'ow?? owszem, zdarzaja sie wyjatki....nie rozumie tego zazenowania - nie przyszlo Ci do glowy, ze moze po prostu "danym nickiem poslugujemy sie na TEJ stronie? wiec uzywamy go nie tylko do wypowiadania sie na forum...

masz racje jestesmy zenujacy, ale nie przejmuj się - Ty rowniez - bo chyba nie nazywasz sie malaroksi :?: :!:

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ruda.alicja » 28 paź 2009, 10:08 Re: PURE STAFF----Northfield

Wypowiadaj sie zawsze tylko w swoim wlasnym imieniu kroliczek183/damian_purestaf/Mr.B, bo tylko tego mozesz byc pewny, co wiesz o sobie, a nie o innych. Jezeli nie wiesz, kto sie kryje pod danym nickiem i co on dla daje osoby znaczy, to daruj sobie takie komentarze.
I tak jak malaroski rowniez odnosze wrazenie, ze to jedna osoba pod kilkoma nickami, pytanie tylko - jaki jest tego cel? Bo z tego co widze po postach to reklama za free.
'Sukces osiąga się tylko wtedy, kiedy robi się, to co lubi najbardziej'
Avatar użytkownika
ruda.alicja
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 48
Dołączyła: 10 cze 2006, 11:45
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 28 paź 2009, 15:25 Re: PURE STAFF----Northfield

raz że reklama za free to jeszcze daremna próba obronienia i wybielenia pure staff
Ja wiem co się dzieje każdego dnia w firmie Lander i jak firma Pure Staff jest postrzegana:)
I niech Pan Damian nie straszy mnie sądem bo ja na forum mogę pisać co mi się podoba chyba że tu panuje cenzura to mi powiedzcie to nic nie będę już pisać:) A i nic złego nikt nie napisał to sa tylko opinie z którymi ktoś może się zgodzić lub nie:)
Mam rację czy się mylę?

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 28 paź 2009, 15:55 Re: PURE STAFF----Northfield

karmelek, masz absolutna racje, ale pan damian chyba najbardziej obrazil sie o tego 'pieska szefa', a nie o zarzuty pod adresem agencji.
no i cenzury tu chyba nie ma, a jesli pan damian nas wszystkich pozwie do sadu to bedzie mozna to nazwac kolejnym zlotem forumowiczow :-P

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kroliczek183 » 28 paź 2009, 17:04 Re: PURE STAFF----Northfield

w jaki sposob postrzegacie w tym wszystkim "reklame za free"? wg mnie negatywna opinia, ktora wiekszosc z Was wyrazila o Pure Staff nie jest zadna reklama!!

owszem, pan karmelek ma racje pisząc, ze na forum mozna pisac co sie komu podoba i nie obowiazuje tu zadna cenzura, jednak dlaczego nie ma na tyle odwagi cywilnej, aby osobiscie powiedziec o swoim "problemie" tym najbardziej zainteresowanym, pod adresem ktorych zostaly skierowne jakiekolwiek zarzuty??!! mysle, ze taka konwersacja bylaby o wiele ciekawsza w realu niz takie pier****nie na forum - waste of time!!

kroliczek183
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 27 paź 2009, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cwircwirek » 28 paź 2009, 17:16 Re: PURE STAFF----Northfield

to moze pan damian zorganizuje jakies spotkanie w tej sprawie?? mysle ze wiele osob chetnie sie pojawi i ma odwage zeby powiedziec to co mysli.

cwircwirek
Rozeznany
 
 
Posty: 114
Dołączyła: 11 gru 2008, 15:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 28 paź 2009, 18:31 cd

p.Damian byl wczoraj w Landerze i mowil ze strasznie glosno i on nie moglby tu pracowac--------czyzby to anty reklama :cry:

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mr. B » 28 paź 2009, 18:31 Re: PURE STAFF----Northfield

skoro to jest fora to wiele osob moze wypowiadac sie na dane tematy anonimowo, ja mialem na celu sprostowanie pewnych szczegolow i tak tez zrobilem. Jezeli ktos insynuuje ze ja to wiele osob to niech tkwi w swoim przekonaniu, takie ma prawo.
Ale nie mam zamiaru ciagniecia sprawy czy ja to ja czy nie ja :)))) wiec prosze jezeli ma ktos jakies pytania w zwiazku z rozliczeniami to z mila checia odpowiem, poniewaz tak jak juz napisalem sam to uzywam i jestem bardzo dobrze poinformowany.

Wiec zapraszam do mojego forum ''Umbrella" poniewaz tak nazywa sie ten system rozliczeniowy, robie to pierwszy raz wiec mam nadzieje ze mi sie uda :mrgreen:
Pozdrawiam

Mr. B
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 paź 2009, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA