The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez qzdee » 4 lip 2007, 14:02 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

Na pewno w stopniu komunikatywnym... Jezeli juz tam trafisz to dostajesz wizytowke z numerem pod który musisz zadzwonic z automatu stojecego w agencji. Dzwonisz pod wskazany numer i rozmawiasz z pracownikiem agencji ze chcialabys sie zarejestrowac, on wtedy pyta sie gdzie chcesz pracowac i umawiacie sie na spotkanie, raczej na to ze on pewnego dnia do ciebie oddzwoni.
Pozrawiam

qzdee
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 36
Dołączył: 25 cze 2007, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 17 lip 2007, 12:50 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

Z tego co pamietam to jest jakis test do wypelnienia. Z moich wspomnien dobrze kojaze ta agencje jak juz sie toba zainteresuja to cie ciagna... az sie gdzies zachaczysz ..ale do tego czasu mozesz kilka razy w miesiacu zmienic miejsce pracy.
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ares » 17 lip 2007, 19:32 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

W moim przypadku bylo tak ze po umoweniu sie na spotkanie na nastepny dzien dostalem prace. Pojechalem i po 20 min wyszedlem z zakladu. Pojechalem do BC i powiedzialem ze mi nie odpowiada, dostalem nastepna za 2 dni, jednak z kolejnej tez wyszedlem, po 3 godzinach :???: Jedna to Bussines Post, druga, fabryka czekolady. Po odmowieniu drugiej oferty zadzwonili do mnie oswiadczajac ze nie beda ze mna kontynuowac wspolpracy. Pech chcial ze dostalem naprawde kiepskie oferty. Takze wydaje mi sie ze na "niepowrot" trzeba sobie zapracowac ;)

pozdrawiam.

Ares
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 8 lip 2007, 21:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 19 lip 2007, 10:37 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

trzeba sobie zapracowac bo ja nie mam powrotu do TBC pracowalem przez nich 5 miesiecy az w koncu jeden z TBC mnie wkurzyl i powiedzialem mu ze jest pedalem i na tym zakonczylem prace w TBC :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez saewone » 14 gru 2007, 10:45 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

pracowalem przez TBC i zrezygnowalem bo dostalem kontrakt ;] ale z tego co wiem to wrocic mozna zawsze ;p
Avatar użytkownika
saewone
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 38
Dołączył: 26 wrz 2007, 16:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 16 gru 2007, 16:20 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

Sebek22 napisał(a):powiedzialem mu ze jest pedalem


rany boskie stary, nie masz pojecia na co sie narazasz!!!!!!! obroncy wolnosci i tolerancji przypna ci latke homofoba, rozwinie sie jadowita pyskowka w obronie uciemiezonych kochajacych inaczej, potem dowiesz sie, ze wzbudziles ogolne obrzydzenie swoja nietolerancja i zasciankowoscia. a potem niewidzialna reka zamknie temat i nawet nie bedziesz mial szansy wylozenia swoich opinii i pogladow........... nastepnym razem sklam i powiedz 'powiedzialem mu ze jest obrzydliwym heteroseksualista', wtedy bedziesz w porzadku

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Przemek84 » 28 cze 2010, 17:23 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

Witam!
Mam pytanie do tych co mieli interview w TBC, jak nazywa się facet który przeprowadza wywiad dodam ze bardzo szybko i wyraźnie mówi czy jest to Chris Thomas?? :)
Wiem dziwne pytanie...

Przemek84
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 40
Dołączył: 8 cze 2010, 12:47
Lokalizacja: Lublin/Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 28 cze 2010, 20:47 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

chris thomas jest tylko jednym z wielu konsulatntow, ktorzy tam pracuja.
z tego co sie orientuje to na kierowcow HGV i na wozki widlowe maja tam teraz duze zapotrzebowanie - to tak gdyby ktos szukal pracy......
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

Witam!
Czy ktoś może wie jak w TBC naliczają urlop...
Za ile przepracowanych dni\tyg. przysługuje dzień urlopu??

Pozdrawia

Przemek84
Początkujący
 
 
Posty: 20
Wiek: 40
Dołączył: 8 cze 2010, 12:47
Lokalizacja: Lublin/Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wiem jak obecnie, ale za moich czasow z bestem czyli ze 4 lata temu to wypłacali urlop na bieżąco - looknij na payslipie czy Ci nie doliczają przypadkiem. Wtedy urlop możesz sobie wziąść ale bezpłatny.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Nie jestem do konca pewny ale wydaje mi sie ze w UK nalezy sie 28 dni urlopu rocznie... Jesli przepracowales 2.5 miesiaca i masz 1 dzien urlopu to cos Cie robia w Chu.. Idz do Agencji i popros niech Ci wyjasnia jak to jest mozliwe. Np. ja pracowalem od mniej wiecej polowy kwietnia dla Extra Personnel i powiem Ci ze srednio ok 30h tygodniowo czasami nawet nie... w tym tygodniu podziekowalem im serdecznie i mam 7.5 dnia urlopu takze cos musi byc nie piec w twojej sytuacji...

Walcz o swoje powodzonka i pozdro ;][/b]

rydzyk66
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 35
Dołączył: 19 lip 2009, 11:55
Lokalizacja: Klodzko
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 4 sie 2010, 12:12 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

za kazdy przepracowany tydzien naliczaja 0.54 dnia urlopu (wlacznie do 28 dni w roku -chyba wlaczajac Bank Holidays). za kazde przepracowane 12 tyg obliczaja srednia - i proporcjonalnie do przepracowanej ilosci godzin naliczaja konkretnei ile Ci sie nalezy. to tak mniej wiecej wyglada
holidaya nie doliczaja do stawki godzinowej - musisz go wybrac, a jesli rezygnujesz z ich uslug to ci wyplaca cala naleznosc z ostatnim payslipem.
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcinrz » 13 sie 2010, 18:42 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

kluczem do sukcesu w best connection sa panie w recepcji - one tak naprawde trzymaja tam wladze. musisz je zakrecic, a wtedy wszystko bedzie ok :)

a jak beda podskakiwac to powiedz, ze wiesz o ich przekretach: wiesz za co wylecial steve (tzn ten lysy), o ich zwiazkach z SH contracts i zazadaj spotkania z sharon :)

powodzenia

marcinrz
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 8 paź 2007, 14:02
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pomassage » 21 mar 2011, 22:43 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

wiecie może w jakich godzinach jest otwarta ta agencja i w jakie dni?

pomassage
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 35
Dołączyła: 15 lut 2011, 23:12
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 22 mar 2011, 13:55 Re: The Best Connection: czy powrót jest możliwy?

google nie boli ;)
http://www.thebestconnection.co.uk/vaca ... b50baaea22
wystarczy zadzwonic i spytac. zapewne jak wiekszosc tego typu uslug od 8.30-9.00 do 17 :wink:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA