Agencja Alliance Presonel

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 9 lis 2010, 16:09 Agencja Alliance Presonel

Hej. Mam pytanie do osób pracujących przez tą agencję,czy praca w alliance jest na zasadzie self employer? Przy rejestracji jest tam podany back office i nie jestem pewna jak oni tam płacą? I jeśli wiecie jakie są prace przez tą agencje to napiszcie? Proszę o konkretne odpowiedzi i z góry thx:)

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 9 lis 2010, 19:25 Re: Agencja Alliance Presonel

Hej!
Jesli zaczniesz pracowac przez ta agencje- jako temporary worker- bedziesz rozliczana w systemie Umbrella, nie jest to self-employment ale bedziesz mogla odliczac czesc wydatkow np za paliwo/bilety czy zywnosc od podatku.
Prace maja rozna- duzo tzw "warehouse job" z tego co wiem, jednak najlepiej dowiedziec sie u zrodla;)
Wiecej szczegolow niestety Ci nie podam, bo nie pracuje przez ta agencje.

Pozdrowionka!!
Jarek Hampel, Jarek!! :)

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 43
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 10 lis 2010, 17:49 Re: Agencja Alliance Presonel

Claudynka- czyli jest tam tylko i wyłącznie system rozliczeniowy Umbrella? Proszę cię bardzo o odp i dziękuję za wcześniejsze odp:)

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 10 lis 2010, 20:06 Re: Agencja Alliance Presonel

Hej!!

Looknij na priva ;)


Pozdrowionka
Jarek Hampel, Jarek!! :)

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 43
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 12 lis 2010, 18:44 Re: Agencja Alliance Presonel

Claudynka napisał(a): bedziesz rozliczana w systemie Umbrella, nie jest to self-employment



Mam pytanko,czy to nie jest w zasadzie to samo?
Może ktoś wyjaśnić różnice?

Pozdrowionka dla wszystkich :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 12 lis 2010, 21:41 Re: Agencja Alliance Presonel

podstawowe roznice ujete sa na tej stronce...


http://www.gabem.com/information/susans ... ompany.php


Pozdrawiam
Jarek Hampel, Jarek!! :)

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 43
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez BRUMMIEBIKER » 14 lis 2010, 09:48 Re: Agencja Alliance Presonel

nie to ze bedziesz mogla
pani w agencji wyrazila sie jasno , brak rachunkow - bardzo wysoki tax
luuuudzie agencje to kupa jest , znajdzcie normalna prace
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 47
Dołączył: 30 gru 2007, 03:32
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 14 lis 2010, 20:06 Re: Agencja Alliance Presonel

Dzięki Claudynka za link,troszkę mi rozjaśniłaś ale ciągle nie rozumiem celu stosowania tego systemu.Mieszkam i pracuję w Bham prawie 5 lat,fakt przez agencję pracowałem około tygodnia,jakiś rok temu,więc nie mam zbytniego rozeznania.Z tego co mi się wydaje system podatkowy w UK nie jest zbyt skąplikowany,więc nie rozumiem dlaczego firmy czy agencje zmuszają pracowników do prowadzenia "księgowości" zamiast rozliczać ich normlnie jak w większości firm.

Pozdrowionka :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 14 lis 2010, 21:56 Re: Agencja Alliance Presonel

Jesli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze ;)

Nie wiem dlaczego pracujac przez ta agencje nie mozna samemy wybrac sposobu rozliczen? Wiem natomiast, ze to dobry biznes dla umbrella company- 15f tygodniowo za rozliczanie klienta i jeszcze nie trzeba o tego klienta sie ubiegac...


Pozdrawiam!!
Jarek Hampel, Jarek!! :)

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 43
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez myszka22 » 18 lis 2010, 12:35 Re: Agencja Alliance Presonel

Nie polecam tej agencji i koniec tematu:)Dzięki Claudynka za info resztę dowiedziałam się u żródła:)A co do pracy normalnej to niestety ciężko jest odrazu dostać pracę na kontrakt(ze słabym angielskim) jak się nie ma znajomości.Moim zdaniem większość ludzi umiejących nawet komunikatywnie j.ang. zaczyna pracę przez agencję a potem dostaje kontrakt:) No ale to tylko moje zdanie:) Pozdrawiam!:)

myszka22
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 22 paź 2009, 10:11
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez nicegirl » 6 maja 2011, 11:23 Re: Agencja Alliance Presonel

Witam. Od Waszych postów mineło juz sporo czasu, wiec nie wiem czy ktos tu jeszcze zagladnie. Jednak dla przestrogi chce potwierdzic, ze w tej agencji nic sie nie zmieniło... no może tylko staraja sie zastapic słowo "kłamstwo" slowami -"nierzetelne informacje".
Straszny bałagan... naciagane odpowiedzi na kazdy problem... umywanie rak od odpowiedzialnosci... kiepskie pieniadze... STRASZNE problemy rozliczeniowe w systemie Umbrella, dzieki "nieogarniętym" pania z Back Office! Niestety ja dowiedziałam sie tego wszystkiego dopiero gdy zaczelam dla nich prace, a jak juz ja zakonczyłam problemy z pieniazkami i nieprawidłowym rozliczeniem zaczeły sie namnazac!!! Poznałam tez mase ludzi, która została podobnie jak ja "potraktowana" przez ta agencje. Podsumowujac NIE POLECAM!!!!!! :zakaz:

nicegirl
 
 

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 6 maja 2011, 17:59 Re: Agencja Alliance Presonel

Czy jest możliwość pracy przez tą agencję na normalnych warunkach "PAYE",czy tylko przez system umbrella?Ja pracowałem przez tą agencję tylko tydzień jakieś dwa lata temu i nie miałem żadnych problemów ale byłem rozliczony w normalnym systemie a nie jakimś parasolu :rozwalkompa:

Pozdrowionka dla wszystkich :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

PostNapisane przez nicegirl » 6 maja 2011, 20:21 Re: Agencja Alliance Presonel

Eric27 -
Niestety nie! Agencja "sciśle" współpracuje ze znajomymi z Back Office jest to tzw. "obopolna korzysc obu stron " na zarabianiu sporych pieniażków na naiwnych ludziach, ktorzy próbuja legalnie zarobić... i dać zarobić agencji! Jest to bardzo dobrze "zorganizowana grupka znajomych" dlatego współpraca z agnecja jest mozliwa jedynie w momencie podpisania umowy z B-O czyli w systemie Umbrella. Umowa nie jest jednak dawana w momencie rejestracji w agencji, tylko godzinke przed rozpoczęciem pracy... tak aby poddenerwowany nowa oferta pracy człowiek, nie bardzo zdawał sobie sprawe w co się pakuje! Jednakze pania Ania zapewni Cię iż wszystko jest ok... udzieli wszelkich informacji... a jak coś Ci się nie spodoba np: wypłata za 9h-5 dni w tyg. w wysokosci 160 f. , przeprosi mówiąc "może podałam niezetelne informacje... gdyż sprawa wygląda tak... " lol :D
NiE PoLeCaM!
Pozdrawiam ;)

Dodano: -- 6 maja 2011, 21:23 --

oj przepraszam za błędy :D

nicegirl
 
 

KobietaPostNapisane przez Orchidea » 2 sie 2011, 11:30 Re: Agencja Alliance Presonel

Mam zamiar zarejestrować się w tej agencji. Czy ktoś z Was przez nią pracuje?

Orchidea
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 12 cze 2011, 14:19
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ZanetaS » 6 sie 2011, 12:25 Re: Agencja Alliance Presonel

teraz można sobie podobno wybrać czy chce się normalnie wypłatę czy przez umbrella, a z tego co wiem to z pracą u nich różnie. Nie spotkałam się żeby mieli pracę na stałe...

ZanetaS
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 15 kwi 2011, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA