Firma cargo carriers west bromwich

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez benek0807 » 9 gru 2011, 16:42 Firma cargo carriers west bromwich

witam serdecznie chciałbym się czegoś ciekawego dowiedzieć o tej firmie jak tam jest jaka płaca no i oczywiście jak tam się dostać proszę o konkretne odpowiedzi oz osób które mają jakąkolwiek styczność z tą firmą z góry dziękuję za informacje pozdrawiam.

benek0807
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 gru 2011, 23:20
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 gru 2011, 12:02 Re: Firma cargo carriers west bromwich

Praca jak praca, płace nie najlepsze były tam teraz nie wiem, zalezy ile masz godzin (oczywiscie przekroczenie ilosci limitu czasu )czyli uzywasz dodatkowych tachometrow ! wypłaty na czas były.Kilku znajomych pracowało tam .Pozwalniali się po złapaniu doswiadczenia w UK jak to mówią bo za ta sama prace w innym zakładzie mozna zarobić 400 a nawet 500f, jesli pracowałeś juz jako kierowca w UK to zdecydowanie radze szukać dalej.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez kaka » 20 gru 2011, 10:42 Re: Firma cargo carriers west bromwich

urlop wypłacaja dopiero w grudniu .. tak ze jak wezmiesz 3 tygodnie w wakacje to nie masz praktycznie przez 4 tyg wyplaty(urlopu) dostaniesz go jak powiedziala dopiero w grudniu

kaka
Rozeznany
 
 
Posty: 240
Wiek: 32
Dołączyła: 17 wrz 2006, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez benek0807 » 20 gru 2011, 12:13 Re: Firma cargo carriers west bromwich

witam ja od września prubóję się tam zachaczyć złożyłem aplikacje nawet wymieniłem prawko i kartę na uk no i nic co tam zajadę to słyszę że mam czekać na telefon no i tak czekam tylko że mamy już grudzień nie wiem co o tym myśleć powiedzieli by konkretnie to by człowiek wiedział czy czekać czy szukać czegoś innego

benek0807
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 gru 2011, 23:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaka » 20 gru 2011, 17:08 Re: Firma cargo carriers west bromwich

to skoro si enie odzywaja to mozna szukac czegos innego w miedzy czasie prawda ?

kaka
Rozeznany
 
 
Posty: 240
Wiek: 32
Dołączyła: 17 wrz 2006, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez benek0807 » 20 gru 2011, 22:00 Re: Firma cargo carriers west bromwich

tak z jednej strony to racja jak się nie odzywają to powinienem szukać dalej tylko problem jest taki że słabo u mnie z językiem i wszędzie gdzie dzwonię to jak usłyszą o języku to się zaraz wycofują a w cargo carriers jest to obojętne i nie gra dużej roli gdyż są tam polscy dyspozytorzy i za każdym razem jak tam byłem to mówili że zadzwonią i wezmą na próbę także czekałem na odezwę z ich strony ale widzę że ściemniają także muszę się prosić u angoli

benek0807
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 1 gru 2011, 23:20
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 20 gru 2011, 23:58 Re: Firma cargo carriers west bromwich

lepiej wdepnac w g@wno niz w kargowozy.. masakra straszna. to firma dla desperados ktorzy sa sklonni pracowac w indianskim standardzie jakosci, uczciwosci i platnosci.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez BartekCK1988 » 21 paź 2016, 13:16 Re: Firma cargo carriers west bromwich

Witam, czy możecie polecić jakieś firmy transportowe dla kierowców z kat. C+E?
Będę wdzięczny za rzetelne opinie.

BartekCK1988
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 paź 2016, 14:11
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA