XII Spotkanie forumowiczów 19 Pazdziernik godzina 18:00

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Witam wszystkich
Czas na kolejne spotkanie i kolejna okazja na poznanie nowych ludzi.

Tym razem odbędzie sie ono 19 Pazdziernika w Niedziele o godzinie 18 w Panama Bar. Spotykamy sie w Niedziele ponieważ jest wygodniej i taniej dla właścicieli klubów. Nikt nam klubu nie wynajmnie w Piatek albo Sobote... juz probowalismy wielokrotnie przekonac wlascicieli klubow, ale wowczas imprezy musialyby byc platne, a nasze sa i beda beplatne.

Specjalnie dla tych ktorzy musza isc do pracy w poniedzialek, zaczynamy sie bawic w Niedziele juz o 18. Pamietajcie zycie jest za krotkie zeby martwic sie o jeden nie do konca swiadomy poniedzialek w pracy :) Te imprezki to wspaniala okazja do zabawy i poznania nowych ludzi.

Zaczynamy sie bawic o 18 i konczymy o 1 (moze o 2 jezeli bedzie hucznie i glosno). Dlatego czasu na sen tez troche zostanie.

Na poprzednim spotkaniu było ponad 100 osób i wszyscy świetnie sie bawili. Tym razem poprosilam pana managera :mrgreen: o polski alkohol, tansze drinkin i DJ'a. Mowil tez ze jak sie bedziemy ladnie bawic to zostawi lokal dluzej otwarty.


Zapraszamy wszytkich chetnych. Tych co lubia poskakac na parkiecie, tych co wola posiedziec przy stolikach i tych co wola postac na zewnatrz na papieorsie. Zapraszamy nowych uczestnikow forum i stalych bywalcow. Przyprowadzcie ze soba kogo chcecie (powyzej 18 roku zycia) bo im nas wiecej tym lepiej. Impreza jest calkowicie bezplatna a drinki sa tansze niz w normalny dzien wiec za duzo gotowki tez nie trzeba brac.

Ja dzięki takim spotkaniom poznałam ludzi którzy bardzo umilają mi życie w Birmingham, a niektórzy zostali nawet przyjaciółmi na cale życie. Tym razem tez mam zamiar powiększyć moja listę znajomych. Proponuje przyjsc wczesniej (okolo 18) bo wowczas na pewno ktos do was podejdzie zeby sie przywitac. Pozniej juz jest za duzo ludzi zeby organizatorzy bez trudu zauwazali kto nowy dolaczyl do zabawy.
Do zobaczenia

Panama Bar
Canalside Place
52 Gas Street
B1 2JT

19 Pazdziernik, godzina 18

http://www.mybrum.co.uk/birmingham/bars ... ma-bar.htm

pod powyzszym linkiem jest mapa i review:)

Jak trafić???
Z Broad Street musicie skrecic w Gas Street (ulica zaraz obok klubu Rococo Lounge i Risa) Należy iść ta uliczka jakieś 20 metrow i zejść na kanały zejsciem, ktore znajduje sie po lewej stronie ulicy. Następnie skręcić w prawo i kierowac sie wzdłuż kanałów w stronę Mailbox. The Panama bar jest pare metrów od zejścia nad samym kanałem i ma ustawione palmy przed wejściem.
Ostatnio edytowano 20 sty 2009, 23:06 przez dorotajab, łącznie edytowano 4 razy
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Tak jak Dorota napisała wyżej kolejnej zabawy nadszedł czas!!!!!
Weźcie rodziny, znajomych i przybywajcie!!! A jesli ktoś nie ma z kim przyjść a nie chce sam - to piszcie - zorganizujemy gdzieś punkt zbiórki i wkroczymy wszyscy razem!!!!
To wspaniała okazja do poznania nowych ludzi, nawiązania nowych znajomości, szansa na spotkanie drugiej połówki i przede wszystkim super zabawa, również przy polskiej muzyce!!!!!!

Tak więc do stałych forumo-improzowiczów jak i do nowych: PRZYBYWAJCIE!!!!!

19 Październik godz 18.00

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

prosimy orientacyjnie przytaknac ze sie pojawicie:) duzo osob pytalo wczesniej o kolejna imprezke to teraz dajcie prosze glos ze jestescie i sie najprawdopodobniej pojawicie
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

fantastycznie :)
juz sie ciesze na to spotkanie :)
swiezynka w Birmingham ,ktorej brakuje polskiego towarzystwa ( szczegolnie damskiego-coby wyskoczyc na kawke,drinka,zakupy itp ;) )
przyprowadze meza :)
pozdrawiam cieplo organizatorow ;)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

[przytakuje orientacyjnie mode on]
Obrazek

[/przytakuje orientacyjnie mode off]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Jak będą wolne młode i fajne dziewczyny to wpadam :D

Richard Ashcrof
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 39
Dołączył: 22 wrz 2008, 12:15
Lokalizacja: Kolno
Reputacja: 0
Neutralny

Ja tez sie postaram z moja wspolokatorka przyjsc. Meza zostawiam z dziecmi :wink:
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Ja tez sie raczej zamelduje ;D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

bawcie sie dobrze , my lecimy 19 do Polski.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

marcin.p napisał(a):bawcie sie dobrze , my lecimy 19 do Polski.

ty marcin to zawsze jakąś wymówke znajdziesz ! :wink:

A co z resztą????

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Mnie nikt jeszcze nie zna, ale myślę, że świeża krew ( choć już nie taka młoda) też się przyda. :roll: Choć ostatnio wyczytałam, że średnia wieku forumowiczów to ponad 27, więc od razu czuję sie młodo!!!!!!!!!!!!
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

:)



pozyjemy zobaczymy:) tak czy siak foty ze spotkan sa "pojechane"


milej zabawy!
"Mysli, ktorych sie nie zdradza, ciaza nam, paralizuja nas, nie dopuszczaja nowych i w koncu zaczynaja gnic" E.E.Schmitt ("Oskar i pani Roza")
Avatar użytkownika
charliee
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 37
Dołączyła: 11 sie 2008, 20:52
Reputacja: 0
Neutralny

to i ja wpadne poskakac ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

Beata napisał(a):Mnie nikt jeszcze nie zna, ale myślę, że świeża krew ( choć już nie taka młoda) też się przyda. :roll: Choć ostatnio wyczytałam, że średnia wieku forumowiczów to ponad 27, więc od razu czuję sie młodo!!!!!!!!!!!!


bardzo wiele osob nikt nie zna bo przyjda pierwszy raz:) Nie myslcie ze to spotkanie grupy starych przyajciol:) Ja tam ide bo chce poznac nowych ludzi:) starych juz znam i nie musze zarywac niedzielnej nocki zeby sie z nimi spotkac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pamietajce ze lepiej przyjsc wczesniej- czyli kolo 18- wowczas latwiej jest poznac nowych ludzi. Ja tam bede juz o 18 warowac przy drzwiach i czekac na was :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

jest tam jakaś miejscówka na zaparkowanie auta? jak sie trafi wolny weekend to może przyjadę z Coventry :)

brachu_sq8diett
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 sie 2007, 09:51
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE