XII Spotkanie forumowiczów 19 Pazdziernik godzina 18:00

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Ja z mila checia posluchalbym tego kawalka http://www.youtube.com/watch?v=qBGD2H1B ... re=related hicior z przed dobrych kilku lat :P
Avatar użytkownika
zigi
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 40
Dołączył: 15 lip 2007, 07:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

zigi napisał(a):Ja z mila checia posluchalbym tego kawalka http://www.youtube.com/watch?v=qBGD2H1B ... re=related hicior z przed dobrych kilku lat :P

chłopaki w rozpietych koszulavh no no no :razz:
no cóż skoro disco polo ma byc królem imprezy to nich będzie ;)

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Rowniez sie wybieram, namowilam 4 kolezanki a kolezanki zabieraja swoich znajomych. :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Whole Lotta Love - Led Zeppelin
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

Wyobrazcie sobie ze D.J zaczyna grac juz o godzinie 18. Pan Eren (mlodszy od nas wsyztkich o jakies 15 lat pewnie- :mrgreen: ) zalatwil nam nawet dwoch D.J'ow i maja nas zabawiac do godziny 1 (am).

Fajnie?

Polskiego alkoholu niestety nie bedzie, ale obiecal tansze drinki innego pochodzenia.

Do zobaczenia jutro
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Mam nadzieję, że jutro wszyscy (łącznie ze mną) będziemy się świetnie bawić. Ja przychodzę w gronie rodzinnym - zabieram siostrę. Więc wszyscy mężczyźni zabierający swoich braci zgłoście się!

:-)
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

Ja chyba z bratem nie przyjde ale napewno z kilkoma znajomymi. Do zobaczenia jutro! ;)
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

dorotajab napisał(a): Wyobrazcie sobie ze D.J zaczyna grac juz o godzinie 18. Pan Eren (mlodszy od nas wsyztkich o jakies 15 lat pewnie- :mrgreen: ) zalatwil nam nawet dwoch D.J'ow i maja nas zabawiac do godziny 1 (am).

Fajnie?

Polskiego alkoholu niestety nie bedzie, ale obiecal tansze drinki innego pochodzenia.

Do zobaczenia jutro


jak bedzie Sambuca i Tequila to bedzie gites!
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

Podoba mi się, jak niektórzy z Was się wypowiadają na forum. Mam nadzieję, że to właśnie Wy przyjdziecie jutro na spotkanie, abym miała z kim podyskutować o poważnych sprawach i tych miej ważnych też. O tańcach nie wspomnę. :koncert: Szkoda tylko, że nie będę wiedziała kto jest kto. Niech ktoś załatwi jakieś kotyliony z imionami. Skoro ma być Szalona, Franek Kimono, białe koszule, a nawet fasolki to na kiczowate kotyliony nikt nie zwróci uwagi. A wiecie, że to mogło by być nawet zabawne. Choć pewnie one Wam nie są potrzebne, bo każdy każdego zna. Mam nadzieję, że nie będę się czuła jak Sierotka Marysia.

A jak nie bedzie Sambuca i Tequila też będzie dobrze.

:grin:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

czekam na wszystkich o 18:00 umowionym miejscu

do zobaczenia

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

moje plany niestety ulegly zmianie i nie pojawie sie na spotkaniu,ale wam zycze swietnej zabawy :) :564: :gitara:

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

Beata napisał(a):Podoba mi się, jak niektórzy z Was się wypowiadają na forum. Mam nadzieję, że to właśnie Wy przyjdziecie jutro na spotkanie, abym miała z kim podyskutować o poważnych sprawach i tych miej ważnych też. O tańcach nie wspomnę. :koncert: Szkoda tylko, że nie będę wiedziała kto jest kto. Niech ktoś załatwi jakieś kotyliony z imionami. Skoro ma być Szalona, Franek Kimono, białe koszule, a nawet fasolki to na kiczowate kotyliony nikt nie zwróci uwagi. A wiecie, że to mogło by być nawet zabawne. Choć pewnie one Wam nie są potrzebne, bo każdy każdego zna. Mam nadzieję, że nie będę się czuła jak Sierotka Marysia.

A jak nie bedzie Sambuca i Tequila też będzie dobrze.

:grin:


ja nie znam kazdego ale nawet jak nie poznam to mysle ze bedzie dobra zabawa

mysle ze nawet jak by nie bylo alkocholu to by byla dobra zabawa i mysle ze sie poznamy jezeli jestes ta osoba o ktorej mysle:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 20 paź 2008, 01:31 :)

Jesteś szalona :) hyhy



Fajnie było i człowiek może się dowiedzieć czegoś nowego o sobie hehe
A i podziękowania dla organizatorów Boguni i Adama za Super pomysł.

Pozdrowienia dla wszystkich !
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

noooogggiii moje-biedne!Ale co tam nogi bylo swietnie,ciesze sie bardzo ze sie zdecydowalam i juz dzis moge zapewnic ze nastepnej imprezy nie omine :-)
Bogunia-jestes swietna(mala pchelka a robi takie wielkie rzeczy) :grin: Pozdrawiam wszystkich goraco,a teraz ide spac:))))))))))))
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Wiek: 42
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

Ipreza swietna jak zwykle, na koniec nawet zaspiewalismy Hej Sokoly:)
Fajnie bylo was wszystkich zobaczyc, stalych bywalcow i nowe osoby. Podziekowania dla Doroty za organizacje.
Zapraszam wszystkich do dodawania fotek do galerii, ja wkrotce umieszcze tez kilka fotek.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE