Motocyklisci poszukiwani.....

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 17 paź 2006, 13:12 Motocyklisci poszukiwani.....

Jesli :
a- masz motocykl
b- lubisz jezdzic dla przyjemnosci
c- lubisz zloty motocykli
d- i chcesz pokazac wyspiarzom jak to robia europejczycy
to nas jest juz dwoch i poszukujemy innych.....
P.S. ponizej 125cc to raczej nie motocykl......
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

PostNapisane przez Crouch » 26 paź 2006, 17:53 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

mam scooter ale to gilera 200 ok, ale teraz zimno

Crouch
 
 

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 27 paź 2006, 11:20 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Nigdy nie jest za zimno!!! w kazdy wtorek zupelnie niezaleznie od pogody w jednej knajpce przy A38 spotyka sie kilkadziesiat do kilkuset maniakow 2 kolek.
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 15 gru 2006, 22:40 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

hej, dopiero zaczynam przygode z motocyklem... kilka miesiecy temu kupilem swoja pierwsza 125 (aprilla rs125). na wiosne cos lepszego chce skonbinowac. tymczasem milo spedzam czas na:
a) posiadaniu motocykla,
b) jedzeniu dla przyjemnosci,
c) alez i owszem,
d) i jest nas trzech...

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maniek0210 » 23 gru 2006, 00:53 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

witam

Da radę załatwić jakiś dokładniejszy namiar na tę knajpę motycyklową
Trochę tego mi brakuję
W Polsce obskakiwałem większość zlotów w sezonie (od 17 roku życia he he ) :cool:

maniek0210
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 47
Dołączył: 18 paź 2006, 22:50
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dakota » 22 mar 2007, 08:14 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Kocham motocykle :wink: nie mam wyjątkowego ale zawsze coś FXSTSE Softail Screamin' Eagle. pozdrawiam :razz:

Dakota
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 12 mar 2007, 09:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 7 kwi 2007, 03:54 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

650cc moze byc ????
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lucas » 8 kwi 2007, 14:34 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

a posiadacze skuterow tez sie moga przylaczac? :mrgreen:

lucas
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 sty 2007, 09:46
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 9 kwi 2007, 05:33 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

heh ja mam tylko 600cc :wink:

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 24 cze 2007, 17:46 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Witam wszystkich motocyklistow i nie tylko!!! Mam na imie Mateusz mam 20 lat, jestem w Birmingham od ponad roku na forum nowy!!! Motocykle sa moja pasja poprostu kocham jednoslady. Jezdze Honda CBR 600 f1. Moze stara maszyna ale jara. Jesli poszukujecie kompana to sie pisze jak tylko bede mial wolny czas a mam go w weekendy. Chetnie sie wybiore na jakies wypady poza miasto, zloty itp. Jak cos piszcie!!!
Pozdro!!!
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 24 cze 2007, 21:32 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Hejka Matt, to milo slyszec ze jest kolejny zapaleniec motocyklowy w Bham. Cebra to poczciwa maszynka, kultowa. Jezeli chodzi o spotkanko w jakims wiekszym gornie to moze byc z tym problem bo cos nam to nie wychodzi ale ja i moj kolega (tez lata na CBR) piszemy sie na jakis wypadzik !!! Jezeli pogoda dopisze w ten weekend to mozemy gdzies poleciec :) Tak wiec zapraszamy wszystkich chetnych motonitow !!!

[ Dodano: Sro Cze 27, 2007 22:36 ]
Panowie nie znacie jakiegos dobrego mechanika :?: taki ktory jest oblatany w suzukach :?: jeszcze jakby byl to Polak to juz calkiem miod :razz: To jak zna ktos :?:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 28 cze 2007, 17:34 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Siemka sorki ze niepisalem wczesniej ale mam problem jak na zlosc z maszyna. Prubowali zakosic mi moja CBR i uszkoldzili przedni hamulec a mam problem z dostaniem nowego do tego modelu i szukam zastepczego! Wiec nie wiem czy uda mi sie w ten weekend mimo ze bym chcial. A co dolega suzi?? Bo mechanika to ja znam. Moj ojciec nim jest!. Nie ma problemu z samochodem ani z motocyklem.
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 28 cze 2007, 22:38 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Matt, a gdzie probowali :?: ehh... szkoda gadac lapy bym pourywal :!: :mad:
W sumie to ja teraz tez raczeje nie bede sie wypuszzal w jakies trasy, poki nie obadam co jest nie tak. Co mu dolega :?: wiec tak: silnik przy obrotach od 4 do 6 tys wpada w rezonans czuc wyraznie szczegolnie na podnozkach i slychac w dolnej czesci po lewej stronie silnika grzechotanie. Cos tak jakby bylo poluzowane, albo jakies lozysko jest tak wyjechane przez co sa takie wibracje :neutral: Czasem slychac bardziej czasem ustepuje. Jak wiadomo w tym modelu byl zawodny rozrzad. Robili slabe napinacze. Nie wiem czy poprzedni wlasciciel kiedys go wymenial. Z tym ze to musi byc cos innego bo slychac z drugiej strony. No i nie wiem co teraz robic..... :cry:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 29 cze 2007, 08:29 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

na motorze nie jezdze, ale tu gdzie mieszkam, to maja calkiem niezle zaplecze i duuuuzo motorow. moj brat jezdzi na motorze, ale obecnie bedzie go naprawial. ma rozne wypady , ale jego znajomi to anglicy. a tak w temacie, to jakis warsztat naprawiajacy motory jest na a38 miedzy rondem kolo halfordsa, a asda, od b-ham po lewej stronie. a tu w wolverhampton tez sa warsztaty - tak sadze, widzialam jeden, ale przy takiej ilosci motorow pewnie jest ich wiecej. niestety nie znam cennikow.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 29 cze 2007, 17:27 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Dzieki kik1976, za info :smile: Ostatecznie uderze do jakiegos warsztat ale moze jeden kolega z forum cos pomoze :wink: zobaczymy....

pozdro dla wszystkich motomaniakow :!: i nie tylko :wink:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE