Motocyklisci poszukiwani.....

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 29 cze 2007, 19:20 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

siemka laki21 wiec co do maszynki to tak: w ta niedziele czyli 1 lipca po 17 mozemy sie styknac i tata zerknie na maszynke co jej dolega. Mozemy my podjechac jak podasz adres a mozesz wpasc do nas jak pasuje!!![/b]
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 29 cze 2007, 22:23 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Super :!: Matt, :grin: uderze na gg to sie konkretnie zgadamy, dzieki :!:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 30 cze 2007, 00:09 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

zwykle jestem ukryty wiec jak cos pisz laki26 jutro mam troche spraw do zalatwienia wiec nie wiem o ktorej bede, ale jak zostawisz wiadomsc a bede to sie odezwe napewno!! powinienem byc od ok 21:00 do ok 0:00 pozdrawiam
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 5 lip 2007, 17:09 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

hejka chlopaki :!:

Matt, jak tam zrobiles juz CBRke :?: pytaliscie sie o moje czesci :?: suczka jak narazie smiga jak zloto :twisted: tfu.. tfu... ale nie zapeszam bo znow ja cos zaboli :neutral:
Piekna mamy pogode :sad: lato wpelni, nic tylko smigac..... no ale juz sie przyzwyczailem kombi przewciwdeszczowe daje rade :wink: szukam jeszcze pokrowcow na buty i na rekawiczki widzielscie gdzies cos takiego :?: jak tak to w jakiej cenie :?:
Marcin jedziecie na motorach na ten biwak :?: ja chyba pojade :grin:

pozdro

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 5 lip 2007, 20:11 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

laki26 bardzo Cie przepraszamy ale jeszcze nie bylo okazji ale pamietamy o tym, mamy to na uwadze i zrobimy to na dniach mamy tyle zajeci i tyle spraw na glowie ze naprawde nie bylo kiedy. A CBR-ka jeszcze nie zrobiona czekam az dojdzie ta paczka podobno ja wyslal w poniedzialek wiec powinna byc w tym tyg. Jak cos bede wiedzial to dam znac napewno. Pozdro
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 5 lip 2007, 20:37 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Nie ma problemu Matt, teraz mi sie nie pali wiec luuuz :smile: dobrze ze pamietacie. Jedziesz na biwak :?:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 5 lip 2007, 20:49 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

hej , co do tego biwaku to my raczej wezmiemy auto. Ciezko nam sie jezdzi z paralotniami na motorach . Ale wszystko jest rozwojowe zobaczy sie . Jak na dzien dzisiejszy to skalaniamy sie do auta. Podrawiam i trzymajcie sie asfaltu
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 5 lip 2007, 21:16 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

eee no nie wymiekaj :razz: paralotnie laduj w auto oraz inne graty i cisniemy na moto :mrgreen: sam mam moknac :wink: :mrgreen:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 5 lip 2007, 21:52 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

laki26 myslalem o tym ale mam inne palny na weekend obiecalem znajomym ze wpadne do nich na weeeknd wiec od 13 do 15 mnie nie bedzie wracam w niedziele wieczorem! Moze innym razem chyba ze sie cos zmieni ale to dam Ci znac
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 19 lip 2007, 20:59 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

wiec tak chlopaki (i dziewczeta :razz: ) 10,11,12 sierpien jade z kolega oraz z jeszcze jednym kolega (z Wali) do Paryza :mrgreen: lecimy na motorkach. Moze ktos z was pisalby sie na taka wyprawe :?: mam nadzieje ze nie wymiekniecie :razz: i jeszcze ktos z nami pojedzie

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 24 lip 2007, 17:32 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Który z was koledzy ma czarne moto na polskich tablicach ?? Wogóle miał ktoś z was na motocyklu kontrole policyjną ?? :idea: Myśle , że nas przybędzie mowa o mnie narazie kupiłem przyczepe na 2 moto i w sierpniu pewnie coś kupie bo wqwia mnie jazda 6 km z pracy do domu Autem te 6km pokonuje nie raz 35 min ...

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez laki26 » 24 lip 2007, 20:54 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

mini, to czarne moto to CBRka mojego kolegi :razz: a moze widziales nas razem :?: ja mam czarno-czerwona suke :twisted:
Masz racje jazda w puszcze w korkach to jest masakra ja z usmiechem na twarzy przemykam ulicami i w domu z pracy jestem w 10 min :razz:
Kupuj sprzeta i dolaczaj do nas :!: juz robi sie niezla grupka :cool:

laki26
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2006, 20:28
Lokalizacja: Erdington / Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 25 lip 2007, 20:10 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Dobrze mowi laki26 podobnie jak on z usmiechem na twarzy pomiedzy samochodami i juz, nie ma dla mnie zadnych korkow, nie wiem wogole co to korek hehe czekamy na Ciebie pozdrowiam
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mini » 25 lip 2007, 20:51 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Nie no kupić to bankowo kupie bo naprawde wole nawet w zajeb... deszczu jechać na moto niż w aucie przepalać wache ... Laki z polski na kołach przyjechaliście czy ktoś tirolotem wam podrzucił maszyny ? No i co dzień śmigasz do pracy czy tylko gdy słonko świeci ??

mini
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył: 1 mar 2007, 11:51
Lokalizacja: Łódź - Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 26 lip 2007, 13:21 Re: Motocyklisci poszukiwani.....

Prawdziwemu motocykliscie zadna pogoda nie straszna!! Ja kupilem tutaj maszynke z ebay.co.uk jak dobrze poszukac to mozna naprawde calkiem niezla okazje dorwac trzeba tylko szukac i obserwowac a napewno cos sie wyrwie. Cierpliwosc jest wynagradzana ja sie o tym przekonalem byem bliski zrezygnowania a jednak okazja sie trafila.
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE