Majowka ( 2 maja 2010)

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 28 lut 2010, 09:48 Majowka ( 2 maja 2010)

Witam.Mam pewnien pomysl odnosnie polskiej tradycji (majowki) ktora odbedzie sie 2 maja w niedziele.Bedzie to nie typowa majowka gdyz samochodowa.Wszystkich chetnych zapraszamy do wz\iecia udzialu w niej.Trasa wiedzie z birmingham do ..........Alton Towers(wesole miastec zko).wyjazd o godzinie 9 rano spod Lidla na Soho road w birmingham(handsworth).Cena wstepu to 18f na teren miasteczka i mozna korzystac do bolu.Goraco zapraszam. kto nie ma auta a jest chetny prosze napisac-sa wolne miejsca.

Brokenheart_29
 
 

PostNapisane przez Guest » 28 lut 2010, 11:03 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Witam super sprawa tylko powiedz mi gdzie patrzysz na bilety bo ja patrzałem na stronie to mi wychodzi 30 f jeśli zamówi sie przez neta


ok znalazłem w zakładce oferta specjalna ale jak nacisnę zamawianie wyskakuje mi Product "20,601" is not published. i z boku ok naciskam i wracam na głowna strone

Guest
 
 

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 28 lut 2010, 11:27 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Na ich stronie jest cennik-wiesz..........sa jeszcze bilety grupowe ktore mozna kupic przed wejsc iem.pozdrawiam i oby wiecej chetnych.....................myslelismy tez nad Blackpool Pleasure beach ale bilety drozsze i ktory z polakow chcialby jechac??pozdrawiam

Brokenheart_29
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 28 lut 2010, 13:19 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Brokenheart_29 napisał(a):Na ich stronie jest cennik-wiesz..........sa jeszcze bilety grupowe ktore mozna kupic przed wejsc iem.pozdrawiam i oby wiecej chetnych.....................myslelismy tez nad Blackpool Pleasure beach ale bilety drozsze i ktory z polakow chcialby jechac??pozdrawiam



hej w alton towers juz bylem, jak i drayton. tak wiec te blackpool brzmi dosc ciekawie dla mnie :) moge byc kierowca hehe

pozdr
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 28 lut 2010, 14:16 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

jesli to niedziela to ja sie pisze :) moze kogos namowie, ogolnie mam auto na 7 osob wiec ludzi moge zabrac :) zawsze to lepiej spedzony czas niz w domu

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Sebool_uk » 28 lut 2010, 22:22 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Witam. Bardzo ciekawy pomysł odnośnie tej Majówki. W Alton Towers jeszcze nie miałem okazji być więc piszę się na to czemu by nie lepsze to niż siedzenie w domu :) Problem tkwi w tym, że nie posiadam auta jeżeli nie byłoby problemu z transportem to raczej wchodzę w to :)

Dzięki za informację! ;)


Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Sebool_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 161
Wiek: 34
Dołączył: 3 lut 2010, 23:48
Lokalizacja: Newtown/B'ham
Reputacja: 10
Neutralny

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 1 mar 2010, 19:34 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Hej.jesli ktos nie ma auto to niechc sie nie martwi...........kolega ma tira i sa w trakcie montowania laweczek na pace ..............a tak na powaznie to ja mam 3 wolne miejsca,kumpel ma 4.I jest jest jeszcze inne autko lecz bez kierowcy-ubezpieczone.kolega wyzej ma 7-mke wiec wezmie pewnie chetnie tez kogos.Na obecna chwile sporo ludzi jedzie gdyz chca sie wyrwac.Odnosnie blackpool................jest troszke drogo i nie wiemy czy polacy by sie zgodzili.Tak wiec na obecna chwile-pierwsza mysl najlepsza i zostaje alton towers-tez bylem i mnie sie podoba.Jesli ten plan wyp[ali-odnosnie ludzi to nastepna bedzie do blackpool.tak czy sia obie polecam gdyz siedzenie w domu nie ma sensu-zwlaszcza w niedziele i mozna poznac forumowiczow-tak wiec odwagi.pozdrawiam

Brokenheart_29
 
 

KobietaPostNapisane przez karjo » 1 mar 2010, 20:22 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

To sie przy okazji podpytam, czy dzieciate towarzystwo tez wchodzi w gre, czy pomysl tylko dla wolnych strzelcow ;)?

karjo
Rozeznany
 
 
Posty: 269
Dołączyła: 27 lut 2008, 11:23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 1 mar 2010, 23:37 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Brokenheart, tego tira to ja chetnie bym z polakami poprowadzil... najlepiej z forumowiczkami ;) a tak na serio.... ten blackpool mi siedzi w glowie.... jak juz jechac to gdzies dalej nie? drogo? wyszlo mi jakos 60f za 2 osoby (30 od osoby) w tym jakas plaza (10f od osoby wiec park za jakies 20f od osoby).... alton wychodzi podobnie, nie mowie ze gorsze ale wolalbym poswiecic dzien wolny na cos co jeszcze nie widzialem/bylem... juz sie pytalem znajomych i byc moze sie tam wybierzemy.... sie zobaczy. jak nie to moze dolacze do wycieczki do alton.

popatrzcie tylko na ta kolejke.... poprostu bajka jeszcze nad woda ;)
http://www.blackpoolpleasurebeach.com/r ... ion/114/1/


pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 2 mar 2010, 02:47 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

hej.mozna zrobic tak ze jak wszyscy juz sie zbiora do kupy pod lidlem to wtedy zrobimy glosowanie ktore miasteczko.pasuje???? a odnosnie blackpool to powiem ci tyle ze sa kalejki jak jasny...........gwint.nie jets drogo bo ok 30f wejsciowka,parking 7f a za plaze nie placisz.Bylem w tamtym roku 2 razy,2lata temu 3 razy,3 lata temu 1 i kupe czasu wstecz.dojazd prosty.miasteczko lezy nad samym morzem.ludzi duzo tak samo jak atrakcji.jedzie sie ok 2,5h w jedna strone.widoki sa ladne,nie do zapomnienia i wesloe miasteczko jets atrakcyjne tylko kto sie pisze na to???????????????pozdrawiam Ps.towarzystwo dzieciate nie wchodzi w rachube chyba ze pod opieka doroslych i wydaje mi sie ze min to 16 lat badz wyglad na 18 :-P bo inaczej nie wpuszczaja na kolejki. Bartsun co do infusion to kolejka ok...........jesli ktos sie nie boi............dodam tyle ze na tym filmiku nie ma calosci bo na sam koniec jazdy jest sciana spadajacej wody pseudo wodospad ktory dotykasz nogami wiec radze buty sciagnac na poczekalni.

[ Dodano: Wto Mar 02, 2010 02:50 ]
Bartsun a jesli lubisz kolejki to poszukaj sobie miasteczka loffstowe tez jest ok .tj za norwich

Brokenheart_29
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 2 mar 2010, 03:53 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

no w sumie mozna tak zrobic jak piszesz. ale co do alton to ostatnio sie zrazilem.... nie kupilismy z ekipa tych fast wejsciowek i 3ba bylo po 1-2h czekac na "karuzele".... dopiero koncowka dnia to byl prawdziwy szal.... wszedzie gdzie chciales bez kolejki ;) ja tam zachecam do blackpool wszystkich. jak sie bawic to sie bawic, drzwy wyj..ac nowe wstawic ;P

prawdopodobnie bede mial 2 wolne miejsca w samochodzie ale jeszcze sie zobaczy :)

pozdro

ps, co to mialo znaczyc dokladnie

miasteczka loffstowe tez jest ok .tj za norwich
??


ps co myslisz o tej karuzeli? ;P
http://www.thorpepark.com/rides/saw-the-ride.aspx
http://www.youtube.com/watch?v=t0_Sk4uDhEo

to tez jest niezle ;P
http://www.youtube.com/watch?v=XIOK73JN ... re=related
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 2 mar 2010, 14:43 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

Hej bartsun...............sa ok i jesli kiedykolwiek bedziesz chcial jechac tam to daj znac ............z milo checia wezme swoim ziomkow(kolezanki tez) i pojedziemy paczka-my lubimy wesole miatseczka.A loffestowe to wesole miasteczko-poszukaj w googlech.Mysle ze blackpool by ci odpowiadalo-podobne kolejki a nawet smiem twierdzic ze 100razy lepsze.pozdrawiam

Brokenheart_29
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 12 mar 2010, 22:24 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

hej BH_29.
dzisiaj odkrylem ze mam wejsciowki do placowek typu thorpe park, alton towers oraz drayton manor. cos w stylu buy one get one free wiec jak jedna dorosla osoba kupi wejsciowke, druga jest gratis :) mam takie dwa wiec za 2 osoby moga wejsc 4.... :)

jest juz za pol darmo na wejsciu.... kto jedzie do thorpe park? ;) oczywiscie w maju jak pogoda sie zrobi, zreszta wejsciowki wazne od kwietnia do konca pazdziernika jak sie nie myle.

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 15 kwi 2010, 12:28 Przypominam o majowce(2maja)

Witam.pragne przypomniec o samochodowej majowce ktora odbedzie sie 2maja w niedziele.Zbiorka chetnych(z autem bedz bez) pod lidl-em na soho road(handsworth) o godz 9 rano.Wyjazd do wesolego miasteczka.Gdzie??zdecydujemy wszyscy na miejscu.Goraco zapraszam.Pozdrawiam.

Brokenheart_29
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 20 kwi 2010, 22:17 Re: Majowka ( 2 maja 2010)

hej BH_29.
ja jednak lece na Thorpe Park, juz zebralem samochod wiec jestem pelny (znaczy sie dwie osoby pod londek i tam parke dobrych znajomych zabieram wiec jest nas 4ech)

jak nikt nie potwierdzi wyjazdu a masz ochote sie zabrac z nami (na dwa auta) to daj znac, ja planuje wyjechac jakos wczesnie co tam by byc na 10max

ps trasa to 2h


pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE