Piwo w sobote ;)

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

Czy lubisz muzykę i piwo?

Ankieta wygasła 1 paź 2010, 02:10

Tak
3
23%
Tak, bardzo!
10
77%
 
Liczba głosów : 13

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 9 lut 2013, 17:50 Re: Piwo w sobote ;)

espeioes, co to znaczy "nie lubie jezdzic sama w weekendy?" I dlaczego?
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez espeioes » 9 lut 2013, 17:57 Re: Piwo w sobote ;)

bo zawsze ktoś mnie zaczepia, itd. czasem to nie jest fajne. a wydaje mi się że ogólnie w weekendy jest tutaj bardziej niebezpiecznie niż normalnie w ciągu tygodnia. takie moje odczucie. wszędzie pełno naprutych małolatów, szukających guza;)

espeioes
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 23 lis 2012, 22:42
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 9 lut 2013, 18:00 Re: Piwo w sobote ;)

jeśli nie znajdę tego baru, to spodziewaj się telefonu ode mnie;)

michas2525, no wlasnie... czy mglabym poprosic o Twoj nr telefonu (na wp oczywiscie) na wypadek gdybysmy tez nie znalezli? ;)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 9 lut 2013, 18:15 Re: Piwo w sobote ;)

No to jeszcze raz w gwoli przypomnienia dla spoznialskich albo tych co zobaczyli post dopiero teraz.

Spotykamy sie Dzis, Sobota 9 lutego 2013 w Bacchus Bar o godz. 19.30
Address:
Burlington Arcade, New Street, Birmingham, B2 4JH (Bar znajduje sie zaraz pod Bulrington Hotel)


Serdecznie zapraszam wszystkich bez wzgledu na plec, wiek i upodobania ;) Mam nadzieje, na poznanie ciekawych ludzi i swietna zabawe, a czym wiecej nas bedzie tym na pewno weselej ;)

Do zobaczenia
Michal
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Picus » 9 lut 2013, 20:11 Re: Piwo w sobote ;)

kurde.. ze tak pozno zobaczylem ten temat bo bym chetnie wpadl z dziewczyna i kilku znajomych... no coz moze nastepnym razem.. a tym bardziej mi szkoda ze wzgledu ze Michal jestes z Kielc a ja okolice wiec zawsze by bylo razniej... no coz... gdybyscie organizowali nasteone tego typu spotkanie dajcie znac

Picus
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 32
Dołączył: 21 sty 2013, 00:43
Lokalizacja: Wolverhampton/Kielce(Chęciny)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 9 lut 2013, 21:35 Re: Piwo w sobote ;)

Picus, my caly czas jestesmy i noc sie jeszcze nie skonczyla:)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 10 lut 2013, 09:53 Re: Piwo w sobote ;)

i jak bylo? moze ktos sie podzieli wrazeniami :)
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez espeioes » 10 lut 2013, 09:57 Re: Piwo w sobote ;)

ehehe, znalazłam ojca;)

espeioes
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 23 lis 2012, 22:42
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 10 lut 2013, 10:53 Re: Piwo w sobote ;)

espeioes, troche naciagnanie, ale niech bedzie i tak :)

Co do spotkania, to moim zdaniem bylo swietnie, na pewno trzeba to powtorzyc wkrotce... moze tym razem jakies inne zaginione rodziny sie odnajda... badz tez przyjaznie, milosci inne takie, co to ludzie potrzebuja do ogolnej egzystencji... ;)
Mysle, ze wieczor i spotkanie z cala pewnoscia mozna zaliczyc do udanych... "a Ty Gulczas jak myslisz...?"


Dla zainteresowanych kolejnymi spotkaniami >>> Spotkanie Grupy 40-60 Mysle, ze GIWI raczej sie nie pogniewa ;)
Nie przerazajcie sie przedzialem wiekowym, oni bardzo chetnie zapraszaja wszystkich, sam swoja osobe juz zapowiadam na tym spotkaniu :)
Mam tez nadzieje, ze wiecej ludzi wyjdzie z domu i dolaczy do naszych spotkan a mysle, ze z czasem i pomyslow na kolejne bedzie wiecej:) Im wiecej nas sie zbierze tym bedzie weselej... i zawsze to jakies inne spedzenie wolnego czasu niz przed telewizorem... a i piwko inaczej smakuje jak sie je spozywa w towarzystwie :D

Pozdrawiam
Michal
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 10 lut 2013, 11:24 Re: Piwo w sobote ;)

A witajcie moi parafianie...... Zaprawdę powiadam Wam iż spotkanie udane było gdyż.... ludzie , którzy podpisali listę obecności reprezentowali wysoki poziom intelektualno-zabawowy... wiec po za ciekawymi konwersacjami - zakrapianymi niewielką ilością alkoholu ( podkreślam niewielką ;) ) było też miejsce na żarty i zwierzenia ( czytaj odkrycie iż mam córkę :shock: hahaha ).
Zapewne zameldujemy się na następnym , mam nadzieję że w takim samym lub liczniejszym gronie.

Ps. Córko.... bądź grzeczna bo powiem mamie- kimkolwiek ona jest ;)
Michu dawaj znać ( najlepiej w tym temacie ) co ? jak ? gdzie ? kiedy? kolejne spotkanie po 24.02.

pozdrawiam Rafii ( Gulczas :mrgreen: )
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 10 lut 2013, 11:31 Re: Piwo w sobote ;)

Mysle, ze po 24 zalozymy nowy watek... bedzie prosciej dla nowych uczestniko, ktorzy beda sie chcieli przylaczyc.

Swoja droga czekam na PW z propozycjami jak widzicie nastepne spotkania:)

Gulczas... i juz sie od tego nie uwolnisz lol


Pozdro600
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GIWI » 10 lut 2013, 12:46 Re: Piwo w sobote ;)

michas2525. Gratulacje wielkie, iz dokonales tego niemozliwergo, czyli zebrales Polonie Birmingham/ czesc/. Wielu probowalo i jakos zwykle spelzly na niczym wszelkie proby w ostatnich latach. Sukces Twoj kryje sie w szerokiej "kampanii reklamowej" jaka roztoczyles i pociagales za odpowiednie sznurki / w odpowiednim miejscu i czasie/.
Mamy szczescie , albowiem wyplynal ktos z haryzma i wreszcie umie nas polaczyc na emigracji.
Dzieki takim spotkania wielu z nas przestanie mowic o samotnosci na emigracji i bedzie czekalo na kazde nastepne spotkanie. Jakze milo slyszec ,ze Polacy umieja porozumiec sie i spedzac czas razem.
Bez wahania zapraszam wszystkich kto zechce spedzic czas wsrod rodakow 24 lutego ,godz 19.00 w pub" One & Two Halves" w Oldbury, B69 2AQ.
Jest to przy Junction 2 na Motorway M5, czyli latwo znalezc.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 10 lut 2013, 13:12 Re: Piwo w sobote ;)

GIWI, jakby nie bylo czlowiek jest zwierzeciem stadnym, zupelnie nie rozumiem dlaczego inni sie boja takich spotkan:) Naprawde warto przyjsc, na pewno lepsze to niz samemu siedzenie w domu;)
Przyznam szczerze, ze niemozliwe to bylo to, ze na nastepne spotkanie, znaczy sie to Twoje GIWI, namowilem moja mame, ktora jest zakorzeniona domatorka, ale moja Bozena, rodzona matka zgodzila sie pojechac:D

Takze cytujac tutaj Rafala, niemozliwe zalatwiamy od reki, na cuda trzeba chwile poczekac;)

Mam nadzieje, ze moze w przyszlosci uda sie polaczyc nasze spotkania, pod wspolnym szyldem, to mysle... ba nawet wiem... Bylo by dopiero cos;)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez GIWI » 10 lut 2013, 13:57 Re: Piwo w sobote ;)

michas2525. Jeszcze raz slowa uznania i podziekowania w zwiazku z wczorajszym spotkaniem. I znowu dokonujesz niemozliwego i mamie zapewniasz social life- zapraszamy serdecznie.
Moim marzeniem jest,abysmy wszyscy Polacy spotykali sie razem bez podkreslania przedzialow wiekowych i wytykania sobie co jest w metryce. Szczegolnie tu na emigracji ja mam tylko kolezanki w wieku ok. 30 lat i czujemy sie swietnie w swoim gronie. Pomagamy sobie. Wierze w to ,iz bedziemy spotykac sie wszyscy razem jako Polonia Birmingham. Jednak musi byc na to przyzwolenie Waszej grupy.
Ludzie sa sceptyczni co do spotkan wsrod Polakow, bowiem krazy wiele zlych stereotypow. Ja nie mam zlych doswiadczen z Polakami ,jednak inni najwidoczniej maja mniej szczescia.
Przyznam ,ze zaczelam organizowac spotkania 40 lat+.....ale zyczylabym sobie ,abysmy przeszli w przyszlosci niedalekiej do spotkan calej Polonii Birmingham.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 10 lut 2013, 14:27 Re: Piwo w sobote ;)

GIWI, ja mam nadzieje, ze pewnego dnia sie tak stanie, ale to jeszcze bedzie wymagalo duzo pracy:)

Co do Polakow, to coz mozna powiedziec, ile ludzi tyle charakterow... Ja tez mialem sporo szczescia, choc gdzies po drodze spotykalem roznych ludzi. Nasza grupa na pewno nie bedzie miala przeszkod w zintegrowaniu sie z innymi i w innej grupie wiekowej. Wczoraj przedzial wiekowy by na prawde rozny... Gulczas :D ... i kazdy jakos wspolne tematy nawiazal.

Pomyslalem sobie, ze po tym nastepnym spotkaniu powinien pojawic sie watek bez liczb, tylko stricte z zaproszeniem na kolejne spotkanie:)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE