wspolne wyjazdy....

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 25 mar 2017, 15:22 Re: wspolne wyjazdy....

marchewkowe? :roll: no niech będzie ale po zejściu z gór żebyście miały cel i motywacje :D
powiem więcej, na koniec jeśli przejdziemy całą trasę i zdążymy się załapać na ciacho to ja funduje :D ;)

Dodano: -- 27 mar 2017, o 08:09 --

Witam
Dzięki Kamila za dotrzymanie towarzystwa na tej pięknej trasie, było super :)
do zobaczenia kolejnym razem :wink:

i oczywiście tradycyjnie kilka zdjęć ;)
Załączniki
DSCN1254.JPG
DSCN1258.JPG
DSCN1290.JPG
DSCN1313.JPG
DSCN1317.JPG
DSCN1335.JPG
DSCN1336.JPG
DSCN1339.JPG
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 28 mar 2017, 11:06 Re: wspolne wyjazdy....

zaratrusta, piekne zdjecia i napewno cudowna wycieczka, teraz nie moge sie juz naszej doczekac :).
Planujecie cos na pierwszy dlugi weekend w maju? Jak cos to my sie piszemy i mozemy jeszcze 2 osoby zabrac jakby ktos nie mial transportu :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czilla » 28 mar 2017, 18:06 Re: wspolne wyjazdy....

Marku, cała przyjemność po mojej stronie :-)

Jak dla mnie to było piękne rozpoczęcie sezonu... pominę milczeniem wietrzysko niemiłosierne ;-)

Vanilia, jeżeli Marek wróci na czas to myśleliśmy, żeby wyskoczyć na Bounce Below na Walii (https://www.youtube.com/watch?v=JF2lnKWaSDQ)
albo co tam jeszcze wpadnie nam wszystkim do głów ;-)

[img]file:///home/cam/Desktop/20170326_101127.jpg[/img]
[img]file:///home/cam/Desktop/20170326_090908.jpg[/img]
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Alex0007 » 28 mar 2017, 20:54 Re: wspolne wyjazdy....

Czilla,powaznie,chcecie jechac na wielkie trampoliny,bo to zobaczylam po kliknieciu w link.To ja,tez x2.Z Markiem i grupka,mala,bo mala,ale raz sie wybralam na chodzenie po gorce.On pewnie,to pamieta,juz mam karrimorki a nie converse jak wtedy.Takze,jakby co jestesmy chetne.Tylko,my bez transporu ciagle.Czyli,jesli wyjazd dojdzie do skutku,to moze znajdzie sie kierowca z wolnymi miejscami z mojej okolicy.
Avatar użytkownika
Alex0007
Raczkujący
 
 
Posty: 76
Dołączyła: 25 maja 2016, 12:49
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 29 mar 2017, 10:30 Re: wspolne wyjazdy....

Czilla napisał(a):
Vanilia, jeżeli Marek wróci na czas to myśleliśmy, żeby wyskoczyć na Bounce Below na Walii (https://www.youtube.com/watch?v=JF2lnKWaSDQ)
albo co tam jeszcze wpadnie nam wszystkim do głów ;-)


ok w końcu zarezerwowałem bilety i.....
piątek 14 kwietnia dzień wolny dla większości jestem jeszcze i jako że nie muszę specjalnie niczego szykować na święta mógłbym gdzieś wyskoczyć na jeden dzień ;)
wracam znowu w sobotę więc z długiego weekendu jestem dostępny tylko w niedziele 30 i w poniedziałek 1 maja :wink:
tak przy okazji będę w Zakopanym od 20 do 24 kwietnia. Jak ktoś ma ochotę połazić w zimowych warunkach po trochę wyższych górach to zapraszam

Kamila proponuję więc na trampoliny wybrać się w poniedziałek 1 maja, siłą rzeczy nie będę się angażował w sprawy organizacyjne, ale jak tylko wrócę i zobaczę że wszystko jest zorganizowane to dołączę do grupy
pozd
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 29 mar 2017, 11:45 Re: wspolne wyjazdy....

Nam bardziej pasowalaby niedziela niz poniedzialek takze jesli bedzie niedziela to ja i maz sie piszemy.
Alex0007, skad jestescie? My bedziemy miec 2 wolne miejsca w aucie jesli to byloby w niedziele.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czilla » 29 mar 2017, 19:04 Re: wspolne wyjazdy....

Alex007 - tak, chodzi o szał trampolinowy w jaskinii :grin:

Vanilia Nam także odpowiada niedziela... I Markowi już też :D

Propozycja jest taka, żeby poskakać jak najwcześniej a następnie podjechać kawałek i zrobić piękny spacer 3-4godz albo zaliczając cztery jeziora, albo leśne dukty z wodospadem 8) (dokładne trasy dorzucę trochę później... muszę dokładniej sprawdzić bo oprócz wodospadu, sa tam też całkiem ciekawe, choć niewielkie ruiny zamku)

Bounce Below (BB) daje możliwość poszalenia dokładnie przez godzinę, ale jak zwykle należy być przynajmniej pół godz. przed... na tą chwilę wolne są wejściówki o 10:00, 10:30, 11:15, 11:30 (itd)

Jeżeli wszystkim zainteresowanym odpowiada proponuję zabukować 10:30 (każdy indywidualnie lub rodzinnie), a bliżej weekendu dogramy dojazd i miejscówki...
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 30 mar 2017, 07:06 Re: wspolne wyjazdy....

Witam,
Rozumiem,że niedziela 30 kwietnia pasuje wszystkim i jest już ostatecznie zaakceptowana :grin:
I też jestem za tym aby na trampolinach być możliwie wcześnie, abyśmy mieli jeszcze troszkę czasu połazić :D

Alex0007, możesz śmiało planować wyjazd z nami bo w ostateczności jeśli nikt nie będzie mógł cię zabrać po drodze to ja podjadę po was ;)
pozd
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 30 mar 2017, 09:22 Re: wspolne wyjazdy....

Czilla, czyli wyjazd musialby byc o 7.00 najpozniej - w niedziele :shock: :shock: :shock: pogadam z mezem i damy znac bo zapowiada sie ciekawie :) tylko ta ranna pobodka to ja padne w polowie drogi :grin: :grin: :grin:
Spacer po lesie wydaje mi sie ciekawszy - zapach drzew ojeju to to czego naprawde brakuje jak sie mieszka w miescie.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czilla » 30 mar 2017, 12:35 Re: wspolne wyjazdy....

Vanilia, czuję ten sam ból odnośnie godziny wyjazdu, ale cóż.... ;-)
Poza tym jakie "padniesz"? Ekscytacja planami będzie trzymać Cie na nogach... :-)
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 30 mar 2017, 19:16 Re: wspolne wyjazdy....

Czilla, a da sie wynegocjowac wyjazd o 7.30? Masz jakies namiary na ten wodospad? Albo jakies foteczki? Ile osob by ogolnie jechalo? Nas jest dwoje + mamy 2 wolne miejsca jesli ktos chce jechac a nie ma transportu z Birmingham
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czilla » 31 mar 2017, 14:49 Re: wspolne wyjazdy....

Vanilia, niestety nie da się ;-)

Normalnie jechałabym na najwcześniejszą możliwą godzinę czyli na 10-tą... żeby w pełni wykorzystać dzień.
10:30 została już podana z uwzględnieniem chęci dłuższego pospania ewentualnych zainteresowanych (z doświadczenia przy wcześniejszym organizowaniu) ;-) Tym bardziej , że następny wolny slot na wejście jest o 11:15, więc godzina skakania plus zanim się wygrzebiemy z kombinezonów itp, a na kolejne miejsce musimy podjechać mniej więcej pół godziny i nie wiadomo kiedy zrobi się wpół do drugiej jak nie lepiej... i czasu zostanie na jakiś spacerek ;-)

Plan zakłada, że po trampolinach podjeżdżamy na zamek :


1.Dolwyddelan Castle

https://www.google.co.uk/search?q=Dolwy ... 64&bih=566

następnie:


2.Swallow Falls

https://www.google.co.uk/search?q=swall ... 66#imgrc=_

i na koniec (tym bardziej, że juz na wylocie trasy powrotnej)


3.Conwy Falls

https://www.google.co.uk/search?q=swall ... wy+falls&*

Jeżeli Alex007 byłaby nadal zainteresowana, jak również Wy to byłoby jak na razie 8 osób....

Pozdrawiam serdecznie ;-)
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 31 mar 2017, 15:30 Re: wspolne wyjazdy....

Czilla, jesli slot mamy nastepny na 11.15 to my mozemy wyjechac o 7.30 (mamy dokldnie 2.50h zeby dotrzec na miejsce :). 8 osob to juz calkiem fajna grupa :). Wy juz bilety macie zarezerwowane?

Pozdrawiam i milego weekendu :)
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Czilla » 31 mar 2017, 19:42 Re: wspolne wyjazdy....

Vanilia, myśmy się chyba nie zrozumiały... albo raczej ja nie wyraziłam się dostatecznie jasno...

Ja dosłownie pisałam, że się nie da później... nie odpowiada nam późniejsza godzina niż ta 10:30...
Wejście o 11:15 sprawia, że nie zostaje nam już dnia na porządne połażenie, porządne zobaczenie tego co zaplanowane...

Jeżeli Wam odpowiada 10:30 to super... możemy się jeszcze zgrać, miłobyłoby się poznać, ale jeżeli wolicie później... to też nie ma sprawy, ale raczej już nie wspólnie.... (my sobie przełożymy wtedy wejście na 10:00)

Pozdrawaiam ;-)
Avatar użytkownika
Czilla
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Dołączyła: 21 lis 2012, 21:56
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zaratrusta » 31 mar 2017, 20:55 Re: wspolne wyjazdy....

witam,
tak sobie myślę, że dobrym rozwiązaniem dla osób które nie lubią wcześnie wstawać mógłby być nocleg na miejscu ;)
Ja niestety wracam dopiero w sobotę więc przyjadę na miejsce i prosto z domu
pozd
Avatar użytkownika
zaratrusta
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 24 mar 2008, 19:53
Lokalizacja: Wednesbury
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA

cron