Wątek: Z jakim biurem podrozy wybrac sie na urlop ?

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 12 cze 2010, 11:58 Wątek: Z jakim biurem podrozy wybrac sie na urlop ?

Heja

Pod koniec sierpnia wybieramy się na urlop do Polski i z PL planujemy polecieć na tydzień do Grecja,Portugalia albo gdzieś gdzie jest ładnie i ciepło :-)

Mam pytanie o portale wakacyjne, a mianowicie czy ktoś korzystal z ich uslug i jak bylo ??
Np. http://podrozuj24.pl

No i oczywiście na co warto zwrócić uwagę mam na myśli tzw. drobny druk .

Pozdrawiam

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

n0rb napisał(a):Heja

Pod koniec sierpnia wybieramy się na urlop do Polski i z PL planujemy polecieć na tydzień do Grecja,Portugalia albo gdzieś gdzie jest ładnie i ciepło :-)

Mam pytanie o portale wakacyjne, a mianowicie czy ktoś korzystal z ich uslug i jak bylo ??
Np. http://podrozuj24.pl

No i oczywiście na co warto zwrócić uwagę mam na myśli tzw. drobny druk .

Pozdrawiam

Polecam z Anglii, mam wrazenie ze wychodzi troche taniej.
Mozesz kupic pakiet albo go sama zlozyc:
za 500 funtow/osobe mielismy 5* AI super hotel w Turcji (w czasie half termu czyli szczyt sezonu - ma sie dzieci ma sie wydatki) ktory w PL sie zaczynal od 3000zl, w dodatku z lotem z BHX o 0735 w sobote a powrot o 1700 (oczywiscie tydzien pozniej ;-) wiec zadnych tam lotow po nocy; szykalismy przez Asde ale bylo to bez sensu bo po prostu sprzedali pakiet TC

tomtor
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Dołączył: 10 sty 2008, 02:06
Reputacja: 3
Neutralny

mnie też wydaje się że z Anglii wycieczki są tańsze ......

my podróżujemy z Thomas Cook
teraz bylismy w Turcji 10dni,a na przyszły rok mamy Gran Canaria na 14dni ( obe wycieczki mniej niż 500funtów na osobe ;-) ) oczywiście opcja ALL inclusive

ceny by porównać z cenami w Polsce - są naprawdę niższe
dlatego ja też polecam latać stąd
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA