LLoyds i karty płatnicze

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 7 sie 2012, 17:06 LLoyds i karty płatnicze

Od kilku osób dowiedziałem się ostatnio że mając rachunek w LLOYDSie mogą wypłacać pieniądze tylko w bankomatach LLOYDSa i na poczcie, jest to dla mnie dziwne i jakieś ograniczone, czy ktoś przerabiał ten temat? jak znieść takie ograniczenia i czemu to ma służyć, ktoś wie?

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez zygfryd32 » 7 sie 2012, 17:21 Re: LLoyds i karty płatnicze

witam . posiadam rachunek w tym banku i wyplacam w kazdym bankomacie bez problemu, ktos musi miec cos nie tak z kartą ale bez problemu zalatwi to w banku, cos tam klikną w ich komputerku i powinnobyc ok

zygfryd32
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 50
Dołączył: 25 lis 2007, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 7 sie 2012, 17:41 Re: LLoyds i karty płatnicze

zygfryd32 napisał(a):witam . posiadam rachunek w tym banku i wyplacam w kazdym bankomacie bez problemu, ktos musi miec cos nie tak z kartą ale bez problemu zalatwi to w banku, cos tam klikną w ich komputerku i powinnobyc ok

wiec witaj w gronie szczesliwcow, ale twoj post nie zaspokaja mojej ciekawosci zwiazanej z tym zagadnieniem

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 7 sie 2012, 18:17 Re: LLoyds i karty płatnicze

Z tego co wiem z pewnego źródła od osoby pracującej w LLoydsie takowych ograniczeń nie ma. Ja używam swojej karty zarówno płacąc w sklepach jak też wypłacając w óżnych bankomatach i jakoś odmowy jeszcze nie miałem. Nawet jak byłem w PL wszystko przechodziło bez problemu.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kamix1234 » 7 sie 2012, 19:06 Re: LLoyds i karty płatnicze

No to i ja doliczam siebie do "grona szczesliwcow" :D od kilku lat mam konto w lloyds i tak jak wyzej- nigdy nie mialam problemow z wyciaganiem pieniedzy z jakiegokolwiek bankomatu
Ps.chyba ze bylo "0" na koncie :) :D :D :D

kamix1234
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 16 sie 2009, 21:48
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez giowanni77 » 7 sie 2012, 19:14 Re: LLoyds i karty płatnicze

to i Ja również zaliczam się do szczęśliwych posiadaczy karty w LLoyds ,i nigdy nie miałem żadnych problemów z wypłatą czy zapłatą kartą , a testowałem płatności w kilku krajach europy, myślę że tak jak kolega napisał wyżej - ktoś gdzieś coś kliknął nie tak jak trzeba i ma ograniczenia na koncie - ale to jest tylko moje skromne zdanie :D :grin: :D

giowanni77
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Wiek: 47
Dołączył: 11 cze 2010, 12:42
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 7 sie 2012, 19:55 Re: LLoyds i karty płatnicze

Czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem tekstu? Jeżeli nie spotkaliście się z taką sytuacją to po co zabieracie głos ? Też mam karty z lloydsa i nie miałem takich problemów a skoro istnieje forum to zadałem konkretne pytanie i nie oczekuję tu by każdy wypowiadał się jaki to jest szczęśliwy że może z każdego bankomatu ciężko zarobione pieniążki wypłacać.

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 7 sie 2012, 20:09 Re: LLoyds i karty płatnicze

Ja mam konto w tym banku i dostalam przez moja pomylke karte Cash Point gdzie tylko moglam wybierac kase w Lloyds bankomatach, z platnosciami nie bylo problemu.idz do banku i po prostu powiedz o co chodzi,oni wiedza najlepiej bo tu malo sie dowiesz od zyczliwych ludzi :wink:
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Petergo » 7 sie 2012, 20:19 Re: LLoyds i karty płatnicze

Mean Girl napisał(a):Ja mam konto w tym banku i dostalam przez moja pomylke karte Cash Point gdzie tylko moglam wybierac kase w Lloyds bankomatach, z platnosciami nie bylo problemu.idz do banku i po prostu powiedz o co chodzi,oni wiedza najlepiej bo tu malo sie dowiesz od zyczliwych ludzi :wink:

Nie mam osobiscie tego problemu ale zaciekawiło mnie dlaczego tak się dzieje i właśnie zrobię jak radzisz :) dzięki

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez manuuu » 7 sie 2012, 20:22 Re: LLoyds i karty płatnicze

otrzymałam kartę w kolorze szarym i mogę wypłacać pieniądze tylko w bankomatach lloyds (od niedawna udostępnili wypłaty w bankomatach halifax) gdy zapytałam w banku czy mogą mi zmienić kartę to stwierdzili, że dopiero jak karta straci ważność czyli po 3 latach. znajomi którzy mają karty zielone mogą wypłacać we wszystkich bankomatach

manuuu
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 14 cze 2012, 18:04
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewanowakowska » 8 sie 2012, 16:00 Re: LLoyds i karty płatnicze

To zalezy od karty jak Ci dali z LLoyds. Wprowadzono pewno ograniczenia dla nowych klientow ( tak dla bezpieczenstwa ) Proponuje podejsc i zapytac, jesli nie masz debetu na koncie i stale wplywy na konto to na stanowisku obslugi klienta moga " zniesc " te limity lub aplikowac w twoim imieniu o zielona karte z ktora wybierzesz pieniadze nawet w bankomatach w Polsce:) mam nadzieje ze pomoglam
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bongorno » 8 sie 2012, 16:27 Re: LLoyds i karty płatnicze

Ze względu na to że sporo sporo kont było otwieranych , a nie używanych , Lloyds wprowadził takie ograniczenia . Dziwne jest to ze jedni dostają normalne karty a inni Cash Point . Wiele razy byłem w tym samym oddziale banku i pomagałem zakładać konta i raz było tak raz tak. Generalnie panie dostawały zielone , panowie szare . Ostatnio jak byłem z kuzynem tez dostał tą szarą kartę , zapytałem kiedy można ja wymienić to info brzmi po roku. Jeden ze znajomych zgubił tą szarą kartę zgłosił to w banku i przyszła mu zielona .

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 8 sie 2012, 18:48 Re: LLoyds i karty płatnicze

Petergo napisał(a):Czy wy ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem tekstu? Jeżeli nie spotkaliście się z taką sytuacją to po co zabieracie głos ? Też mam karty z lloydsa i nie miałem takich problemów a skoro istnieje forum to zadałem konkretne pytanie i nie oczekuję tu by każdy wypowiadał się jaki to jest szczęśliwy że może z każdego bankomatu ciężko zarobione pieniążki wypłacać.



polecam prozac....dobrze robi na nerwy jak sie prosi o odpowiedz nalezy podziękowac a nie sie unosic
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 8 sie 2012, 23:32 Re: LLoyds i karty płatnicze

Ivonecko23
ja rozumiem ''zniecierpliwienie'' Petergo
zadal proste pytanie i na prosta odpowiedz oczekiwal, a nie na bezsensowna dyskusje odbiegajaca od tematu. wielokrotnie forumowicze postulowali, by trzymac sie meritum dyskusji. niestety sama nie trzymam sie jadra sprawy, ale to dla polepszenia jakosci forum :mrgreen:

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez emilucha » 10 sie 2012, 00:50 Re: LLoyds i karty płatnicze

to ograniczenie jest zwiazane z Twoja historia kredytowa ( albo braku ) cos im sie nie spodobalo i dostales takie a nie inne konto - musisz zbudowac ( odbudowac) sobie historie kredytowa i wtedy na pewno Ci zmienia, ale niestety to moze potrwac. otwieranie kont w innym banku moze tylko pogorszyc sytuacje wiec na Twoim miejscu bym cierpliwie czekala

Dodano: -- 10 sie 2012, o 00:50 --

to ograniczenie jest zwiazane z Twoja historia kredytowa ( albo braku ) cos im sie nie spodobalo i dostales takie a nie inne konto - musisz zbudowac ( odbudowac) sobie historie kredytowa i wtedy na pewno Ci zmienia, ale niestety to moze potrwac. otwieranie kont w innym banku moze tylko pogorszyc sytuacje wiec na Twoim miejscu bym cierpliwie czekala

emilucha
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 40
Dołączyła: 13 wrz 2010, 22:34
Reputacja: 1
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE