Wymiana gotówki PLN na GBP

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez Maciek123 » 6 lis 2012, 18:11 Wymiana gotówki PLN na GBP

Witam wszystkich.
Wyszło tak, że przez pośpiech przywiozłem ze sobą pieniądze w gotówce (w złotówkach) do UK. Poczytałem trochę i już wiem, że nie jest to dla mnie zbyt korzystna sytuacja, jednak mimo wszystko zastanawiam się jak z tego teraz najlepiej wybrnąć.

Co najlepiej zrobić? Gdzie w okolicach Birmingham wymienią mi złotówki na funty? Prosiłbym o konkretne informacje - szukałem trochę w internecie, ale nie znalazłem nic konkretnego.


Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.
Pozdrawiam

Maciek123
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 lis 2012, 17:25
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kylu » 6 lis 2012, 19:46 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

nie lepiej zlotowy przechowac do nastepnego wyjazdu do polszy ?
lub... ile po ile ? :)
Avatar użytkownika
kylu
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 3 wrz 2007, 09:19
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: -10
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez komar » 6 lis 2012, 19:49 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

widziałem kantor na soho rd i wiem że koło argosa na berwood jest też

komar
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 45
Dołączył: 11 cze 2010, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez czapiik » 6 lis 2012, 20:34 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

tak jak kylu napisal najlepiej by bylo zostawic zlotowki na nastepny wyjazd a jak chcesz juz wymienic w centrum wolverhampton jest w miare dobry kurs. Wymienic pieniadze mozesz w kasie pierwszego lepszego banku.

czapiik
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 39
Dołączył: 7 gru 2010, 12:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez czapiik » 6 lis 2012, 20:34 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

tak jak kylu napisal najlepiej by bylo zostawic zlotowki na nastepny wyjazd a jak chcesz juz wymienic w centrum wolverhampton jest w miare dobry kurs. Wymienic pieniadze mozesz w kasie pierwszego lepszego banku.

czapiik
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 39
Dołączył: 7 gru 2010, 12:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 6 lis 2012, 21:15 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

z ciekawości to ile tego przez przypadek przywiozłeś ? ja mam cały czas w portfelu kilka stówek pl bo to nigdy nie wiadomo co na lotnisku nas spotka, ale skoro twierdzisz że to dla ciebie niekorzystne to chyba z 10 tysiecy tego jest, a tu nasuwa się pytanie czy zawsze byłeś taki roztrzepany hehe.... nie traktuj tego posta jako jakaś złośliwość ja interesuję się ludzką osobowością i temat mnie zaciekawił.

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez MariuszJ » 6 lis 2012, 22:18 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

Ja kiedyś bez żadnego problemu w Loydsie wymieniałem fakt faktem że traci się na kursie. Ale może wystaw ogłoszenie , że sprzedaż złotówki :D w przeliczniku np 5zł za funta :) żeby się i tobie opłacało i komuś... W sensie że, jak ktoś jedzie do PL na dniach to bardziej przydadzą mu się złotówki i lepiej wyjdzie na Tobie jak na kantorze...

MariuszJ
Początkujący
 
 
Posty: 30
Wiek: 36
Dołączył: 18 gru 2011, 16:39
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez motylnocy » 6 lis 2012, 23:47 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

Na pasażu na West Bromwich jest kantor,który wymienia polskie pieniądze...kurs ostatnio był nawet korzystny

motylnocy
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 5 lut 2012, 09:37
Lokalizacja: Great Bridge/Tipton
Reputacja: 4
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 7 lis 2012, 15:31 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

w tych punktach gdzie jest western union tez wymieniaja pieniadze ale najlepsze rozwiazanie to tak jak "samotny" napisal znalesc kogos kto lada dzien jedzie do Polski albo poczekaj troche zaraz swieta, a jak sam nie jedziesz do Pl to w tym okresie nie bedzie problem znalesc kogos kto jedzie :wink:

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 13 lis 2012, 23:57 Re: Wymiana gotówki PLN na GBP

Lepiej jak pieniądze polskie się zatrzyma ,jak nie którzy tutaj mówią ,chyba że nie masz zamiaru wracać do polski ,lub po prostu potrzebujesz kasy.Otrzymałeś w postach wiele możliwości ,popatrz i skorzystaj z najlepszych ofert.
Najlepszą ofertą wydaje mi się sprzedaż pieniędzy innym osobą.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE