Zamknięcie konta, a jego stan

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez Matju » 1 gru 2012, 19:43 Zamknięcie konta, a jego stan

Witam! Jestem już od jakiegoś czasu w Polsce i chciałbym zamknąć konto w banku HSBC, obecnie mam tam debet w wysokości 2,88Ł, konto będę zamykać listownie, chciałem się tylko dowiedzieć, czy mam na koncie mieć o Ł, czy równowartość miesięcznej opłaty, która wynosi 8Ł. Z góry dziękuję.

Matju
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 15 maja 2012, 11:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 2 gru 2012, 10:22 Re: Zamknięcie konta, a jego stan

Ty nie powinieneś mieć żadnych zobowiązań finasowych wobec banku a oni wobec ciebie.
Nie wyobrażam sobie zamykać konta z miesięcznym wpływem, w twoim przypadku to tylko 8 f, ale w większości to około 1000 , zresztą z mojego konta pieniądze wypływają na bieżąco , więc jak tu nie robić opłat , zakupów by przytrzymać miesięczny dochód ,bo chcę zamknąć konto :shock: Spłać debet i będzie po sprawie ...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 2 gru 2012, 10:46 Re: Zamknięcie konta, a jego stan

malaroksi, Matju, pisze o miesiecznej oplacie (domyslam sie ze za prowadzenie konta) w wysokosci Ł8 a nie o miesiecznym wplywie
tez mysle ze najlepiej bedzie splacic ten debet i tyle.. jesli chcesz to zrobic listownie to po prostu podaj polski adres do korespondencji.. w razie czego listownie Cie poinformuja o ewentualnych dodatkowych kosztach zamkniecia konta
pozdrawiam :)

Dodano: -- 2 gru 2012, 12:16 --

chociaz.. pewnie ta oplate tez bedziesz musial uregulowac
no i odsetki za debet.. w Twoim przypadku to pewnie beda pensowe sprawy ;)
najlepiej by bylo zadzwonic do HSBC i sie dowiedziec ile masz do spalaty bo listownie to sie moze troche ciagnac i zeby sie nie okazalo ze beda Ci naliczac odsetki i ta oplate do momentu calkowitej splaty konta
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 2 gru 2012, 11:17 Re: Zamknięcie konta, a jego stan

Gaba76, Bo ja chora jestem i jakoś wydawało mi się to niedorzeczne ,miesięczne wpływy hahaha ,sorki Matju, moja głowa coś nie pracuje ostatnio ... idę się położyć nim się znowu zbłaźnię :507:
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 2 gru 2012, 11:23 Re: Zamknięcie konta, a jego stan

malaroksi, oj tam oj tam od razu zblaznie :) kazdemu moze sie zdarzyc niedzien ;) to pozdrowionka i szybkiego powrotu do zdrowia zycze :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Seb20 » 14 gru 2012, 21:35 Re: Zamknięcie konta, a jego stan

Jak zamykałem konto w HSBC to kazali mi zapłacić za cały rok prowadzenia konta 8f x 12 miesięcy = 96 funtów, a że zamykałem po 9ciu miesiącach po otwarciu, to zostało do zapłacenia 24 funty. Zdzierstwo ;)
Avatar użytkownika
Seb20
Początkujący
 
 
Posty: 24
Wiek: 33
Dołączył: 5 lip 2011, 20:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE