Working Tax Credit

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez mariuszm » 4 lut 2015, 19:43 Re: Working Tax Credit

link nie działa

mariuszm
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączył: 25 sty 2015, 15:01
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 4 lut 2015, 22:00 Re: Working Tax Credit

Dziala :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lut 2015, 08:52 Re: Working Tax Credit

mi też działa

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez adamero » 21 lut 2015, 16:18 Re: Working Tax Credit

Witam
Niechce zakladac nowego watku takze zapytam tutaj :)
Zlozylem z zona aplikacje o Working Tax Credit i Child Tax credit , po dwoch miesiacach dostalem odmowe z powodu niedostarczenia im odpowiednich informacji o ktore mnie poprosili .

Po telefonie do revenue dowiedzialem sie ze wyslali mi prosbe o dostarczenie dokmentow dziecka ( nic takiego do mnie nie doszlo , jedynie odmowa ) a ja im tego nieodeslalem.
Pan w revenue poradzil mi ze szybciej bedzie jak wysla mi nowa forme i zaczne aplikacje od nowa niz na nowo rozpatrywac pierwsza .
Moje pytanie jest takie : jezeli aplikuje na nowo to w razie wyplaty WTC policza mi od pierwszej aplikacji czy od tej drugiej bo to przeciez tez wazne.
Pozdrawiam

adamero
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 kwi 2014, 18:16
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 23 lut 2015, 15:56 Re: Working Tax Credit

Powinni policzyć odkąd Ci się należy.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 lut 2015, 16:21 Re: Working Tax Credit

Nie wiem jak liczą WTC i CTC, ale jak wieki temu składałem o Child Benefit, to dostałem wyrównanie "do tyłu", dokładnie rok od dnia złożenia wniosku (ale nie złożenia podania, a złożeniu ostatniego wymaganego dokumentu o jaki prosili). Jeszcze list z przeprosinami, że wyrównanie jest tylko za rok do tyłu, ale nie mogą więcej bo takie sa przepisy :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez MartaLU » 19 sty 2016, 17:54 Re: Working Tax Credit

Witaj
Mam pytanie , bo złożyłem aplikacje o working tax wraz żoną. Ale teraz rodzi się pytanie bo nasz wspólny dochód to około 25 tys funtów na rok. Czy możemy liczyć na otrzymanie tego benefitu ? Znajoma Para małżeństwa ma takie same zarobi i mają ten benefit ale obawiają się, że po rozliczeniu będą musieli to zwrócić. Czy opłaca się się wysyłać reszte dokumentów ? Żebyśmy potem nie musieli doradzicie cos ?

MartaLU
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 2 lis 2015, 19:46
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE