Ubezpieczenie na drugie auto

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez KRUSZKA » 3 lis 2011, 08:32 Ubezpieczenie na drugie auto

witam nadszedl czas ze potrzebuje drugiej furki. jak to sie ma z ubezpieczeniem konkretnie czy moge urzyc znizek na oby dwa auta kazde w innej ubezpieczalni ?

KRUSZKA
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 22 lip 2010, 19:10
Reputacja: -12
Wyśmiewca

PostNapisane przez Guest » 3 lis 2011, 09:20 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

Nie mozesz w Angli znizki masz na jedno auto na drugie musisz sobie nazbierac nowe

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 3 lis 2011, 09:57 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

tak jak napisal xxxx, znizki sa na jedno auto. zawsze mozesz ubezpieczyc drugie auto na meza i on przez to bedzie zbieral znizki.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 3 lis 2011, 12:46 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

zalezy ile lat NCB posiadasz.jesli wiecej niz 10 to nie bedziesz placic drogo za drugie auto.5 lat ncb daje ci pelna znizke a kazdy kolejny rok pomimo ze nie obniza juz skladek jest dodawany do twoich ncb. mam 2 auta, 11 lat NCB, ubezpieczone w AA, i przy obydwu mam taka sama znizke i place niecale 600 za rok za dwa auta full comp.wszystko zalezy od ubezpieczalni i tego jak dlugo juz z nimi jestes ubezpieczony.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 3 lis 2011, 18:57 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

niektore ubezpieczalnie daja na drugie auto tzw. "mirrow NCD" musisz podzwonic a znajdziesz.
Sa tez ubezpieczalnie w ktrorych ubezpieczas kilka pojazdow na siebie w pakiecie.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 7 lis 2011, 14:04 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

poszukaj multi car policy powinno wyjsc najtaniej admiral specjalizuje sie w takich ubezpieczeniach
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Wolves » 31 gru 2011, 22:54 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

a sa takie ubezpieczalnie,gdzie można ubezpieczyc tylko jedeno auto a jeździć również innymi (dla przykladu Santander). Czy ktoś rozważał taką możliwość ?
Avatar użytkownika
Wolves
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 33
Dołączył: 15 sie 2011, 11:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 1 sty 2012, 11:13 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

jezeli masz na jedno auto wykupione comprehensive to najczesciej mozesz jezdzic innymi autami ale tylko z ubezpieczeniem third party.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 1 sty 2012, 13:59 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

co ty pi***dolisz musisz miec ubezpieczenie na dany samochod albo zglosic ubezpieczycielowi chwilowa zmiane ZAWSZE!!!!!

Dodano: -- 1 sty 2012, o 14:02 --

chyba ze masz wykupiony dodatek: ubezpieczenie na kazdy samochod.
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca
Góra
-3

MężczyznaPostNapisane przez Wolves » 1 sty 2012, 14:10 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

treboR, czyli to co napisałem powyżej- Mój teściu ma taką opcje w ubezpieczeniu,że może poruszać się również innymi autami... tylko nie wiem jak to ma sie do prawa,czy jezeli ktos kupuje auto na siebie,rejestruje je normalnie na swoje imie i nazwisko to czy nie ma obowiązku dopisać danego auta do ubezpieczenia? wydaje mi się,że nie,mój sąsiad z nad przeciwka posiada 7 aut,co prawda angol,ale w dość leciwym wieku. Auta również nie jakiejś wysokiej klasy,stary land rover,clio,peugeot 206,carisma... nie sądze aby na każde auto wykupował osobne ubezpieczenie
Avatar użytkownika
Wolves
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 33
Dołączył: 15 sie 2011, 11:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 1 sty 2012, 14:22 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

Wolves,
kazdy samochod mosi miec ubezpieczenie, inaczej 6 punktow i minimalnie £250 mandatu.

Dodano: -- 1 sty 2012, o 14:24 --

mosi, musi .... sam juz nie wiem. :)
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 1 sty 2012, 14:27 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

treboR, nie bede Cie obrazal w Nowym Roku, zastosuje maksyme z Twojego podpisu.

tutaj jest cytat z certyfikatu ubezpieczenia comprehensive z mojego auta z 2010 roku:

The policyholder may also drive (with the owner's consent) any motor car not belonging
to him (her) and not hired to him (her) under a hire purchase agreement.

tutaj jest screen z T&C tegoz ubezpieczenia.

Obrazek


dodam, ze zadnej dodatkowej opcji nie musialem wykupywac.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 1 sty 2012, 14:39 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

a jaki masz ACCESS POLICY .... £3000.
Nie obrazaj tylko mysl ,albno skontaktuj sie ze swoim ubezpieczycieliem... musisz miec ubezpieczenie na dany samochod albo zglosic ubezpieczycielowi chwilowa zmiane ZAWSZE!!!!!

Dodano: -- 1 sty 2012, o 14:46 --

but, you will not be insured for any loss or damage to the car you are driving???????
po chu* mi takie ubezpieczenie?????
Masz ubezpieczenie od czego??????
Nie obrazaj tylko mysl, prosze.
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 1 sty 2012, 14:50 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

po pierwsze nie ACCESS tylko EXCESS, po drugie w zalaczniku screen z polisy wymienionej w moim poscie powyzej

Obrazek

jak rowniez wspomnialem w moich postach powyzej bedzie to ubezp. TP tylko.

kolega Wolves zapytal o mozliwosc jezdzenia legalnie innymi autami, a nie o ubezpieczenie comprehensive na wszystkie inne.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez treboR » 1 sty 2012, 14:54 Re: Ubezpieczenie na drugie auto

qurwa nie czepiaj sie literek...
pokaz cala strone policy gdzie to jest napisane.....
aaaaaa ile masz lat znizek z polski oszuscie????
Avatar użytkownika
treboR
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Wiek: 50
Dołączył: 4 gru 2011, 21:26
Reputacja: -6
Wyśmiewca

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE