Odszkodowania PPI

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 12 sty 2012, 14:56 Re: Odszkodowania PPI

monique. Mam pytanie czy dlugo minelo od dnia wyslania tego wniosku do listu potwierdzajacego ze ktos sie zajmuje Twoja sprawa i ze do Ciebie wkrotce napisza? Jak juz pisalam mi 2 miesiace jakies minelo od kiedy wyslalam i mysle czy oni to wogole dostali? dzieki

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monique » 13 sty 2012, 19:49 Re: Odszkodowania PPI

Czekałam ok. 2 tyg. Tylko takie listy wysyłam zawsze special next day delivery, żeby mieć pewność, że gdzieś "nie zaginie". Dawno powinni ci już odpisać, także najlepiej wysłać list jeszcze raz, ale nie zwykłą przesyłką.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Dżastina » 13 sty 2012, 22:06 Re: Odszkodowania PPI

witam,
Opowiem Wam jak to było w moim przypadku.
Interesowałam się zwrotem PPI od dobrego miesiąca. Czytałam wszystkie fora , artykuły tego dotyczące aż stwierdziłam że nie ma co popuszczać !!!
Wydrukowałam formularz, wypełniłam go, kupiłam kopertę:) ale niestety nie mogłam znaleźć umowy o kredyt. Wybrałam sie dziś do swojego banku aby wziąć od nich kopie, pomyślałam odżałuję te 10 funtów. Okazało się że na kopię musiałbym czekać parę tygodni i przysłali by mi ją do domu. Trochę się zajżyłam i powiedzalam mu że nie mogę tak długo czekać mówiac mu wprost i dobitnie że potrzebuję jej do odzyskania PPI. Gdy tylko to usłyszał odrazu dont worry dont worry już sie tym zajmuję i wyobraźcie sobie że wszystko załatwił mi na miejscu tzn odrazu do systemu bankowego złożył za mnie tę skargę i na kredyt i na karte kredytową. Zapytał tylko jaki jest powód mojego complain-a , ja mu ze pani która mi przydzielała kredyt była natarczywa i siłą mi wcisneła to ubezpieczenie, mówiac ze nie otrzymam pożyczki jeśli nie wykupię tego ubezpieczenia. Także wszystko załatwiłam jednorazowo , omineło mnie wypełnianie w domu wszystkich dokumentów , wysyłanie ich pocztą i nawet zaoszczedzialam na znaczkach pocztowych hahaha. Pan poinformował mnie ze cala procedura bedzie trwała do 8 tyg i jezeli nie bedzie od nich odzewu w przeciągu 3 tyg to żeby dać im znać.
Jestem bardzo zadowolona ze tak fajnie udało mi sie wszystko za jednym zamachem załatwić.
I kto powiedział że 13ty w piątek to pechowy dzień? :) :)
pozdrawiam

Dżastina
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 25 kwi 2007, 09:52
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 14 sty 2012, 07:58 Re: Odszkodowania PPI

Kurcze, wlasnie tak myslalam. Bo z reguly powinno sie dostac list potwierdzajacy ze dostali moj list i ze ktos sie tym zajmuje i podac mi okres czasu w ktorym to zalatwia. Mam dokladna kopie tego co wyslalam wczesniej, takze dzis wysle poczta, tak jak mowisz spaecial delivery, zeby miec pewnosc ze to bedzie dostarczone. dzieki za wszystie info.

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kasiula32 » 30 mar 2012, 11:22 Re: Odszkodowania PPI

Mam pytanko czy ktos sie staral o zwrot ppi z lloydsa?jak to dlugo u nich trwa?

kasiula32
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 7 lip 2011, 20:08
Lokalizacja: Telford
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez meyzi » 23 maja 2012, 10:08 Re: Odszkodowania PPI

HSBC PPI claim form Pod linkiem znajdziecie formularz dla osób starających się o zwrot PPI z banku HSBC. Formularz trzeba odesłać do: HSBC, PPI Complaints
PO BOX 6177
COVENTRY
CV3 9HP


Ja natomiast mam pytanie do osób które go już wypełniły.
Co trzeba wpisać w rubrykę A.3 i A.4? Co do A.4 - co to za numer? Nie mam go nigdzie w dokumentach z banku.

meyzi
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 4 paź 2006, 21:16
Lokalizacja: sprzed monitora
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mamdom » 23 maja 2012, 12:15 Re: Odszkodowania PPI

http://www.plclaims.co.uk/finanse/ppi

Na tej stronie mozna sie wszystkiego dowiedziec

Mamdom
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 gru 2010, 21:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 9 wrz 2012, 19:21 Re: Odszkodowania PPI

Mam pytanie jesli jedynymi kredytami byly ubezpieczenia samochodu to wogole jest o co walczyc? I co w takim razie skoro kredyt byl udzielany przy udziale firmy ubezpieczniowej?

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bestb » 15 wrz 2012, 20:35 Re: Odszkodowania PPI

czy ten adres do HSBC jest aktualny?

bestb
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 12 maja 2007, 11:31
Lokalizacja: Nuneaton
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE