Witam i wprost zapytam

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 14 maja 2018, 15:35 Re: Witam i wprost zapytam

Wszystko zależy od znajomości j.angielskiego i przejscie przez rozmowe kwalifikacyjną.Ale pracy w tym kierunku jest spor.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 16 maja 2018, 18:37 Re: Witam i wprost zapytam

Zgadzam się z przedmówcą . Pracy po knajpach nigdy nie brakuje, ale brałbym małą poprawkę na to ,że może będziesz musiał zacząć pracować na kuchni.
Jak sam napisałeś czas Cię goni, wiec czasami warto zacząć tam gdzie łatwiej się dostać i poczekać z miesiąc lub dwa na rozwój wypadków. Jeśli nigdy nie byłeś w Anglii, to Twój angielski z Polski może trochę być "niekompatybilny" z tutejszym ;) i będziesz potrzebował trochę czasu na przyzwyczajenie się. Jako barman wiesz,że kontakt z klientem to mus. Ja to tak widzę.

PS. Nie kombinuj tylko przyjeżdżaj, bo do końca życia będziesz pluł sobie w brodę ,że nie spróbowałeś. Tak jak mój brat....
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marlena454 » 23 cze 2018, 13:41 Re: Witam i wprost zapytam

Hej, to już zależy, przede wszystkim dobra znajomość języka angielskiego, jak i zawodowego, kultura jaka panuje w restauracjach Anglii, a co do łatwych prac, to na pewno znajdziesz dużo ciekawych ofert. Pozdrawiam Marlena

Marlena454
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 cze 2018, 20:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtek26 » 6 lip 2018, 22:04 Re: Witam i wprost zapytam

Sory prace mam a w angli jestem juz 8lat

wojtek26
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 8 maja 2012, 12:10
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ