Wspinaczka

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 24 mar 2016, 06:32 Re: Wspinaczka

Dziękuję za zaproszenie ale niestety nie dam rady.

Może następnym razem :-)
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jarecki91 » 13 lip 2016, 21:35 Re: Wspinaczka

Cześć Wam

Z racji, że regularnie się wspinam, a brakuje mi partnerów to może jest ktoś chętny aby czasem wyskoczyć w skały. Mieszkam jakieś 30 minut od Peak District i z reguły działam w tym rejonie, gdyby ktoś byłby chętny na jakieś trady albo sport to dajcie znać.

PS: Może jest ktoś z Sheffield, bądź okolic i się wspina na tamtejszych ściankach ( The Foundry, Awsome Walls ) ?

Pozdro

jarecki91
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 13 lip 2016, 21:32
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 17 lip 2017, 13:41 Re: Wspinaczka

Hej
Szukam osoby, która ma chęci i czas wspinać się regularnie (wyjazd minimum dwa razy w miesiącu na skałki mam tu na myśli weekend) mój aktualny poziom to 6a-6b jesli ktoś wspina się na niższym poziomie nie jest to dla mnie problemem ważne, żeby była ochota jeździć w plener. Jeśli jest chętna osoba, która wspina się lepiej ode mnie nie ma aktualnie partnera i nie będzie jej przeszkadzać, że jestem słabszy od niej to zapraszam do kontaktu, a może jest ktoś kto ma już swoją grupę i chciał by mnie przygarnąć do swojej paczki?
Pozdrawiam

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez poryf » 14 wrz 2017, 13:03 Re: Wspinaczka

Ktos chetny na scianke w weekend? Creation, Redpoint?
Avatar użytkownika
poryf
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 paź 2012, 10:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 14 wrz 2017, 18:38 Re: Wspinaczka

Jakieś konkretne dni? Kurcze ja muszę się wziąć za siebie i zacząć coś ze sobą robić. Może jak żona pozwoli to w jakiś weekend? Niekoniecznie w tym miesiącu bo na koncie pojawił się "-" z przodu.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez poryf » 14 wrz 2017, 22:58 Re: Wspinaczka

Niedziela?
Avatar użytkownika
poryf
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 paź 2012, 10:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 16 wrz 2017, 22:14 Re: Wspinaczka

I jak zwykle. Muszę przeprosic. Nie dam rady. :-/
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 31 sty 2018, 18:52 Re: Wspinaczka

Cześć wszystkim
Letni sezon zbliża się dużymi krokami więc jeśli ktoś ma chęci na wspólne wspinanie w tym roku to zapraszam do kontaktu (najlepiej w tym temacie).
Mój aktualny poziom na baldzie V5, na linie ciężko jest mi się określić bo z powodu braku partnera głównie bulderuje w styczniu byłem dwa razy w creation 6b wchodziły bez problemu i nie czułem, że to jest szczyt moich możliwości więc myślę, że powinienem 6c też pociągnąć.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Natta » 5 mar 2018, 11:23 Re: Wspinaczka

A jest tu ktoś może kto jest początkującym? :)
Avatar użytkownika
Natta
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 41
Dołączyła: 5 mar 2018, 11:15
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poryf » 8 mar 2018, 03:37 Re: Wspinaczka

Natta napisał(a):A jest tu ktoś może kto jest początkującym? :)

Ktoś się zawsze znajdzie :-) W niedziele do Creation?
Avatar użytkownika
poryf
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 paź 2012, 10:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez azielik » 8 mar 2018, 07:02 Re: Wspinaczka

też czekam już na możliwosć wspinu w prawdziwej skale a nie tylko panel i panel...

azielik
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 5 mar 2018, 18:48
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 8 mar 2018, 15:33 Re: Wspinaczka

Azielik wysłałem Ci prywatną wiadomość.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 5 lis 2018, 11:37 Re: Wspinaczka

Ok ludki. Nareszcie mam tak, że w końcu po tak długiej przerwie chcę wrócić na ściankę.
Czy jest ktoś, kto byłby chętny wybrać się w godzinach wieczornych w tygodniu?
Albo jakiś weekend?
W Redpoint i tak muszę odnowić członkowstwo więc jesli miałbym się wybrac do innego centrum, to może tym lepiej bo w którymś momencie redpoint mi się trochę znudził. Z drugiej strony, nie byłem już z 1,5 roku na ściance więc znowu nie będzie taka nuda.

Jestem z Sutton Coldfield
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 15 lis 2018, 12:00 Re: Wspinaczka

Edmun właśnie się skończył sezon skalkowy, a Ty sobie o wspinaniu przypomniałes :twisted:
Ja będę jutro na bulderach w West Bromwich okolo 18:30 http://www.bouldercentral.co.uk ( jutro całą sesje poswiecam na trening wytrzymalosciowy), kolejny raz będę w niedziele w nastepnym tygodniu prawdopodobnie we wtorek, czwartek i niedziele jesli miał bys ochotę się przyłączyć. W kolejnym tygodniu w środę w Wolverhampton okolo 10 rano i pozniej znowu w piatek i niedziele w West Bromwich tak wyglada mój plan na najbliższe 2 tygodnie.

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 15 lis 2018, 12:00 Re: Wspinaczka

Edmun właśnie się skończył sezon skalkowy, a Ty sobie o wspinaniu przypomniałes :twisted:
Ja będę jutro na bulderach w West Bromwich okolo 18:30 http://www.bouldercentral.co.uk ( jutro całą sesje poswiecam na trening wytrzymalosciowy), kolejny raz będę w niedziele w nastepnym tygodniu prawdopodobnie we wtorek, czwartek i niedziele jesli miał bys ochotę się przyłączyć. W kolejnym tygodniu w środę w Wolverhampton okolo 10 rano i pozniej znowu w piatek i niedziele w West Bromwich tak wyglada mój plan na najbliższe 2 tygodnie.

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT

cron