Wszystko co związane z rowerami

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 15 sty 2013, 20:01 Re: Wszystko co związane z rowerami

Raczej myślałem o jakimś warsztacie, mam doświadczenie w PL, w kilku serwisach skręcałem rowery, szykowałem na pokazy.. Od torówek po tandemy.. Mam co prawda 19 lat ale pojęcie nie małe. hm.. części to tak jak pisałem wyżej tylko szosowe, z dawnych lat, może czasami będę miał coś nowego. Niemieckie ? najlepiej chodzi włoszczyzna na columbusie :P
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez henry chinaski » 13 mar 2013, 12:15 Re: Wszystko co związane z rowerami

siemanko. a znacie może jakiś dobry warsztacik/sklep w bham (chodzi mi o ostre koło właśnie ). w Polsce kurierzyłem,rower sprzedałem przed wyjazdem do uk. (poza ramką która kurzy sie w Pl ale z sentymentu nie mogłem jej sprzedać) i teraz po 2 latach mega tęsknie za ostrym. btw. jeśli są osoby wkręcone w temat to super, fajnie byłoby złożyć jakąś ekipke i powycinać angoli w alleycatach na ich podwórku ;)

henry chinaski
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 mar 2013, 21:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 13 mar 2013, 12:42 Re: Wszystko co związane z rowerami

Pieknie w koncu swoj chlopak. Sam przyjezdzam w maju. 2 kartonami gratow rowerowych, z czesciami do serwisu, 2ramami i swoin ostrym. Z czasem sam bede cos ogarnial wlasnie jakis serwis czy cos.. Takze super ze znalazl sie ktos od ostrego. A czego szukasz w tych sklepach ? Bedzie latwiej pomoc..
Pozdro
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez henry chinaski » 13 mar 2013, 13:12 Re: Wszystko co związane z rowerami

ja sie zastanawiam czy na kurierke tu nie wjechać,chociaż aktualnie nie moge narzekać na prace. jak warsztat to spróbój do evans'a ,sporo znajomych z londynu pracuje u nich w jakis sposob i zawsze chyba potrzebuja ludzi, plus mozna jakies ciekawe fanty przytulic. generalnie chyba mało ludzi w całym bham jest wkręconych w temat bo przez 2 lata widziałem mniej ostrych niż przez tydzień w poznaniu.
poszło zaproszenie na fejsbuniu także zgadamy sie mam nadzieje co i jak ;)

henry chinaski
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 mar 2013, 21:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 13 mar 2013, 15:39 Re: Wszystko co związane z rowerami

Zostan przy tym co pewne ;) z czasem mozna ponyslec co o serwisie najpierw trzeba zlapac plynnosc finansowa :p
Kurcze jak dobrze! Bedzie z kim krecic
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 14 mar 2013, 17:10 Re: Wszystko co związane z rowerami

Witam,smigam troszke na szosie.Mozna sie kiedys zgadac na jakas rundke po okolicy ;)
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 14 mar 2013, 18:00 Re: Wszystko co związane z rowerami

Dooobra, zawsze o jednego wiecej :)
Czym sie przemieszczasz ?
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 14 mar 2013, 20:06 Re: Wszystko co związane z rowerami

Smigam na Cannondale C9
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 14 mar 2013, 20:46 Re: Wszystko co związane z rowerami

Witam, ja kocham rowery choc nie mam czasu teraz na nich jezdzic. Sama restauruje i zmieniam czesci sobie etc... Ale ostre jak dla mnie to tez za hard-core szczegolnie po dlugiej przerwie, w Polsce zrobilam ze starej kolarki i tylko raz na nim sie przejechalam. Tu mam single speeda z torpedo bo nie chcialam "zbedniakow" na kierownicy. Tutaj moje bejbi :)

http://www.flickr.com/photos/77914646@N ... otostream/

ale chetnie bym korbe zmienila, bo ta zbyt masywna. Rame chcialam pomalowac Powder Coating ale rozne opinie i drogo, wiec hammeritem :)
co o tym myslicie? Pozdrawiam
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 14 mar 2013, 21:29 Re: Wszystko co związane z rowerami

Noo klasa :p ramy cannondale sa piekne szczegolnie blekitny i zielony model: track
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez henry chinaski » 14 mar 2013, 22:37 Re: Wszystko co związane z rowerami

jaa ale super zbiera sie ekipka. ja mysle ze najdalej za miesiac powinienem miec zlozony rower.

co do tego ze ostre to hard-core. to chyba kwestia przyzwyczajenia. dla mnie raz przesiadka z ostrego na normalna szose kiedys malo brakowalo by sie nie skonczyla tragicznie (zapomnialem o wolnobiegu i chcialem skidowac przed czerwonym swiatlem)

a bejbi super na pełnitkim vintydżu widze ;)

henry chinaski
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 11 mar 2013, 21:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 14 mar 2013, 23:25 Re: Wszystko co związane z rowerami

erka,bardzo fajna ta Twoja brazowa koza :)

Odnosnie mojego Cannona to jest w barwach Liquigas,ale to nie ostre kolo.Normalna szosowka na shimano 105.Na ostrym jeszcze nie probowalem :)
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 15 mar 2013, 05:27 Re: Wszystko co związane z rowerami

Fakt kwestia przyzwyczajenia.. Początki wiadomo są trudne, erka jakbyś miała bardziej "osrty" rowerek to i jazda byłaby przyjemniejsza :) A co do malowania, ja bym sobie odpuścił.. Jakie są ceny takiej usługi mniej więcej ? jakbyś chciała jakąś ramkę to poszukaj na allegro. Mogę kupić, a 25 maja odbierzesz ją w edgbaston :) będzie jechała kurierem od euro-packa razem z moimi gratami..
Trzeba będzie się spotkać w jakimś wypośrodkowanym miejscu i polatać :)
Z jakich dzielnic jesteście ?

Dodano: -- 15 mar 2013, 08:37 --

Rower trzeba miec :) ja w maju sporo bede gratow bral, od korb shimano 600 po stery.. Jak wczesniej nie sprzedam zeby zamienic na funty. Co do motobecane.. Radze uwazac, gwinty i wymiary sterow sa chore. I czasami uwazaj na mostki bo pasuja tam 22 a nie 22.2. Mialem motobecane profil 2 czerwona. Geometria byla barezo fajna. Tyl na zyletki. Ale sztyca byla w owalu i nie szlo dokupic nowej :).
A ja tocze sie na rowerze fimy duell na columbusie thron, korba dura ace 7410 stery campy. Kola lekkie ale pancerne zamalowane alexy. Teraz poszla do piaskowania. I bede musial zalac grawerki.
:) szykuje sie calkiem dobra grupka widze, aby rzeczywiscie tyle osob jezdzilo systematycznie :)
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 22 mar 2013, 14:24 Re: Wszystko co związane z rowerami

dzieki chlopaki, taa vintidz xD . skorka kupiona na metry na ebayu i malowana, bo orginalne chyba z 40f, brooks siodelko z Polski, kola skladane u goscia z allegro, kiedys mialam batavusa, wygoda ale ciezki. chlopaki lubia bardziej poszalec widze :)
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 22 mar 2013, 22:31 Re: Wszystko co związane z rowerami

No bo jak to mowia: pasji nie przelicza sie na pieniadze :)
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT