Wspinaczka/Bouldering ktos chętny by dołączyć?

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez VA » 26 kwi 2016, 19:10 Re: Wspinaczka/Bouldering ktos chętny by dołączyć?

edmun napisał(a):kurcze wybrałbym się z wami gdzieś na skałki :) Tyle że ja na ściance to 5 to tak max. Szóstki nie daje rady z uchwytem na tych małych uchwytach. Palce nie dają rady. Nie mówiąc że technika u mnie kuleje. A na prawdziwych skałkach jeszcze się nie wspinałem. Może jakbyście jechali na skałki to zabrałbym się czysto do towarzystwa? Jeśli żona i piesek by nie przeszkadzał? (szczeniaczek więc nie mam czasu teraz na redpoint)

Ja z kumplem wspinamy się w piątki wieczorami, bardzo rekreacyjnie. Jakbyś kiedyś chciał dołączyć to daj znać.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 26 kwi 2016, 19:27 Re: Wspinaczka/Bouldering ktos chętny by dołączyć?

Ja w tygodniu nie dam rady bo przyjeżdżam dosyć późno i mam sporo na głowie w domu żeby móc sobie pozwolić na takie wypady
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 27 kwi 2016, 22:39 Re: Wspinaczka/Bouldering ktos chętny by dołączyć?

Teraz mnie nie bedzie 10 dni, ale jak wroce to sie trzeba bedzie jakos ustawic. Tylko ta pogoda to jakas masakra w nocy jest na minusie skaly beda zimne jak cholera, a to zadna przyjemnosc wspinac sie po zimnej skale, no chyba ze zima z czekanami. :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez poryf » 3 maja 2016, 20:51 Re: Wspinaczka/Bouldering ktos chętny by dołączyć?

Hej, prawie w każdą niedzielę jestem w Creation ale i Red Point odwiedzam więc jeśli ktoś chciałby dołączyć to zapraszam ;)
Avatar użytkownika
poryf
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 19 paź 2012, 10:45
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT