moze jest ktos chetny zeby dzis troche pokopac w pilke?:)

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Siemka jest moze ktos chetny zeby pograc w pilke w weekendy ?

pomezania
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 kwi 2014, 11:25
Reputacja: 0
Neutralny

My już gramy weekendy:) my czyli FC Gold Paw gramy w niedziele i trenujemy w czwartki,od Maja zaczynamy trenować 2-3 razy w tygodniu,nowy sezon od września zapraszamy nowych graczy można zgłosić się na facebooku FC Gold PAw tam możecie napisać wiadomość na stronce lub pod emialem 19sergio90@wp.pl. Jeszcze jest zespół co w Sobotę gra Saint Michael's tez możecie ich na facebooku znalezsc . P.s Warto w piłkę grac i odpoczywać po ciężkiej pracy. pozdrawiam

Fc Gold Paw
Avatar użytkownika
Pawelukkk
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 33
Dołączył: 4 paź 2011, 20:07
Reputacja: 0
Neutralny

Pawelukkk napisał(a):My już gramy weekendy:) my czyli FC Gold Paw gramy w niedziele i trenujemy w czwartki,od Maja zaczynamy trenować 2-3 razy w tygodniu,nowy sezon od września zapraszamy nowych graczy można zgłosić się na facebooku FC Gold PAw tam możecie napisać wiadomość na stronce lub pod emialem 19sergio90@wp.pl" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;. Jeszcze jest zespół co w Sobotę gra Saint Michael's tez możecie ich na facebooku znalezsc . P.s Warto w piłkę grac i odpoczywać po ciężkiej pracy. pozdrawiam

Fc Gold Paw



Dokladnie. Trzeba sie ruszac ;) Jezeli pasuja Ci mecze w sobote to zapraszam do Saint Michael, a jak niedziela to FC Gold Paw.
Nasz sezon konczy sie 3 maja i wtedy zaczniemy szukac wzmocnien ;) Kazdy mile widziany.

Podpisano,
Saint Michael
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Panowie mozecie napisac mi w jakie dni i o ktorej godzinie macie mniej wiecej treningi weekendy mam wolne ale w tygodniu koncze prace ok 18.30

pomezania
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 kwi 2014, 11:25
Reputacja: 0
Neutralny

My trenowalismy do tej pory wtorki i czwartki od 16 do 18.
Ale w maju raczej przeniesiemy sie na weekendy czekamy na koniec sezonu.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Witam ktos chetny do gry w ta niedziele?? Gramy w turnieju :) bramkarz mile widziany :) wiecej informacji pw. Pozdrawiam

Dodano: -- 4 lip 2014, 11:27 --

Witam jest ktos chetny do gry? Gramy jutro ok10 na aston

pomezania
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 kwi 2014, 11:25
Reputacja: 0
Neutralny

Jestem zainteresowany dolaczeniem do jakiegos klubu (najlepiej 11-tek). Czas wolny tylko w weekendy w tygodniu od godziny 19.

pfkers
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 lip 2014, 16:31
Reputacja: 0
Neutralny

pfkers napisał(a):Jestem zainteresowany dolaczeniem do jakiegos klubu (najlepiej 11-tek). Czas wolny tylko w weekendy w tygodniu od godziny 19.



Wyslij mi na priv swoj numer kontaktowy. Mozliwosci sa dwie jak juz wyzej bylo wymieniane.
U nas ( Saint Michael ) spory tlok ostatnio, ale jak dobrze grasz to miejsce sie powinno znalesc.
W najblizsze 3 weekendy mamy sparingi, wiec mialbys okazje sie pokazac co umiesz. Liga rusza nam 30 sierpnia.
Zostaw kontakt na priv.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Siemka, jest moze jakas chetna druzyna 7-a side lub 6-a side do zagrania sparingu w ten weekend lub nastepny ?

pomezania
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 10 kwi 2014, 11:25
Reputacja: 0
Neutralny

Witam.
Czy są jakiekolwiek ograniczenia wiekowe aby załapać się na granie?
Chętnie bym pobiegał i pograł. Mam 37 lat. Nie aspiruję raczej do grania w drużynie ale z chęcią zostawię kilka kalorii na boisku. Kiedyś coś się grało w PL w okręgówce :)
Z góry dziękuję za odpowiedź.

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca

Ratownik12

Wpadnij na Kedrick Park w czwartek o 1630. Pomozemy Ci spalic kilka kalori.

B70 6DL
Green St
West Bromwich
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Cześć.
Niestety nie mogę bo pracuję na 2 zmiany. Pozostaje tylko weekend.

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca

W niedziele grupa chlopakow grywa w Wolverhampton.
Zaczynaja przewaznie o 14 a koncza 1630 ;)

WV2 2BJ
98 Dixon Street
Dixon Park
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Witam. Czy są jakieś osoby które graja w jakimś klubie lub dla przyjemności i chcieli by 3 chłopaków 17/16/19lat

Saski97
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 wrz 2014, 18:20
Reputacja: 0
Neutralny

Saski97

Dla przyjemnosci chlopaki graja co niedziele w Wolverhampton 14:00
WV2 2BJ
Dixon Park

Czesc tych osob co tam graja grywaja tez w lidze sobotniej, wiec zapraszam jutro.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT